Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Karma kérdések
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 23. 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Tide legyen szerencséd, én nem mentem semmire vele. Maradt a teszem a lábam egyiket a másik után, és elfogadom azt ami jön, vagy ami van. nem véletlen, hogy nem látunk a függöny mögé, hiszen akkor lehet, hogy nem bírnánk elviselni. Mindegy, hogy regressziós hipnózisban, vagy meditációban lép be az előző életébe, de ezek csak képek etüdök.

Igen, képek és etűdök, valóságos testi érzésekkel és érezhető felszabadultság érzéssel a végén, ha jól csináltad...
Éppen ez a lényeg benne.
Viszont pontosan az a hozzáállás "dob legnagyobbat" a Karma kerekén amikor képes vagy tényleg elfogadni azt ami van...és olyannak amilyen.
Ide passzol pontosan az a mondás "nincsen jó és nincsen rossz, csak tapasztalat van" ... de ha a tapasztalatot még nem tudod felfogni a maga nemében, ilyenkor "mankó" a reinkarnációs utaztatás.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 11. 23. 06:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Karma meghatározás nagyon egyszerű: amit nagyon nehezen élünk meg: magamat nem tudom elfogadni, mindig nehezen élem meg, hogy mások könnyebben élnek, nem tudok úgy kommunikálni, hogy megértessem magamat,az otthon nem olyan mint szeretném, rossz a probléma megoldó képességem ezért sok nehézség van az életemben, betegség tudatomat nem tudom elnyomni, szeretnék könnyen kevés munkából megélni, nem olyan társam van mint szeretném vagy nincs is, nem öröklök semmit vagy az is elúszik , nincs hitem, nem jutok előrébb se munka se egyéb területen (sziszifuszi állapot)nincsenek barátaim., szeretnék elvonulni, de nincs rá lehetőségem. Itt a horoszkópban a 12 házat mutattam meg, hogy a karma hol milyen területen jelentkezik
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 01. 11. 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hihetetlenül nehéz időszakokat kellett megélnem...és ez lehet, hogy karma, sőt, biztosan az...Smile de, ha nem tudom vidáman megélni ...számomra az lehet a legszőrnyűbb....
szal...le..arom a karmát..inkább szembe röhögöm...
és itt vagyok...ba..zeg...Smile
Smile Puszmák...és csak vidáman éld az életed! és ÉLD!!! ez a lényeg!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 01. 14. 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
Hihetetlenül nehéz időszakokat kellett megélnem...és ez lehet, hogy karma, sőt, biztosan az...Smile de, ha nem tudom vidáman megélni ...számomra az lehet a legszőrnyűbb....

Ezt tudom figyelmedbe ajánlani. Sok bölcsességet mond. Talán ő a legmagasabb szellemi szinten lévő ember /nekem guru tanító/

http://www.youtube.com/watch?v=PoUukAWxmsc
Vissza az elejére
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 01. 18. 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szuper---nem értettél meg--
kímélj meg a guruktól! ..nem veszed észre hogy, mennyire hihetelenül befolyályolható vagy a "guruktól" ....
bcs de ez nem jó....

Antal Orsolya írta:
Alex írta:

Ezt tudom figyelmedbe ajánlani. Sok bölcsességet mond. Talán ő a legmagasabb szellemi szinten lévő ember /nekem guru tanító/

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 01. 23. 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
kímélj meg a guruktól! ..nem veszed észre hogy, mennyire hihetelenül befolyályolható vagy a "guruktól" ....
bcs de ez nem jó....

Antal Orsolya írta:
Alex írta:

Ha bele se hallgattál, miért jelentesz ki ilyeneket? Azért mert sok a kókler? Ki kel, tudni keresni azt aki valóban tanító. Nem a mester keresi a tanítványt , hanem a tanítványnak kell keresni azt akitől tanulhat
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2014. 04. 14. 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
bcs de ez nem jó....

Antal Orsolya írta:
Alex írta:

Jól elmagyarázza... (eddig nem ismertem... köszi)
szati1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2014. 07. 13. 00:26    Hozzászólás témája: Lelek Hozzászólás az előzmény idézésével

Az erdekelne, hogy ha odaat a fenyben szeretet, fajdalom mentes let es Csupa jo van akkor miert jon a lelek a foldre. Akik visszajonnek a halalbol, fantasztikus erzesrol beszelnek es alig varjak hogy ismet visszamenjenek. Akkor ha meghalunk es olyan szuper odaat, miert jovunk ismet ide?
Valaki segitsen nekem ezt megerteni. Koszonom.
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 07. 13. 20:09    Hozzászólás témája: Re: Lelek Hozzászólás az előzmény idézésével

szati1 írta:
Az erdekelne, hogy ha odaat a fenyben szeretet, fajdalom mentes let es Csupa jo van akkor miert jon a lelek a foldre. Akik visszajonnek a halalbol, fantasztikus erzesrol beszelnek es alig varjak hogy ismet visszamenjenek. Akkor ha meghalunk es olyan szuper odaat, miert jovunk ismet ide?
Valaki segitsen nekem ezt megerteni. Koszonom.

Az emberek különböző szellemi szinten vannak. Bizonyára te is észre vetted. Sajnos csak a földön lehet fejlődni. No és ott van a karma dolog is. Mindent meg kell élnünk, hogy fejlődhessünk. Igaz nem mindegy, hogy a karmát büntetésnek vesszük, vagy tudatosult bennünk, hogy most ilyen a szereposztásunk. Minden nehézség a fejlődésünket szolgálja. Pl. Ha valakinek a Szaturnusz a Rák jegyben van, az biztos, hogy nem egy unalmas otthonban éli le az életét békében. Ilyen akkor van, ha valaki előző életében vagy sorozatban nem akart családot, vagy nem törődött a családjával.

http://www.youtube.com/watch?v=rROCV4j4RBE

https://www.youtube.com/watch?v=WSQ4s3lYXpM

https://www.youtube.com/watch?v=IWNNHEl8LDY
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 07. 13. 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://www.youtube.com/watch?v=-s_aYHbJmaM&list=PLq8TNVZN9oKidqhK1m-i3IpJyZTS85kpF
Vissza az elejére
szati1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2014. 07. 13. 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszonom a valaszt.
A filmeket megnezem.
Ertem hogy tapasztalni jovunk, es tanulni, de ha olyan jo odafent akkor egyaltalan miert jottem ide elosszor? Csak kivancsisagbol ?
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 07. 14. 07:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szati1 írta:
Koszonom a valaszt.
A filmeket megnezem.
Ertem hogy tapasztalni jovunk, es tanulni, de ha olyan jo odafent akkor egyaltalan miert jottem ide elosszor? Csak kivancsisagbol ?

Én úgy képzelem el, mert biztosan nem tudom, hogy a lélek tudja, hogy le kell születnie, mert csak a földön van lehetősége magasabb szintre jutni, hiszen akár milyen jó odafent, a szellemi szint is 7 szférából tevődik össze. Erről a szféra szintről, csak akkor jut följebb mint ahol van , ha leszületik és fejlődik. Halálakor egy fokkal feljebb jut, ha fejlődött
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2015. 07. 05. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Minden életmű
egy - egy életbe kerül."
ZÁRÓEGYENLEG
Fodor Ákos
Vissza az elejére
kgab1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 07. 08. 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha én hiszem, hogy mindenki megkapja a méltó büntetését/jutalmát, akkor ez tulajdonképp egyenlő azzal, hogy hiszek a Karmában?
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2015. 07. 16. 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Megpróbáltak eltemetni minket.
Nem tudták, hogy magok vagyunk."
mexikói közmondás
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Következő
15 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.