Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kreatív műhely 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 05. 09. 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
http://www.kreativvagyok.hu/gyongyfuzes/karacsonyi-mecsesdekor-peyote-alapon/

aotan, ez az egyik.

köszi Smile

ismerem azt az oldalt, nagyon jó dolgok vannak fent Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 05. 21. 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Porfelho írta:
[Sziasztok! Torkig van mindenki a hirdetésekkel, tudom. Viszont muszáj hírt adni a gitártáborról, mert a zenél(get)ő gyerekek szüleihez csak így jut el az információ. Szóval zenei készség- és képességfejlesztő gitártábor leírása található itt: http://www.xxxxxxxxxx ]

Nagyon igazad van, torkig vagyunk. Próbálkoztál már Swindlernél? Ő engedélyezheti a hirdetésedet.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 05. 21. 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Porfelho írta:
hangya írta:
Nagyon igazad van, torkig vagyunk. Próbálkoztál már Swindlernél? Ő engedélyezheti a hirdetésedet.

Szia! Nem. Köszi a segítséget!
Smile
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 05. 30. 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mostanában megkaptam a színes ötletek kreatív füzetek minden darabját a gépemre, hajajj...már annyira csinálnám amiket kinéztem azokból, de most kénytelen vagyok megvárni a vizsgaidőszak végét, mert azért az fontosabb Sad Neutral
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 20. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
mostanában megkaptam a színes ötletek kreatív füzetek minden darabját a gépemre, hajajj...már annyira csinálnám amiket kinéztem azokból, de most kénytelen vagyok megvárni a vizsgaidőszak végét, mert azért az fontosabb Sad Neutral

huu mi most mar egy honapja itthon vagyunk es a legfobb dolgom a gyongyozes. Smile tengernyi fulbevalo szuletett mar. Smile Amiket mondjuk anyosom csinal de tobbnyire az enyem lesz. Laughing
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 21. 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
aotan írta:

huu mi most mar egy honapja itthon vagyunk es a legfobb dolgom a gyongyozes. Smile tengernyi fulbevalo szuletett mar. Smile Amiket mondjuk anyosom csinal de tobbnyire az enyem lesz. Laughing

Very Happy
nekem meg már csak egy hét van vissza a vizsgaidőszakból, és utána annyit fűzök amennyit csak bírok Laughing
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 06. 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hahaha vééége a vizsgáááknak Very Happy
szóval tegnap előtt született 3 fülbevaló, ma újrafűztem egy karkötőt, csináltam egy újat és az egyik fülihez készült egy nyaklánc
mindegyik végtelenül egyszerű, nem bonyolult darab, és pont ez bennük a jó Smile
később teszek fel képeket is Smile
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 07. 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolom nagy megkönnyebbülést hozott, most már pihizzél Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 25. 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom, jó lesz-e itt.. de

Fazekas tanfolyam, korongozás Szandán, Szandaváralján
Időpont: 2012. 06. 29-07. 01.

részletek: http://eletkert.wordpress.com/tanfolyamok/fazekas-tanfolyam/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 02. 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Előzmények:
https://harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1858&start=0

Hangya kérlek, át tudnád tenni ide a Tarot-s topicból az inkább ide tartozó hozzászólásokat?
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 03. 07:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy tudnám, hogy én szólok hozzá, és a ti hozzászólásaitok idézetként szerepelnek. Nem az igazi megoldás.
Had maradjon úgy, ahogy van. nem olyan zavaró.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 08. 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Készítettem pl a családban, baráti körben adventi naptárakat is.
Hogy néz ki egy adventi naptár? Én még sose láttam ilyet...

Azért gondolom, tudod, hogy mi az?
Üzletekben leginkább a csokiból készült kapható, biztos láttál már. Egy négyzet alakú "lapon", 24 kis ablak látható, amelyek mögött egy-egy falat csoki rejtőzik. A gyermekek minden nap kinyitva egyet, kapnak egy falatnyi ajandékot az adventi időszakban karácsonyig.

Én házilag készítve nem csak csokival, hanem más apró falatkákkal "töltve" készítem pl. mogyoró, magvak, aszalt gyümölcsök, kekszek, bonbon, stb esetleg apróbb ajándékok (kislányoknak pl. csatok, hajgumik), de készítettem már olyat is, (felnőttnek) amelyben minden napra egy kedves idézet, gondolat szerepelt.
Az alap kiindulás lehetnek kis dobozkák, (akar kis kápolnának, vagy városkának összeállítva őket) vagy borítékok, lehet csomagolópapírba csomagolva apró csomagocskákat készíteni, beletenni egy tálba, vagy varrni is varrtam már kis zsákocskákat.
Például így...nem az én munkáim, nem az én oldalam...

Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 08. 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha...Szóval ilyesmi dolog ez az "adventi naptár"...Egyszer-egyszer hallottam már emlegetni itt-ott, de hogy konkrétan mit takar ez a fogalom,azt sose tudtam...Nálunk nem volt ez sohasem szokásban...De akkor mostmár tudom,hogy mi ennek a lényege...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 08. 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Aha...Szóval ilyesmi dolog ez az "adventi naptár"...Egyszer-egyszer hallottam már emlegetni itt-ott, de hogy konkrétan mit takar ez a fogalom,azt sose tudtam...Nálunk nem volt ez sohasem szokásban...De akkor mostmár tudom,hogy mi ennek a lényege...

A "csokiból készülteket" jómagam nem preferálom.
Mert ár érték arányban rettenetesen drága, (5 dkg csokiért én nem adok ki 800-1000 Ft-ot) nem beszélve arról, amikor nagyon nem minőségi hozzávalókból készül.

Biztosan nem újkeletű a dolog. Emlékszem, én is kaptam gyerekként valamelyik rokontól mindig ilyen csokis adventi naptárat régen...

Egyszer volt, hogy készítettem egy nagy gyertyát, beosztottam 24 részre és minden nap este meggyújtottam.
Az adventi koszorúhoz hasonlatosan. Gondolom arról hallottál már. Az szokott lenni nálatok?
(Azt is készítettem már...)

Hangya, Jadis, nálatok van adventi "készülődés"? Esetleg saját magatok készített dekoráció? Adventi naptár, adventi koszorú...?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 08. 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

A "csokiból készülteket" jómagam nem preferálom.
Mert ár érték arányban rettenetesen drága, (5 dkg csokiért én nem adok ki 800-1000 Ft-ot) nem beszélve arról, amikor nagyon nem minőségi hozzávalókból készül.

Biztosan nem újkeletű a dolog. Emlékszem, én is kaptam gyerekként valamelyik rokontól mindig ilyen csokis adventi naptárat régen...

Egyszer volt, hogy készítettem egy nagy gyertyát, beosztottam 24 részre és minden nap este meggyújtottam.
Az adventi koszorúhoz hasonlatosan. Gondolom arról hallottál már. Az szokott lenni nálatok?
(Azt is készítettem már...)

Hangya, Jadis, nálatok van adventi "készülődés"? Esetleg saját magatok készített dekoráció? Adventi naptár, adventi koszorú...?
Na...Aztán még panaszkodol rá időnként,hogy milyen sanyarú gyerekkorod volt...Közben meg még adventi naptárakat is kaptál...Hát...Én sose kaptam ilyeneket...És adventi koszorúnk se volt soha...Arról is csak vagy egy-két éve hallottam először...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Következő
32 / 33 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.