Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Forma1
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 22. 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:
Fatimerika írta:
bbemes írta:
A hétvégén kiderül, hogy ki lesz a 2007-es év világbajnoka.

Ti kire tippeltek? vagy Kinek szurkoltok? Wink

Lewis Hamilton

Fernando Alonso

Kimi Raikkonen

Én az EONnak, hogy ne legyen áram akkor! Na jó! Nálunk ne legyen! Twisted Evil Semmi bajom nem lenne vele, ha az uram nem azt nézné úgy, mint akinek odaragadt a szeme!

ezt az egy hétvégét még bírd ki drága, utána több hónapig nem kell ezen bosszankodnod Very Happy
és ha Te is leülnél vele megnézni a futamot, az is lehet, hogy megtetszene... Wink
Nem, nem, próbáltam. Amúgy meg következik a foci, vagy a sport csatornán valami más, ami miatt mérgelődök. Bezzeg ha én nézek valamit, ami őt nem érdekli.
Na de örülök, hogy nyert Kimi. Aranyos, bár Alonso az esetem!
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 23. 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gratulálok Kiminek de kár, hogy a Mclaren minden eszközt bevett, hogy elvegye Kimitől a megérdemelt címet, ugyanis a Williams, és két BMW benzinének hőmérséklete miatt fellebbezett. Remélem nem adnak helyt nekik, mert így is a kémügy miatt már eléggé lejáratták magukat.

Szeretettel üdvözöllek benneteket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Bugristigris
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 23. 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.nemzetisport.hu/Popup_index.php?type=galeria&gid=599&gfid=295684

Cool
ha gyűlölöm, akkor szeressen."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 25. 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó kis futam volt ez is!!! Örültem Kimi győzelmének! Cool
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 18. 07:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs az off-ért, de olyan forma1-es alakú ez a kisautó és a fotó is Laughing
Vegyük ezt 1 tőlem megszokott vizuális FÖL Exclamation -nek Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sloan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 12. 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi a helyzet? idén már senkit nem érdekel a Forma-1? Pedig egész jó kis futam kerekedett tegnap törökéknél (azt leszámítva, hogy Massa nyert Razz ), láthattunk előzéseket (főleg Kovalainentől, de akkor is), még némi izgalom is vegyült a lekörözgetések közé.

Hajrá Kimi! Cool

Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 12. 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sloan írta:
Mi a helyzet? idén már senkit nem érdekel a Forma-1? Pedig egész jó kis futam kerekedett tegnap törökéknél (azt leszámítva, hogy Massa nyert Razz ), láthattunk előzéseket (főleg Kovalainentől, de akkor is), még némi izgalom is vegyült a lekörözgetések közé.

Hajrá Kimi! Cool

hát igen nekem mostanában valahogy kimaradt, mindig utólag jutott eszembe, le is vagyok maradva... Rolling Eyes
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 09. 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hamilton a hétvégén alakított... Confused

de örültem Kubicának, megérdemelte már a győzelmet... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 09. 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:

nekem ez megint kimaradt, de valahogy már nem is érdekel annyira Rolling Eyes
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 10. 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
bbemes írta:

pedig most jó a szezon... már a 7. futam ment le, és még mindig 4-5 pilótából lehet világbajnok... Smile
ez nagyon jó, mert nem olyan unalmas, mint amikor még a Schumi körözött a pályákon...
Vissza az elejére
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 10. 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:

Így van, Kubica nagyon megérdemelten nyert Smile Smile Smile
Viszont...
Nem értem, hogy miért utálják sokan olyan vehemensen Hamiltont???
Tán az Isteni Kimi nem hibázott még soha??? Dehogynem... Sutil is legalább annyira lehetett ideges.
Coulthard is kitolt már jópár versenyzővel, inkább, mintsem megelőzzék.
Nakajima és a már nem versenyző Takuma Sato is nem egyszer keresztbetett másoknak...
De tudjátok nem is ez a lényeg!
Történt, ami történt... 10 rajthelyes büntetést kapott Hamilton is és Rosberg is. Rosberg miért?? Ha azt hiszitek, hogy ő nem ment volna bele Kimi kocsijába, akkor inkább nézzetek teniszt... Laughing

Sokminden volt, ami nagyon nem klappolt a Kanadai nagydíjjon...
A bokszutcát nem lett volna szabad kinyitni, ha a kijáratot nem nyitják egyidőben, mivel ott minden csapat igyekszik, ahogy szokott 10 másodperc alatt végezni tankolással, kerékcserével... Mit gondoltak? Majd leülnek egyet pasziánszozni, ha már úgyis ráérnek??
Kimi és Massa is mit keresett bent egyszerre?? Nem biztos, hogy Massa volt az, akinek nem kellett volna bejönnie, attól hogy ő jött később...
A Safety car-nak pedig gyorsabban kellett volna elterelni a kintmaradt mezőnyt...
Hamilton csupán nem látta a piros lámpát, mire meglátta / tehát észlelte / adigra már nem tudott megállni és pont Kimi volt ott...
Nah és?? Múltkor pedig pont szegény Sutil volt ott... és még lehetne sorolni, hányszor és kik köptek bele direkt vagy véletlenül a másik pilóta levesébe...
De igazságtalanul bántani nem kell senkit.
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 10. 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:
Xifu írta:
bbemes írta:

pedig most jó a szezon... már a 7. futam ment le, és még mindig 4-5 pilótából lehet világbajnok... Smile
ez nagyon jó, mert nem olyan unalmas, mint amikor még a Schumi körözött a pályákon...
ezt örömmel hallom, emlékeztet a Schumi előtti időkre Wink Laughing
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 10. 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
bbemes írta:
Xifu írta:
bbemes írta:

ezt örömmel hallom, emlékeztet a Schumi előtti időkre Wink Laughing

igen Cool
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 10. 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
bbemes írta:

Így van, Kubica nagyon megérdemelten nyert Smile Smile Smile
Viszont...
Nem értem, hogy miért utálják sokan olyan vehemensen Hamiltont???
Tán az Isteni Kimi nem hibázott még soha??? Dehogynem... Sutil is legalább annyira lehetett ideges.
Coulthard is kitolt már jópár versenyzővel, inkább, mintsem megelőzzék.
Nakajima és a már nem versenyző Takuma Sato is nem egyszer keresztbetett másoknak...
De tudjátok nem is ez a lényeg!
Történt, ami történt... 10 rajthelyes büntetést kapott Hamilton is és Rosberg is. Rosberg miért?? Ha azt hiszitek, hogy ő nem ment volna bele Kimi kocsijába, akkor inkább nézzetek teniszt... Laughing

Sokminden volt, ami nagyon nem klappolt a Kanadai nagydíjjon...
A bokszutcát nem lett volna szabad kinyitni, ha a kijáratot nem nyitják egyidőben, mivel ott minden csapat igyekszik, ahogy szokott 10 másodperc alatt végezni tankolással, kerékcserével... Mit gondoltak? Majd leülnek egyet pasziánszozni, ha már úgyis ráérnek??
Kimi és Massa is mit keresett bent egyszerre?? Nem biztos, hogy Massa volt az, akinek nem kellett volna bejönnie, attól hogy ő jött később...
A Safety car-nak pedig gyorsabban kellett volna elterelni a kintmaradt mezőnyt...
Hamilton csupán nem látta a piros lámpát, mire meglátta / tehát észlelte / adigra már nem tudott megállni és pont Kimi volt ott...
Nah és?? Múltkor pedig pont szegény Sutil volt ott... és még lehetne sorolni, hányszor és kik köptek bele direkt vagy véletlenül a másik pilóta levesébe...
De igazságtalanul bántani nem kell senkit.

tetszik a rajongói hozzáállásod Smile

nem hinném, hogy bántottam volna Hamiltont, hibázott és ezt ő is beismerte...
szerintem is hülyeség volt a piros lámpa a kijáratnál, dehát ez van, ha piros akkor meg kell állni, hiába siet...
és nem csak Kimi állt a piros lámpánál, két választása volt Hamiltonnak...

Egyébként elismerem, hogy Lewis jó pilóta, vérében van... és még kedveltem is az elején, amikor idekerült a Forma-1-be...
de emberileg vannak hiányosságai, pl. a tisztelet nem az erőssége, emlékezzünk csak arra, hogy beszélt Ron Dennis-sel a saját főnökével, aki mindig támogatta... (emiatt fontolgatta Ron Dennis a visszavonulást is, mert ugye Hamilton saját nevelése a McLarennek, túl sok pénzt öltek már bele, meg tehetséges is ahhoz, hogy elküldjék, mert tiszteletlen)

mondjuk szerencséje volt Kanadában, mert Kimi elég nyugodt emberke, ő megelégedett azzal, hogy megmutatta a lámpát...
de ha ez Schumival vagy annak idején Sennával csinálja meg, mindkettő felakasztotta volna a szögre... (ami persze nem helyes, csak nekik meg ilyen volt a vérmérsékletük)... Montoyáról nem is beszélve Twisted Evil

Ezeket sem bántásból írtam, meg egyébként sem kell olyan vérkomolyan venni mindent.

Ugye nincs harag, kedves Bera? Wink
Vissza az elejére
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 10. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugyan! Very Happy
Sőt, én szintén szeretnék bocsánatot kérni, kissá sok olyan hozzászólást olvastam / másutt / ezügyben, ahol kizárólag Hamiltont okolják...
Hibázott igen, de ő is ember. Maradona sem rúgott minden helyzetéből gólt...
Nem vagyok Hamilton fan, de kedvelem, mert tehetséges és megvan benne a bátorság - ha tiszteletlenség is - hogy kiálljon magáért és megkövetelje, ami jár!
A többi pilótával sincs bajom, bár Alonsot és Coulthardot nem kedvelem különösebben.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő
13 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.