Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ikrek klubja
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Törpeördög
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 10. 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Babydoll!!

Én már lassan egy éve vagyok "kapcsolatban" egy skorpióval... Laughing
Nagyon kedeves, aranyos, csak hát egyáltalán nem tudom, mi lesz ennek a vége, ha lesz egyáltalán vagy ...
Nagyon zavaros az egész, olyan mint általában az ikrek-skorpió együttállás Rolling Eyes

Mindenkinek nagyon szép tavaszt kívánok!!! flower
babydoll
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 11. 07:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
hangya írta:
babydoll írta:
Csak 1 jó tanács Nektek: SOHA de Soha az életben ne kezdjetek skorpiókkal! Véletlenül se vegyétek komolyan őket (mert még akkor is gáz, ha nem veszed komolyan) és ne próbáljátok megérteni, mert úgysem fog sikerülni, kár az energiát rájuk pazarolni... de tényleg. ja! és ha én is azt merem írni h érdekel 1 skorpió, csapjatok le!!! Köszi Wink

Nincs mit köszönnöd, nagyon szivesen. Halak, Skorpió aszc. Wink

ahogy "megboldogult" Mikka mondaná:
nincs is ilyen hogy valaki Skorpió, vagy Halak stb..

persze ha azonos a napjegy sokszor vannak jól észrevehető hasonlóságok két ember között, meg különbségek is
ha pedig más a napjegy akkor is sokszor vannak jól észrevehető hasonlóságok két ember között, meg különbségek is

a személyiséget mégis jól lehet jellemezni a szül. képlet alapján, csak ehhez nem elég annyi hogy a Nap hol állt születésekor, sokkal több dolgot kell figyelembe venni

azok a felszínes kis "horoszkópok" amik a médiában megjelennek több kárt okoztak mint hasznot
(le is veszem ezt a baromságot az aláírásomból)
ugyanolyan előítéleteket gyártunk a jegyekből mint a bőrszínből meg hasonló felszínes dolgokból

különben egyáltalán nem szokásom beskatulyázni az embereket, csak valamivel le kellett csillapítsam magam... másrészt pedig azért általánosítottam mert elegem van ezekből a prototipusú pasikból, akik történetesen mindig skorpiók és mindig olyan sehogy alakulnak velük a dolgok. kb ennyi Smile és elárulom, ha összejönne a dolog, csöppet sem érdekelne, hogy skorpió, halak, vagy mi a szösz... szép napot mindenkinek! Wink
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 11. 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

babydoll írta:
azért általánosítottam mert elegem van ezekből a prototipusú pasikból, akik történetesen mindig skorpiók és mindig olyan sehogy alakulnak velük a dolgok. kb ennyi Smile és elárulom, ha összejönne a dolog, csöppet sem érdekelne, hogy skorpió, halak, vagy mi a szösz... szép napot mindenkinek! Wink
na hát ezaz Wink
(még talán az se érdekelne hogy prototípus-e)
babydoll
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 13. 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
babydoll írta:
azért általánosítottam mert elegem van ezekből a prototipusú pasikból, akik történetesen mindig skorpiók és mindig olyan sehogy alakulnak velük a dolgok. kb ennyi Smile és elárulom, ha összejönne a dolog, csöppet sem érdekelne, hogy skorpió, halak, vagy mi a szösz... szép napot mindenkinek! Wink
na hát ezaz Wink

ez így igaz... Embarassed kezdek kicsit kétségbeesni. akkora érzékem van ahhoz, h elszúrjam a dolgokat, hogy hihhhhetetlen... nem is a skorpiókkal van a gond. Rolling Eyes én sem vagyok tökéletes.. ikrek módjára mindig olyan szépen kifejezem, ha valakiért odáig vagyok meg vissza, hogy a végén még azt hiszi, hogy nem is bírom nem hogy megforduljon a fejében, hogy nekem bejön...
boglárkák
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 13. 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok kiváncsi vagyok hogy más ikerre is jelemző a kitartás hiánya? :(mert ha valami nem megy akkor gyorsan feladom és mást kezdek ,lehet hogy ez csak rám jellemző vagy más is van így?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 13. 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

boglárkák írta:
sziasztok kiváncsi vagyok hogy más ikerre is jelemző a kitartás hiánya? :(mert ha valami nem megy akkor gyorsan feladom és mást kezdek ,lehet hogy ez csak rám jellemző vagy más is van így?
Sziasztok boglárkák! Nyugodjatok meg, nem csak ti vagytok így, másokkal is előfordul.
boglárkák
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 13. 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bennem ez a két iker sok mindkető külön világ néha ez a ketöség megörjit Sad
Vissza az elejére
boglárkák
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 13. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az egyik felem nagyon preciz rendszeretö ,visszafogott konszolidált a másik pont az elentéte és néha mindketö egyszerre jön ki rajtam nemtudom hogy más is él így vagy már klinikai esetnek számitok Laughing
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 13. 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

babydoll írta:
stabil írta:
babydoll írta:
na hát ezaz Wink

ez így igaz... Embarassed kezdek kicsit kétségbeesni. akkora érzékem van ahhoz, h elszúrjam a dolgokat, hogy hihhhhetetlen... nem is a skorpiókkal van a gond. Rolling Eyes én sem vagyok tökéletes.. ikrek módjára mindig olyan szépen kifejezem, ha valakiért odáig vagyok meg vissza, hogy a végén még azt hiszi, hogy nem is bírom nem hogy megforduljon a fejében, hogy nekem bejön...

Bocsi, én Nyilas vagyok, de én is ütközöm a Skorpiókkal.. -pedig leggyakrabban "Ők" harapnak..
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 14. 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

boglárkák írta:
bennem ez a két iker sok mindkető külön világ néha ez a ketöség megörjit Sad
mindkettő, kettősség ...
Bocsánat Embarassed, de veri a szememet és megőrjít
boglárkák
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 15. 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsi de helyesírásból medbuktam Sad
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 15. 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

boglárkák írta:
bocsi de helyesírásból medbuktam Sad
Nem baj gyerekek, majd szépen felkészülünk a pótvizsgára és azt kíváló eredménnyel teszitek le! Smile Javaslat: az írnivalóidat Word-ben készítsd el, az figyelmeztet a helyesírásra. Onnan bemásolod és tanultál is, meg nem vered fejbe a mi szép magyar nyelvünket. Hmmm? Smile
babydoll
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 16. 07:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

boglárkák írta:
az egyik felem nagyon preciz rendszeretö ,visszafogott konszolidált a másik pont az elentéte és néha mindketö egyszerre jön ki rajtam nemtudom hogy más is él így vagy már klinikai esetnek számitok Laughing

Smile szép, nagy klinikára lenne szükség, ha ezért mind kezelésre szorulnánk. ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül, magam is evvel a problémával küszködök... ami a lerosszabb, a határozatlanság.. különben én is épp így érzem, sokszor nagyon alapos vagyok és határozott, máskor pedig olyan nehezen csinálom meg ugyanazt... sőt, sokszor az emberekhez is máshogy viszonyulok, van akihez így-van akihez máshogyan, pedig igazán nem játszom meg magam vagy ilyesmi. mind ÉN vagyok Smile
boglárkák
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 16. 07:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

oké de a számitogépel is csak most ismerkedem 1-2 hónapja ugyhogy fogalmam sincs néha hogy mit kell csinálni Shocked néha nézek mint Rozi a moziba.
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 18. 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ikreim!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Következő
33 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.