Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ikrek klubja
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 18. 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 18. 08:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hozzászólás legutóbb hiaklo által 2007. 04. 18. 13:52-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 18. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:

Very Happy Elvileg kitörlöm a duplázás, triplázást, ha észreveszem, de ezt benthagyom. Mindegyik ikernek egyet-egyet. Very Happy
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 18. 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
hiaklo írta:

Very Happy Elvileg kitörlöm a duplázás, triplázást, ha észreveszem, de ezt benthagyom. Mindegyik ikernek egyet-egyet. Very Happy

boglárkák
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 18. 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia babydoll! végre van olyan ember aki hasonló cipőben jár .Néha nem érzed magad gyerekesnek,olyan hülye dolgaim vannak hogy vetekszik egy 5 évessel de lehet hogy csak szeretet hiányom van és azért viselkedem néha úgy hogy magam sem érettem.Mond szerinted lehet komolyodni vagy az iker egyik fele már csak ilyen gyerek marad? Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
babydoll
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 20. 08:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

boglárkák írta:
szia babydoll! végre van olyan ember aki hasonló cipőben jár .Néha nem érzed magad gyerekesnek,olyan hülye dolgaim vannak hogy vetekszik egy 5 évessel de lehet hogy csak szeretet hiányom van és azért viselkedem néha úgy hogy magam sem érettem.Mond szerinted lehet komolyodni vagy az iker egyik fele már csak ilyen gyerek marad? Laughing

Smile szia! abszolut átérzem amit írtál, sokszor én is nagyon infantilis vagyok, néha viszont nagyonis magamba zuhanok, meglepő, mennyire labilis vagyok... egyszer fenn-egyszer lenn... azt hiszem meindannyiunkban megvan ez a végletesség, de annál érdekesebbek vagyunk. és a szeretethiány. hát az is nagyon aktuális téma nálam. de ezzel most inkább nem untatok senkit... a véleményem a kérdéseddel kapcsolatban pedig Igen: szétszórtak vagyunk, gyerekesek és vidámak... és attólo tartok, hogy ha picit tudok is ezen változtatni, nem tűnik el, csak "átalalkul" Smile. de nem is érezném jól maagm ha túúúúl komoly lennék és kiszámítható...
boglárkák
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 20. 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia babydoll Smile te egy egy feldobot időszak után nem szoktál depressziós lenni ?Mert én van úgy,hogy pörgök ezerrel se éjjel se nappal és utána le eresztek mint egy lufi. Utána jön a nemszeretem időszak ami elég sokáig tart. Embarassed még emberek közé se nagyon megyek csak otthon a négy fal között érzem jól magam .Nagyon nehezen mozdulok ki olyankor alig bírom magam rá beszélni ,hogy mennyek el valahová.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
babydoll
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 07:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

persze, állandóan ez van velem is... nagyon szélsőségesen változik a hangulatom, nincs átmenet, közömbösség, vagy nagyon fel vagyok dobva, vagy nagyon le vagyok lombozva. és ez egyiok pillanatról a másikra változik sokszor. Rolling Eyes nem vagyok elég kitartó és nagyon hamar megunok dolgokat, amikért az elején teljesen odáig voltam. és ez a párkapcsolatra különösen vonatkozik. már bele sem merek kezdeni, mert tudom, úgyis az lesz, ami eddig: mire megszeret, én megunom. nálam csak fellángolások vannak, amiről sokszor azt hiszem, hogy szerelem, pedig dehogy...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 30. 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A téma betelt, lezárom, nyitok újat, a címe:
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=932
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
34 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.