Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nyilasok?!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 22. 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is most próbálok egy Rák-ot levakarni. Neked meddig tartott? Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Márgi
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 22. 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kettő év! De mostmár legalább én le tudtam zárni! Ő még mindíg próbálkozik.
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 15. 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ööööö a januári horrorszkópom már nem izgat, de esetleg februárra valami? Rolling Eyes
Aviano

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 05. 07:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:
Ööööö a januári horrorszkópom már nem izgat, de esetleg februárra valami? Rolling Eyes

Vagy márciusra... Neutral
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 05. 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2009. március):

Folytatódhat érzelmi fellángolása, de továbbra sem biztos benne, hogy ő-e az igazi. Még ha ilyen helyzetben nehéz is türelmesnek lennie, most csak ez segíthet tiszta döntést hoznia. Az is előfordulhat, hogy még most fogja megismerni a másik fél hátterét teljes egészében és az új „mozaikok” hatására egészen átértékelődik a kapcsolat, illetve annak lehetőségei. Munkájában mindenképp sikerekre számíthat ezekben a hetekben, legalábbis ha képes félretenni az Önre időnként jellemző lustaságot és makacsságot. Új munkakörök betöltésére vagy új vállalkozás indítására is alkalmas ez a hónap. Ahogy javul az idő, szervezzen családi programokat vagy barátait beszélje rá egy-egy kisebb túrára, kirándulásra, sétára!
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 04. 06. 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:

Szia én is nyilas vagyok. Rák? Ajjaj Very Happy Nagyon nehezen jövök ki a rákokkal Laughing
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 04. 06. 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nettapearldust írta:
Illúzió írta:

Szia én is nyilas vagyok. Rák? Ajjaj Very Happy Nagyon nehezen jövök ki a rákokkal Laughing

már letudva.. Cool két hónapig semmire nem reagáltam tőle.. azt márc 8-án megszólalt a telefonom.. Rolling Eyes Shocked (komolyan úgy megijdetem, hogy ki is nyomtam..)Embarassed -na jó, egyébként is ezt tettem volna.. Rolling Eyes Mr. Green
Vissza az elejére
nettapearldust
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 04. 08. 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing
Vissza az elejére
Aviano

HozzászólásElküldve: 2009. 05. 08. 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy jó kis májust valaki tud?
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 05. 08. 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:

? what kind of?
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 05. 08. 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:

nem Sad
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 05. 08. 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:

Ez elég jó? Katt a szövegre - ez egy link... Wink Laughing
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2009. 05. 08. 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
már letudva.. Cool két hónapig semmire nem reagáltam tőle.. azt márc 8-án megszólalt a telefonom.. Rolling Eyes Shocked (komolyan úgy megijdetem, hogy ki is nyomtam..)Embarassed -na jó, egyébként is ezt tettem volna.. Rolling Eyes Mr. Green

na az "szép", a legnagyobb genyaság
mármint a nem reagálok semmit
kell annyi korrektség hogy ha élőben v. szóban kellemetlen is, legalább írásban megmondd neki az őszintét.
feltéve h nem egy munkahely vagy ahova jelentkezett és "majd értesítjük"
máskülönben heteket, hónapokat, éveket "vehetsz el" a másik életéből - kapcsolati szempontból.
mondom ezt mint aki már eleget volt a másik oldalon
egy alkalommal 6-8 évem ment rá egy ilyen esetre, nagyon rossz állapot, se ki, se be.
tönkrevágta a 20-as éveimet.
csak mondom ha valaki elől ily módon eltűnsz, annak attól még ott maradsz, ha komoly volt a vonzalom, és teljesen tehetetlenné teszed;
persze ha nem volt komoly akkor húz egy strigulát a "na ez is olyan mint a többi" közé és másnapra elfelejt.
(ezt a nyilas / rák -tól függetlenül mondom)
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 05. 09. 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
Illúzió írta:

na az "szép", a legnagyobb genyaság
mármint a nem reagálok semmit
kell annyi korrektség hogy ha élőben v. szóban kellemetlen is, legalább írásban megmondd neki az őszintét.
feltéve h nem egy munkahely vagy ahova jelentkezett és "majd értesítjük"
máskülönben heteket, hónapokat, éveket "vehetsz el" a másik életéből - kapcsolati szempontból.
mondom ezt mint aki már eleget volt a másik oldalon
egy alkalommal 6-8 évem ment rá egy ilyen esetre, nagyon rossz állapot, se ki, se be.
tönkrevágta a 20-as éveimet.
csak mondom ha valaki elől ily módon eltűnsz, annak attól még ott maradsz, ha komoly volt a vonzalom, és teljesen tehetetlenné teszed;
persze ha nem volt komoly akkor húz egy strigulát a "na ez is olyan mint a többi" közé és másnapra elfelejt.
(ezt a nyilas / rák -tól függetlenül mondom)

Hát akkor ne legyél olyan mint a többi, legyél egy lépéssel előrébb. Húzzál te is strigulát az első hülyítési jeleknél, mond meg szépen, hogy Te ebből nem kérsz, köszönj el és folytasd az életed.
Vissza az elejére
Aviano

HozzászólásElküldve: 2009. 05. 09. 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Aviano írta:

Ez elég jó? Katt a szövegre - ez egy link... Wink Laughing
Értem a célzást Laughing Embarassed Laughing

Jó a horoszkóp, és a jegy leírása is. De inkább bemásolom, szerintem sokmindenben tényleg jellemző, legalábbis rám...

Szóval:

A nyilas jellem:
Optimista, szabadságra és függetlenségre vágyó, aki állandóan új tapasztalatokat és célokat keres. Ha nem hisz valamiben, akkor képtelen bármit is tenni az ügy érdekében. Nagyvonalú és joviális, nehezen viseli a hétköznapok rutinját, a "földi" korlátokat. Gyakran filozofikus természetű, foglalkoztatja az élet értelme, a vallás, az ezotéria. Nagyon szórakoztató tud lenni, nem csak kitűnő humora miatt, hanem azért is, mert született színész. Olykor fanatikus, türelmetlen és rebellis, de sosem haragtartó. Előfordul vele, hogy túllő a célon, és "le kell hozni" a valóság szintjére. Barátságos, szeret társalkodni.

A nyilas a szerelemben:
Nem túlzottan romantikus jegy. A társának elsősorban energikus, ösztönző barátnak kell lennie. A szexualitás számára nem feltétlenül jár együtt erős érzelmi szálak kialakulásával. Gyakran próbálja elkerülni a felelősségteljes helyzeteket, és nem szereti, ha korlátozzák a szabadságát. Vele lehet a legjobb hajnalig tartó beszélgetéseket megélni.

A nyilas és az állatok:
a bizonyos méltósággal rendelkező, nagytestű, okos állatok, a ló, a szarvas, az elefánt, a delfin, az újfundlandi tartozik ehhez az jegyhez.

A nyilas és az autók:
leginkább a repülőgép illik hozzá, és a lóháton való közlekedés. Vezetési stílusában hasonló a többi tűz jegyhez, gyorsan, lendületesen hajt, és nem mindig viseli jól, hogy rajta kívül mások is közlekednek az utakon. Türelmetlenségét gyakran káromkodással juttatja kifejezésre...

A nyilas és a vacsora:
Az aromás-fűszeres ízeket kedveli, egy indiai fűszerezésű ízletes vacsorát valószínűleg nem tudna visszautasítani.

A nyilas színei:

bíborszín, ibolyakék

A nyilas testrészei:
csípő, comb

A nyilas otthona:
nagy terek, sok zölddel, kerttel, kényelmes bútorokkal.

A nyilas jelmondata:
"Minden problémára létezik megoldás, és minden helyzetben van egy mondat, amely ott és akkor a legmegfelelőbb."
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő
18 / 22 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.