Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

FOGYÓKÚRÁK
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kiwi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 20. 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én végig olvastam,amit irtatok!Sajnos nekem nem jött be.Mikor az első gyerkőcöt megszültem,kaptam egy csomó fogyi receptet.Ezek között volt egy ilyesmi,de legalább is éhgyomorra fekete kávé az igen.Na én becsülettel megfőzem megittam.Iszonyúan szédültem és majd ki ugrott a szívem egész nap.Másnap folytattam.A szédülés mellé jött még a remegés és színt úgy a szívdobogás.Elmentem másnap a dokimhoz,hogy valami nem stimmel,így nem tudok a munkámra koncentrálni,pláne,hogy egész éjjel színte fent vagyok.Kiderült,hogy koffein érzékeny vagyok és ,ha folytattam volna,másnap már ájulás is jelentkezett volna.A másik féle recept az volt,hogy két órénként kellett enni bizonyos összetételű és mennyiségű kaját.Na ekkor meg az éhségtől remegtem.Jött a káposzta leves!Azt meg az epém nem díjazta!Szóval én csak azt tudom javasolni,mindenki nézesse meg magát egészségileg,hogy alkalmas-e neki az az adott diéta vagy sem.Végűűl nekem az ezer kalóriás étrend vállt be.Azaz bármit ehettem,amit ép megkívántam,csak közben számoltam,hogy ne lépjem túl a kal.határt.Ha véletlenül túlléptem,másnap kevesebbet ettem.Ezzel a módszerrel fél év alatt tizenkét kiló ment le és nem éheztem.A diéta után egy négy-öt hónapra rá két kiló jött vissza,de ezt tartottam tíz évig.Ez után jött a második baba.Most a Norbi féle apdétes diétát tartottam.Öt hónap alatt tizenkét kiló minusz.Most sem kellett éheznem.Most másfél éves a fiam nem diétázom,és hála isten tartom a sújom egy kg + -.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 20. 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem vagyok elég erős a diétázáshoz--sajnos.Megsajnálom magam és a finom étkeket is,nehogy már kidobjam. :lol:Nem eszem tejterméket-nem bírom még a szagát sem-,de a főzelékkel is hasonló lelki problémáim vannak.Az én módszerem a hulahopp karika volt.Elég naponta 15 perc és épp a megfelelő helyről "veri" le a hájhurkákat.Jó,hogy eszembe jutott,mert úgy látom,ismét be kell üzemelnem eme sporteszközt.Jó szívvel ajánlom mindenkinek. sunny fx
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 00:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem ha odafigyelek, akkor pontosan tudom, hogy mit nem kellett volna megennem, és mit kellene Rolling Eyes
Ebből kifolyólag az összes diéta nálam nem nyerő.
Jelenleg is éppen rámférne egy csomó kilót lefogyni Embarassed , és meg is tudnám tenni, ha a fejemben már elszántam volna magam rá.Mint ahogy ezt már 1x-2x sikerült is megtennem.Ameddig a fejemben nem vagyok rá készen, addig garantált a "O" siker.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 07:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Sztem ha odafigyelek, akkor pontosan tudom, hogy mit nem kellett volna megennem, és mit kellene Rolling Eyes
Ebből kifolyólag az összes diéta nálam nem nyerő.
Jelenleg is éppen rámférne egy csomó kilót lefogyni Embarassed , és meg is tudnám tenni, ha a fejemben már elszántam volna magam rá.Mint ahogy ezt már 1x-2x sikerült is megtennem.Ameddig a fejemben nem vagyok rá készen, addig garantált a "O" siker.

No ez az igazi! Laughing Laughing Wink
Pontosan az ember "füle közti kb 20 cm-n" múlik az egész!
Ha az ember eldönti, hogy bizony nekem ez és ez fogja a legjobb eredményt hozni hát... garantált a siker!
De viszont ha kis kétely is belopódzik... Wink Crying or Very sad jön a rosszullét ... jo-jó effektus... sikertelenség... sőt hízás Embarassed Laughing

De azért várom a hozzászólásaitokat, kinek hogyan sikerült leadni - meghízni (mert bizony van olyan akinek ez a gondja Wink ) pár kilót és ezt milyen tartós eredménnyel tudta tartani? Wink
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmmm... én legutóbb nem döntöttem el semmit, csak "szolidáltam" a kedvesemmel, akinek elege lett a pici pocijából.
(Más kérdés, a következő körre úgy belejöttem, hogy ő szolidált velem Smile ) Így aztán nagyon eredményesen húztuk egymást, illetve a kilókat le egymásról. Sokkal jobb volt így, mint egyedül, mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy palizzon még be valakit, akinek szintén szüksége van rá és örömmel vállalja a megpróbáltatásokat. Mert legyen szó fogyó- vagy hízókúráról, biztos vagyok benne, hogy sokkal élvezetesebb együtt nem enni és enni is. Laughing

És igen, a fejben van a minden egy része. A többi meg a lélekben, hogy el tudja-e a fogadni és tudja-e szeretni a testet, amiben él. Ha ez sikerül, a test magától visszakerül az "ideális" állapotába. Az én ideális állapotom pl pár plusz kiló. Engem ilyen nőnek teremtett a Jóisten, és hálás vagyok érte... (Főleg most, hogy sikerült elfogadni. Azelőtt molettnek láttam magam, most pedig gyönyörűnek... Embarassed)

Nem minden csajból lehet címlaplány, de valódi, felszabadult Nő annál inkább. angel12 És ehhez lehet az első lépés a fogyó/hízókúra, hogy lássuk, képesek vagyunk formálni, alakítani az anyagot, amit cipelünk. Talán egy kis önfegyelem hozzásegíthet bennünket a saját teremtő erőnk felismeréséhez...?
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Hmmm... én legutóbb nem döntöttem el semmit, csak "szolidáltam" a kedvesemmel, akinek elege lett a pici pocijából.
(Más kérdés, a következő körre úgy belejöttem, hogy ő szolidált velem Smile ) Így aztán nagyon eredményesen húztuk egymást, illetve a kilókat le egymásról. Sokkal jobb volt így, mint egyedül, mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy palizzon még be valakit, akinek szintén szüksége van rá és örömmel vállalja a megpróbáltatásokat. Mert legyen szó fogyó- vagy hízókúráról, biztos vagyok benne, hogy sokkal élvezetesebb együtt nem enni és enni is. Laughing

És igen, a fejben van a minden egy része. A többi meg a lélekben, hogy el tudja-e a fogadni és tudja-e szeretni a testet, amiben él. Ha ez sikerül, a test magától visszakerül az "ideális" állapotába. Az én ideális állapotom pl pár plusz kiló. Engem ilyen nőnek teremtett a Jóisten, és hálás vagyok érte... (Főleg most, hogy sikerült elfogadni. Azelőtt molettnek láttam magam, most pedig gyönyörűnek... Embarassed)

Nem minden csajból lehet címlaplány, de valódi, felszabadult Nő annál inkább. angel12 És ehhez lehet az első lépés a fogyó/hízókúra, hogy lássuk, képesek vagyunk formálni, alakítani az anyagot, amit cipelünk. Talán egy kis önfegyelem hozzásegíthet bennünket a saját teremtő erőnk felismeréséhez...?

love7 wav love1
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 31. 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbált már valaki ananászlével fogyni? Rolling Eyes
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 31. 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:

Az ananászlét nem próbáltam csak ananász kapszulákat. Azt írta, hogy az ananász hatóanyagai "zsírégető" hatásúak. Az ananászlé is tartalmazza bizonyosan ezt a hatóanyagot. Wink Próbáld ki! Hátha neked pontosan ez az üdvözítő Wink Embarassed Laughing
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 01. 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
alexa írta:

Az ananászlét nem próbáltam csak ananász kapszulákat. Azt írta, hogy az ananász hatóanyagai "zsírégető" hatásúak. Az ananászlé is tartalmazza bizonyosan ezt a hatóanyagot. Wink Próbáld ki! Hátha neked pontosan ez az üdvözítő Wink Embarassed Laughing

A gyógyszertárban láttam egy ilyen kúrát hirdetni, egy hetes. Szerintem kipróbálom... Rolling Eyes Köszi! Wink
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 01. 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Hiaklo, a Max Planc Intézet fogyókúráját és Bischof László természetgyógyász kúrájaként ismerem (még ő adta nekünk anno, azóta is terítjük az ismerősi körben nagy sikerrel - anyukám testnevelő és gyógytornász), nekünk bejön. A kedvesemmel most dobtunk le jópár kilót a segítségével, csak ajánlani tudom bárkinek is... mint ahogy szoktam is ajánlgatni, ha valaki segítséget kér, vagy megkérdezi, hogy csináltam. Wink

Bischof módosított rajta pár dolgot, pl nem engedi a zöldséggel egyidőben a gyümölcs fogyasztást is, sertés rövidkarajt javasol stakenek (a szelén miatt), cikóriát kávéként, meg hasonló pici módosítások.

Summa: nekünk bevált. Ha az ember nem szokik rá utána az esti csokievésre, akkor nem ugrik vissza súly sem.

nbekem nem nagyon van szerencsém a mindenféle csodamódszerekkel, de gondoltam, ezt kipróbálom...ha történik vmi, majd tudósítok!!!! Laughing
minden eseztre kösz a tippet!!!!
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 02. 07:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Mégsem csodaszer a zöld tea?

A zöld tea a közhiedelem szerint a szív- és érmegbetegedések, valamint a rákos daganatok kialakulásának kockázatát csökkenti, ám kiderülhet, hogy az ital mégsem egy csodaszer

Az Amerikai élelmiszer- és gyógyszerengedélyezési Hatóság, a Food and Drug Administration (FDA) ugyanis az összes elérhető adatot megvizsgálva, nem talált tudományos bizonyítékot arra nézve, hogy a zöld tea valóban gyógyhatással bír. Eddig ugyanis senkinek sem sikerült hitelt érdemlően alátámasztania, hogy az ital rendszeres fogyasztása valóban segíthet megelőzni a szív- és érrendszeri megbetegedések és a rosszindulatú daganatok kialakulását - olvasható a JNews cjmű orosz nyelvű hírportálon.

Erre való tekintettel az FDA nem engedélyezte egy japán cégnek az általa forgalmazott zöld tea csomagolásán annak a feltüntetését, hogy napi 150 milliliter elfogyasztása csökkenti a szív- és érrendszeri betegségek kockázatát. Korábban az FDA ugyancsak megtagadta, hogy a zöld tea reklámjában az ital rákellenes hatásáról szóló kitétel szerepeljen.

No de lehet, hogy a fogynivágyóknak viszont segít! Wink Laughing
ferenc40
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 30. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a Leovit menüvel adtam le heti 3-4 kilot. Instant formában tartalmaz élelmiszereket teljes mértékben hús nélkül. Annyira finom, hogy a fogyókura után is vettem egyet eszegetni. A legjobb benne hogy megtanít a mértékre. Láthatóvá válik hogy mennyi mindent ettem meg feleslegesen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
linda23
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 03. 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Én szeretnék megosztani Veletek valamit, és ezt a topikot találtam a legalkalmasabbnak. Én a szinta minden nőt érintő fogyókúrával kapcsolatban szólnék hozzá. Jómagam túl vagyok már szinte az összes csodamódszeren, a "fogyjunk gyorsan" és egyéb dolgokon, és ezek tiszavirág életű eredményein. Néhány hete itt az interneten megismertem egy lányt, aki állítólag 14kg.t fogyott kéthónap alatt, és állítólag ezt azóta is tartja és nem voltak rosszullétei stb. Msn-en felvettem vele a kapcsolatot, mert kíváncsi voltam az újabb sokatígérő módszerre. Meghalgattam, utánaolvastam annak amit mondott és úgy gondoltam ez áll a legközelebb számomra a realitáshoz és gondoltam adok neki egy esélyt; kipróbálom. Így is lett, ennek mostmár közel 3 hete. Csodát nem vártam, nem számítottam semmire. 77kg. ról indultam és a mai mérlegelést követően: 73kg. vagyok. Azt hiszem ez a "csodamódszer" kivételesen bevált.
Azt hiszem maradok is ennél, és folytatom. A cél a 65kg. végre nem tűnik elérhetetlen vágynak. Szerettem volna ezt megosztani, mert úgy gondolom hogy a nők zöme túl van már egy-két sikertelen fogyókúrán, ha épp nem a kellős közepén van?! Azóta megosztottam ezt a barátnőimmel is, egyikük bele is vágott és úgy tűnik Ő is sikerrel jár. Persze szívesen megosztom ezt mással is.
További szép napot!! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 04. 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
nbekem nem nagyon van szerencsém a mindenféle csodamódszerekkel, de gondoltam, ezt kipróbálom...ha történik vmi, majd tudósítok!!!! Laughing
minden eseztre kösz a tippet!!!!

Mindent bele! Pici mozgás, jókedv, lazítás... meg a megfelelő étrend, és már meg is indulnak lefelé a fránya kilók - mondjuk ősszel nem a legkönnyebb, mert a szervezet szeret raktározni, de most van telihold, így a fogyó hold a következő két hétben nagyban megkönnyíthati a tényleges fogyást is!
Bugristigris
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 23. 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igaz vagy hamis, avagy megdöbbentő vagy mulatságos?

1. A következők például tökéletes súlygyarapító táplálékok: tej, sajt, margarin, vaj, méz, müzli, cukrozott gabonapelyhek, túró rudi, virsli, párizsi, 100 %-os gyümölcslé és a diabetikus termékek nagy része!
Már látom is, hogy többen a fejükhöz kapnak: "De miért?" Akit érdekel, látogasson el 4.3.2.1 honlapra és szívesen kifejtem bővebben a szakértő rovatban.

2. A fogyókúrát sokan összekeverik a koplalással. Jönnek a kifogások: "...de én csak egy almát ettem meg egy kiflit... azt is délelőtt... de egyszerűen nem fogyok!"
Hol a hiba? A szervezet átáll egy "koplaló üzemmódra" és a bevitt kevéske táplálékot elraktározza a "rosszabb" időkre. Az anyagcsere lelassul, a bevitt táplálékból pedig szintén zsiradék lesz! 3 óránként rágcsálni kell valamit. Az anyagcsere így felgyorsul, és a kilók csak úgy röpülnek le. Bár furcsa dolog, de lényegében egyél többször és fogyj le!
„Nincs időm főzni!" Nem baj! Készíts rozskenyérből, csirkemell sonkából, zöldségekből kiadós szendvicset.
"Menzán vagyok!" Próbálj meg minél "natúrabb" dolgokat összeválogatni. Pl. párizsi pulykamell rizzsel vagy burgonyával és savanyúsággal.

3. Divatdiéták. Mi a baj velük? Abszolút egysíkúvá teszik a táplálkozást. Az egysíkú táplálkozás és az elégtelen fehérjebevitel miatt valóban fogyhat az ember, csak épp a fogyás nem a zsírból lesz, hanem a szervezet, mint valami kannibál, feléli az izomfehérjét és izomszövetet. "Miért baj az? Nekem mindegy csak fogyjak!" - mondhatják többen. Miért baj az, ha az izomszövet fogy? A test tónustalanná válik, a bőr megereszkedik, az esetleges narancsbőr még fokozottabbá válik. Optikailag rosszabb lesz a változás, mint amilyenek előtte voltunk. És mint tudjuk, inkább a tükörnek kell hinnünk, mint a mérlegnek…

4. Csodabogyók. Nincs tökéletes étrend-kiegészítő, ami 100 %-ban helyetted dolgozik. Olyan van, ami hihetetlenül hatékonyan támogatja a zsírégetést és nagyon komoly segítséget jelent. Ebből a legjobbak azok, amik keserű narancsot, zöld tea kivonatot és guaranat tartalmaznak. Miért? Mert ezek, mint valami kohó, fűtőanyagként használják fel a test zsírtartalékait.

Érdemes segítségül hívni egy olyan fogyasztó italt, mint a 4.3.2.1 SLIM & FIT, vagy a 4.3.2.1 Day & Nigh kapszulát, melyek csökkentik az étvágyat, zsírt égetnek és nem kell drasztikus diétát beállítani. Az ital fogyasztása napi minimum 1 liter folyadékbevitelt is jelent.

Ez is csak egy reklámfogás lenne?
ha gyűlölöm, akkor szeressen."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
2 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.