Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

FOGYÓKÚRÁK
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 23. 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linda23 írta:
Sziasztok! Én szeretnék megosztani Veletek valamit, és ezt a topikot találtam a legalkalmasabbnak. Én a szinta minden nőt érintő fogyókúrával kapcsolatban szólnék hozzá. Jómagam túl vagyok már szinte az összes csodamódszeren, a "fogyjunk gyorsan" és egyéb dolgokon, és ezek tiszavirág életű eredményein. Néhány hete itt az interneten megismertem egy lányt, aki állítólag 14kg.t fogyott kéthónap alatt, és állítólag ezt azóta is tartja és nem voltak rosszullétei stb. Msn-en felvettem vele a kapcsolatot, mert kíváncsi voltam az újabb sokatígérő módszerre. Meghalgattam, utánaolvastam annak amit mondott és úgy gondoltam ez áll a legközelebb számomra a realitáshoz és gondoltam adok neki egy esélyt; kipróbálom. Így is lett, ennek mostmár közel 3 hete. Csodát nem vártam, nem számítottam semmire. 77kg. ról indultam és a mai mérlegelést követően: 73kg. vagyok. Azt hiszem ez a "csodamódszer" kivételesen bevált.
Azt hiszem maradok is ennél, és folytatom. A cél a 65kg. végre nem tűnik elérhetetlen vágynak. Szerettem volna ezt megosztani, mert úgy gondolom hogy a nők zöme túl van már egy-két sikertelen fogyókúrán, ha épp nem a kellős közepén van?! Azóta megosztottam ezt a barátnőimmel is, egyikük bele is vágott és úgy tűnik Ő is sikerrel jár. Persze szívesen megosztom ezt mással is.
További szép napot!! Wink

Gratulálok az elvesztett kilókhoz. Laughing

Megosztod velünk is a sikerhez vezető utat,vagy titok? Rolling Eyes

sunny fx
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 07. 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

főnixmadár írta:
linda23 írta:
Sziasztok! Én szeretnék megosztani Veletek valamit, és ezt a topikot találtam a legalkalmasabbnak. Én a szinta minden nőt érintő fogyókúrával kapcsolatban szólnék hozzá. Jómagam túl vagyok már szinte az összes csodamódszeren, a "fogyjunk gyorsan" és egyéb dolgokon, és ezek tiszavirág életű eredményein. Néhány hete itt az interneten megismertem egy lányt, aki állítólag 14kg.t fogyott kéthónap alatt, és állítólag ezt azóta is tartja és nem voltak rosszullétei stb. Msn-en felvettem vele a kapcsolatot, mert kíváncsi voltam az újabb sokatígérő módszerre. Meghalgattam, utánaolvastam annak amit mondott és úgy gondoltam ez áll a legközelebb számomra a realitáshoz és gondoltam adok neki egy esélyt; kipróbálom. Így is lett, ennek mostmár közel 3 hete. Csodát nem vártam, nem számítottam semmire. 77kg. ról indultam és a mai mérlegelést követően: 73kg. vagyok. Azt hiszem ez a "csodamódszer" kivételesen bevált.
Azt hiszem maradok is ennél, és folytatom. A cél a 65kg. végre nem tűnik elérhetetlen vágynak. Szerettem volna ezt megosztani, mert úgy gondolom hogy a nők zöme túl van már egy-két sikertelen fogyókúrán, ha épp nem a kellős közepén van?! Azóta megosztottam ezt a barátnőimmel is, egyikük bele is vágott és úgy tűnik Ő is sikerrel jár. Persze szívesen megosztom ezt mással is. További szép napot!! Wink

Gratulálok az elvesztett kilókhoz. Laughing

Megosztod velünk is a sikerhez vezető utat,vagy titok? Rolling Eyes

sunny fx

Azóta is várjuk! Wink Embarassed
naff
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 09. 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
hiaklo írta:
Edd a háromszorosát!

A normális mennyiség háromszorosát enni (Durva)
Első hallásra meglehetősen durvánat tűnik az úgynevezett "Edd a háromszorosát" kúra.
A fogyókúrás módszer lényege az, hogy úgynevezett bányászdiétára fogjuk magunkat, azaz naponta legalább 6000 kalóriát "zabálunk".
Egy idő után undor lép fel, ami hirtelen nagymértékű fogyást eredményez.
Csak erős gyomrúaknak ajánlott!

Ez a bányászdiéta engem is érdekelne !
Vissza az elejére
sztj80
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 28. 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mára már én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg.

Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával!
Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Írjatok nyugodtan a címemre! Smile))

Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni.

sztj80@freemail.hu

Puszi Nektek!
Timi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 28. 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztj80 írta:
Sziasztok!

Mára már én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg.

Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Írjatok nyugodtan a címemre! Smile))

Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni.

sztj80@freemail.hu

Puszi Nektek!
Timi

Gratulálok Neked! Laughing
Shocked ez egyébként valami titkos diéta?
miért nem lehet itt kapásból leírni miről van szó Question Rolling Eyes
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 28. 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:

Gonoszvénboszorkány mondja: borítékolom a választ a miérttel kezdődő kérdésedre.
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 28. 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Xifu írta:

Gonoszvénboszorkány mondja: borítékolom a választ a miérttel kezdődő kérdésedre.

thumbleft Mr. Green
sztj80
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 01. 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

sztj80@freemail.hu

Puszi Nektek!
Timi
Vissza az elejére
katicabog
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 01. 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztj80 írta:
Sziasztok!

sztj80@freemail.hu

Puszi Nektek!
Timi

wellbizmlm Question Laughing

"Út nélkül nem járhatsz,
Igazság nélkül nem láthatsz,
Élet nélkül nem élhetsz..."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 01. 23:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

katicabog írta:
sztj80 írta:
Sziasztok!

sztj80@freemail.hu

Puszi Nektek!
Timi

wellbizmlm Question Laughing

Az mlm-ről tudom, mi... Szóval nekem régen gyanús a dolog, hogy itt nem annyira önzetlen segítésről, mint kőkemény anyagiakról van szó. Akkor meg ez reklám lenne... az ilyet meg nem igen szeretik mifelénk... Személy szerint meg kifejezetten útálom, amikor a kereskedelmet baráti segítségnek tüntetik fel. Evil or Very Mad
Venes
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 07. 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valakit érdekel és tudok tanácsokat adni.
Vannak ,,divat", orvosoi és keleti tippjeim is. Szívesen segítek. Nekem igazából nem volt szükségem sosem fogyókúrázásra, de vannak olyan módszerek, melyek alátámasztottak és rendesen meg lehet indokloni a hasznosságukat.
Ha érdekel valakit, jelezze!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 10. 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Számos fogyókúrás módszer közül választhat az, aki szeretne megszabadulni plusz kilóitól, azonban kevés olyan kipróbált, évtizedeken át népszerű diéta akad, mint a testkontroll.
A bevált, régi módszer nem csupán a súlyfelesleg leadásában, de a szervezet méregtelenítésében is fontos szerepet kap.

Az emberi szervezet mindent megtesz azért, hogy fenntartsa helyes egyensúlyát.
Ha azonban a helytelen táplálkozás felborítja azt, önmagától (a csontoktól, vagy szervektől) vonja el a korrigáláshoz szükséges, értékes tápanyagokat.
A testkontroll diéta segít az emésztési és kiválasztási folyamatok kiegyensúlyozásában, így elősegíti a fogyókúra eredményességét.
Mindamellett nem csupán néhány hetes kúra, hanem egyfajta életmód, mely segít az egészség, és az ideális testsúly megtartásában.

ˇ Étrendünk legalább 70 % magas víztartalmú ételekből, vagyis zöldségből, gyümölcsből álljon.
ˇ A maradék 30 %fogyasszunk gabonaféléket, húsokat, tejtermékeket.
ˇ Soha ne párosítsunk olyan ételeket, melyek "közömbösítik" egymást, mert ez rontja az emésztési folyamatokat.
ˇ A szénhidrátokat nem szabad fehérjével együtt fogyasztani (pl. tilos húsokhoz burgonyát fogyasztani).
ˇ A különböző tésztafélék, húsok mellé fogyasszunk zöldségféléket, így megkönnyítjük a test emésztési folyamatát.
ˇ A pasztörizálás során a tej számtalan értékes tápanyagok elveszít, helyette célszerű leveles zöldségek fogyasztásával pótolni a kalciumot.
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 10. 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.roche.hu/
Wink Laughing Laughing wav
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 14. 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Nem hiszed, hogy ezzel lehet fogyni? Na ide kuksizz!
Ha sürgősen le kell fogynod néhány kilót, iktass be a héten egy speciális diétanapot. Meglátod, milyen hatásos! Tejnap, rizsnap, csokinap. Kell ennél finomabb?

Tejnap, rizsnap, csokinapTejnap
Igyál naponta háromszor édes tejitalt, kétszer pedig a pikáns fajtából. Az eredmény: egy kiló mínusz.
Édes tejital: 6 dl zsírszegény tejet (0,1 százalék zsírtartalmú) keverjünk össze egy narancs levével és 1/2 összetört mangóval vagy 25 dkg ananásszal. Kevés reszelt vaníliával vagy juharsziruppal ízesíthetjük.
Pikáns tejital: 4 dl zsírszegény tejet keverjünk össze 1/2 reszelt uborkával, 1 evőkanál apróra vágott petrezselyemmel vagy kaporral. 2-3 evőkanál citromlével, sóval, és cayenne-borssal ízesíthetjük.
Kalória: 523
Fehérje: 13 g
Szénhidrát: 104 g
Zsír: 1 g.

Rizsnap
A rizs telít, salaktalanít és fogyaszt. Hatás: legalább egy kiló mínusz.
20 dkg rizst főzzünk meg vízben (só, olaj nélkül), majd osszuk öt részre. 30 dkg almát hámozzunk meg, magozzunk ki, szeleteljük fel, majd 1,25 dl vízben néhány percig párojuk. Folyékony édesítőszerrel ízesítsük. A rizzsel fogyasszuk.
Kalória: 850
Fehérje: 16 g
Figyelmedbe ajánljuk még:
Harvey-féle tojáskúra (cikk)
Sajtot is sajttal (cikk)
Monoton diéta (cikk)
Szénhidrát: 180 g
Zsír: 6 g

Gyümölcsnap
1,5 kilogramm gyümölcsöt egyél meg egy nap alatt. Telít, karcsúsít, és rengeteg vitamint tartalmaz. Eredmény: 1,5 kiló mínusz.
1,5 kiló gyümölcs: pl. 2 kivi, 1 narancs, 1 mandarin, 30 dkg ananász, 2 alma, 2 körte, 15 dkg szőlő, 1 banán. Mossuk meg a gyümölcsöket, hámozzuk meg, szeleteljük fel. Keverjük össze, majd öntsünk rá 2 evőkanál citromlét. Osszuk öt részre. Ebédre ehetünk hozzá egy rozsos zsömlét.
Kalória: 752
Fehérje: 19 g
Szénhidrát: 147 g
Zsír: 1 g

Csokoládénap
Napi ötszöri nassolás. Felemelő érzés. Eredmény: fél kiló mínusz.
Reggeli: 5 dkg zsírszegény túrót keverjünk össze kevés fahéjjal, édesítőszerrel és 2 teáskanál kakaóporral. A krémet kenjük egy szelet teljes kiörlésű kenyérre, majd szeleteljünk rá egy banánt és két kocka csokit.
Tízórai: fél banánt vágjunk 4 szeletre, forgassuk meg kókuszreszelékben, majd a tetejébe szúrjunk kis szelet csokikat.
Ebéd: 15 dkg sovány túrót keverjünk el egy evőkanál grízzel, ugyanennyi kakaóporral, 2 gerezd lereszelt csokival és édesítőszerrel. Verjük fel egy tojásfehérjét, majd keverjük a masszához. Egy körtét vágjunk apróra, tegyük egy kis tepsi aljára, majd öntsük rá a krémet, 15 percig süssük.
Uzsonna: 2 deci zsírszegény tejet keverjünk össze egy evőkanál kakaóporral, egy csomag vaníliás cukorral, majd főzzük fel. Hidegen vagy melegen egyaránt fogyasztható.
Vacsora: egy kiflit vágjunk ketté, majd kenjük meg egy teáskanál nutellával. Vágjunk félbe egy banánt, egy fél kivit szeleteljünk fel. Két gerezd csokival együtt tegyük a gyümölcsöket a kiflibe.
Kalória: 1250
Fehérje: 63 g
Szénhidrát: 187 g
Zsír: 35 g

Ez az egyoldalú táplálkozás szakemberek szerint nem egészséges. Az orvosok felhívják a fogyni vágyók figyelmét, hogy tényleg csak végszükség esetén diétázzanak így. Négy napnál hosszabb ideig ne folytassuk, illetve két-három havonta maximum egyszer alkalmazzuk!"

(www.hoxa.hu)
Sziámi cica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 14. 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem találták még fel vajon azt a diétát, amely során én eszek finom falatokat úgy ahogy akarok és eközben valaki más fogyózik helyettem, de rajtam látszik meg az eredménye?? Rolling Eyes
Mert a szerelem erősebb, mint a halál"

Oldalam: www.csodakert.eoldal.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
3 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.