Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

FOGYÓKÚRÁK
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FEHÉRJE DIÉTA! Semmi zsír (margarin, olivaolaj sem!), semmi szénhidrát (cukor, lisztes dolgok -kenyér, tészta stb, rizs, krumpli!) viszomt sok zöldség, gyümölcs és ami fontos: rengeteg fehérje, kicsit erőszakosabban is!
Mehet a tojás, főleg főve! Mehet a zsírszegény túró, a natur joghurt, a zsírszegény tejföl, kevés zsírszegény sajt, és sovány szárnyas húsok, vagy a sovány sonka (ebből kevés!). A húsokat lehet párolni, főzni, zsíradék nélkül sütni.
Nem vagy éhes, nem lesz hiánya a szervezetnek!
Nekem egy kis akupunktúrával rásegítve eddig 18 kg ment le!
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dorkababa írta:
Bimbi írta:
Nah a fogyókúráról is annyit...gyönyörű szép zsírpárna nőtt a derekam,és a csípőm köré mióta abbahagytam a fogamzásgátlót,amit szerintem az életben nem fogok tudni eltüntetni onnan... Laughing

ez jó!Már mint a különbözőség!

Én meg azóta hízom mióta szedem..... Evil or Very Mad

Melyiket szeded? Rolling Eyes
En azert nem hagytam abba evekig,hiaba nem volt pasim,mert olyan sok aldasos hatasat vettem eszre,amikrol nem akartam lemondani...
Tobbek kozott ez is,en trifazisos tabit szedtem,es es csak a 2.szin szedesenel ereztem egy kicsivel fokozottabb etvagyat...az elso szinnel normalis,a harmadik szinnel szinte zero volt a kaja utani igenyem...
A teljesen normalis,hangulatingadozasoktol mentes kedelyallapotrol,a gyonyoru,pattanasmentes borrol es az elenyeszoen keves mennyisegu,gorcsmentes menstruaciorol nem is beszelve... Rolling Eyes
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fatimerika írta:
FEHÉRJE DIÉTA! Semmi zsír (margarin, olivaolaj sem!), semmi szénhidrát (cukor, lisztes dolgok -kenyér, tészta stb, rizs, krumpli!) viszomt sok zöldség, gyümölcs és ami fontos: rengeteg fehérje, kicsit erőszakosabban is!
Mehet a tojás, főleg főve! Mehet a zsírszegény túró, a natur joghurt, a zsírszegény tejföl, kevés zsírszegény sajt, és sovány szárnyas húsok, vagy a sovány sonka (ebből kevés!). A húsokat lehet párolni, főzni, zsíradék nélkül sütni.

Én is ezt kombinálom most a physiominth módszerrel,mert ez nekem is bevált. Iszonyúan nyűglődöm a súlyommal. Képtelen vagyok visszamenni a rendes súlyomra és nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kemeny,izzados kardioedzes nelkul nem fog menni...
A kemeny az azt jelenti,hogy minden masnap legalabb egy orat kemenyen kell izzadni...mozogva...plusz napi kb 1000 kalorias etrend,sok kis reszre elosztva.
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi írta:
A kemeny az azt jelenti,hogy minden masnap legalabb egy orat kemenyen kell izzadni...mozogva...plusz napi kb 1000 kalorias etrend,sok kis reszre elosztva.

Egyszerűen gyűlölöm ezeket az edzéseket..még soha nem éreztem jól magam ilyenben. Úszni, evezni, csak a magam örömére szeretek, de időhiányos állapotban rendszeresen nem lehet csak ahogy esik úgy puffan. És ekkora testet nem is könnyű megúsztatni. Brrrr .. ha arra gondolok, hogy poénból napjában többször átúsztunk a túlpartra a ráckevei Dunán ... ma meg felénél már kivagyok mint a nigger feneke a fűszoknyából.
Az ilyen edzőtermi dolgokat nem bírom végigcsinálni, mert rettentően untat, frusztrál, stb... nincs még meg az "én sportom" ahogy azt mondani szokták.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Bimbi írta:

Egyszerűen gyűlölöm ezeket az edzéseket..még soha nem éreztem jól magam ilyenben. Úszni, evezni, csak a magam örömére szeretek, de időhiányos állapotban rendszeresen nem lehet csak ahogy esik úgy puffan. És ekkora testet nem is könnyű megúsztatni. Brrrr .. ha arra gondolok, hogy poénból napjában többször átúsztunk a túlpartra a ráckevei Dunán ... ma meg felénél már kivagyok mint a nigger feneke a fűszoknyából.
Az ilyen edzőtermi dolgokat nem bírom végigcsinálni, mert rettentően untat, frusztrál, stb... nincs még meg az "én sportom" ahogy azt mondani szokták.

Nem muszaj edzoteremben...lehet mondjuk a szabadban is...futni,vagy akar rendszeresen setalni...sokat! Laughing
Az anyagcsere fokozott mukodesenek beinditasa es hosszutavu fenntartasa nelkul nincs fogyas...sem meregtelenites...
Ahhoz pedig a mozgas elengedhetetlen.
A
Dorkababa
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi írta:
Dorkababa írta:
Bimbi írta:
Nah a fogyókúráról is annyit...gyönyörű szép zsírpárna nőtt a derekam,és a csípőm köré mióta abbahagytam a fogamzásgátlót,amit szerintem az életben nem fogok tudni eltüntetni onnan... Laughing

ez jó!Már mint a különbözőség!

Én meg azóta hízom mióta szedem..... Evil or Very Mad

Melyiket szeded? Rolling Eyes
En azert nem hagytam abba evekig,hiaba nem volt pasim,mert olyan sok aldasos hatasat vettem eszre,amikrol nem akartam lemondani...
Tobbek kozott ez is,en trifazisos tabit szedtem,es es csak a 2.szin szedesenel ereztem egy kicsivel fokozottabb etvagyat...az elso szinnel normalis,a harmadik szinnel szinte zero volt a kaja utani igenyem...
A teljesen normalis,hangulatingadozasoktol mentes kedelyallapotrol,a gyonyoru,pattanasmentes borrol es az elenyeszoen keves mennyisegu,gorcsmentes menstruaciorol nem is beszelve... Rolling Eyes

Sokfélét ki kellett próbálnom.Az egyiktől állandó hányingeremvolt ahogy bevettem hánynom kellett(ettől aztán gátolta a fogamzást...is.)a másiktól a fejem fájt.na ez a harmadik féle jó volt csak híztam.háromszínű...
a negyedik kisebb hormontartalmú,de ettől is hízom...gyakorlatilag tökmindegy.
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi írta:
Mállottviksz néne írta:
Bimbi írta:

Nem muszaj edzoteremben...lehet mondjuk a szabadban is...futni,vagy akar rendszeresen setalni...sokat! Laughing
Az anyagcsere fokozott mukodesenek beinditasa es hosszutavu fenntartasa nelkul nincs fogyas...sem meregtelenites...
A

Igaza van Bimbinek, dehát a gyerek után elvileg mozogsz is, nem is keveset. Viszont az étkezéseden kellene gyökeresen változtatni, de nem úgy, hogy 2 hónapig fehérje-diéta, aztán vissza a rendes, általad megszokott étkezéshez. Így csak jojózni fogsz.
Valahogy meg kellene találnod azt az étkezési formát, amit be tudsz vállani, hogy tud tartani (ezt a szót utálom elcsépelt volta miatt) mint életformát.
Nekem nagyon bejött a délutánól csak gyümölcs. Mostanában túl sok volt a napközbeni kísértés, de tartom a szeptember óta lement 15 kilómat.
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mona írta:
Bimbi írta:
Mállottviksz néne írta:
Bimbi írta:

A

Igaza van Bimbinek, dehát a gyerek után elvileg mozogsz is, nem is keveset. Viszont az étkezéseden kellene gyökeresen változtatni, de nem úgy, hogy 2 hónapig fehérje-diéta, aztán vissza a rendes, általad megszokott étkezéshez. Így csak jojózni fogsz.
Valahogy meg kellene találnod azt az étkezési formát, amit be tudsz vállani, hogy tud tartani (ezt a szót utálom elcsépelt volta miatt) mint életformát.
Nekem nagyon bejött a délutánól csak gyümölcs. Mostanában túl sok volt a napközbeni kísértés, de tartom a szeptember óta lement 15 kilómat.

Na persze hogy mozognod kell! És 3 gyerek után sem mozogsz annyit, hogy elég legyen! Min. 20 perc kell, olyan mozgással, amivel izzadsz, lihegsz, hogy elég legyen! Hidd el, az első hét nehéz, aztán hiányolni is fogod a mozgást, ha kihagysz 1-1 alkalmat! De többet ne hagyj ki!!!
A diéta is csak ahoz elég, hogy meginduljon a fogyás! Természetes, ha utána visszaállsz a megszokott étrendhez, akkor több jön fel, mint le ment! Mégsem kell lemondani kedvenc ételekről, csak másképp kell megcsinálni azokat. (Bár a szalonnát, zsíroskenyeret másképp nem tudod, le kell mondani róla.) Pl.: Rántott húst lehet csak tojásba és zabkorpába forgatni, aztán bő olaj helyett olivaolajjal megkent tepsiben, forró sütőben először lefedve, majd fólia nélkül megfordítva pirosra sütni! Alig észrevehető, hogy nem a hagyományos módon készült. Aztán kenyér helyett a teljeskiörlésű lisztből készült kenyér is jobb választás, bár ezt is érdemes minimálisra csökkenteni.
És heti 1 "bűnözés" megengedett, de nem több!!!!
Amint látod az eredményt, úgy is ki fogsz tartani, csak addig bírd ki!
És még valami: Rengeteg folyadékot kell inni, hogy a feloldódott zsírt "kimossa"!!!
Sok sikert!
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:

húha, na most ezért lehet, h 1 páran megköveznek majd, de 1 kicsit orvosi szemmel:
A Candida általában csak akkor okoz problémát, gyulladást, stb, ha a szervezet immunrendszere nem jól működik, vagyis immunhiányos állapotban! Hüvlyben pedig ha a baciflóra nem megfelelő, nincs egyensúly!
Tehát attól, h olyasmit eszel-iszol nem lenne szabad előjönnie ilyesmi fertőzésnek, hacsak nincs vmi komoly bajod, ez p4edig az eddigiek alapján nem valószínű! Embarassed Rolling Eyes

Ejika, köszönöm. Komoly bajom nincs, persze, csak belegondoltam, h én ilyeneken élek (gyümölcsön és kefíren/joghurton eltengődnék bármeddig sztem), és akkor ha ezek is ilyenek élnek, akkor nem lehet, h túlfejlődtek-e esetleg bennem... vagy csak ráparáztam? Very Happy Régebben jellemző volt a hüvelyi baciflóra felborulása, de mostanság az sincs nagyon. Csak tudod, a kispimasz ott motoszkál, h mivan ha, és nem lenne-e jobb megelőzni... Utánakérzedtem, és mondták, h a cnadida gombákat úgy 3-6 hónapig kell éheztetni, h megpusztuljanak. No, rögtön fel is adtam az ötletet! Most, h van cseresznye, barack meg minden földi jó... kizárt dolog! Razz

Szóval akkor candida téme ejtve... de attól még egy pár napos léböjt ártani nem árthat, ugye...? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fatimerika írta:

Csak ezeken élek tul.képp, és imádok mindent, ami tejből készül... de lehet, h csak ilyet enni nem tesz jót... Rolling Eyes Nem tudom, nem vagyok szakember. Húst ugye nem szívesen eszek, nekem ezek kiestek. Marad a sajt, joghurt és... kb ennyi. Gyümölcsöt lehet sokat enni benne??? Razz
Vissza az elejére
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:

Sajnos, egyetértek, Néne! Anyukám aerobicot tartott mióta az eszemet tudom, meg gyógytestnevelő is, de valahogy én sem élvezem ezt a cél nélküli mozgást. Olyan furán veszi ki magát, h reggel beülök az autóba, este kiszállod, aztán meg jól felpattanok a szobabiciklire... Confused Próbáltam sok edzőtermi órát, de valahogy nem jöttek be. Az uram meg gyúrt, na az is halál izgi. De sztem mi megtaláltuk: én ugye táncolok, ő meg kung-fuzik. És olyan büszke vagyok rá, h el tudott szakadni a súlyzóemelgetéstől és a futópadtól, és most kreatívan és valóban kikapcsolóan vezeti le az energiáit! Sztem a "hasznos" szportok hozzáadnak az életünkhöz úgy, h más részén is érezzük áldásos hatását. A csak önmagáért való energia leadás meg időt vesz el... habár akkor jól esik, de olyan űrt hagy maga után, mint... mint.. huh, eszembe jutott egy elrugaszkodott hasonlat. Szóval ha a kreatív sport a szeretkezés, akkor az önmagáért való KJ égetés a dugás. Mindkettő jól esik, de azért mégis más közben és utána is... Wink Twisted Evil Embarassed

Hajrá, Néne, mindenkire vár az Igazi, csak meg kell keresni!!! Aki keres, az ugye... Wink
Vissza az elejére
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 21. 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Fatimerika írta:

Csak ezeken élek tul.képp, és imádok mindent, ami tejből készül... de lehet, h csak ilyet enni nem tesz jót... Rolling Eyes Nem tudom, nem vagyok szakember. Húst ugye nem szívesen eszek, nekem ezek kiestek. Marad a sajt, joghurt és... kb ennyi. Gyümölcsöt lehet sokat enni benne??? Razz

Gyümit igen, bár azok közt is van, amelyikben több a cukor pl: banán! Abból kevesebbet egyél! Igazából egy belgyógyász-természetgyógyász ajánlotta nekem ezt, és azt mondta, hogy cukor van annyi a zöldség-gyűmölcsben, meg a tejtermékekben, amennyi a szervezetnek kell. A lisztes dolgok olyan szénhidrátok, amik hízlalnak, ásványi anyag meg a megengedett táplálékokban van elég, lisztben semmi és a zsírban sem.
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 21. 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Ejika írta:

húha, na most ezért lehet, h 1 páran megköveznek majd, de 1 kicsit orvosi szemmel:
A Candida általában csak akkor okoz problémát, gyulladást, stb, ha a szervezet immunrendszere nem jól működik, vagyis immunhiányos állapotban! Hüvlyben pedig ha a baciflóra nem megfelelő, nincs egyensúly!
Tehát attól, h olyasmit eszel-iszol nem lenne szabad előjönnie ilyesmi fertőzésnek, hacsak nincs vmi komoly bajod, ez p4edig az eddigiek alapján nem valószínű! Embarassed Rolling Eyes

Ejika, köszönöm. Komoly bajom nincs, persze, csak belegondoltam, h én ilyeneken élek (gyümölcsön és kefíren/joghurton eltengődnék bármeddig sztem), és akkor ha ezek is ilyenek élnek, akkor nem lehet, h túlfejlődtek-e esetleg bennem... vagy csak ráparáztam? Very Happy Régebben jellemző volt a hüvelyi baciflóra felborulása, de mostanság az sincs nagyon. Csak tudod, a kispimasz ott motoszkál, h mivan ha, és nem lenne-e jobb megelőzni... Utánakérzedtem, és mondták, h a cnadida gombákat úgy 3-6 hónapig kell éheztetni, h megpusztuljanak. No, rögtön fel is adtam az ötletet! Most, h van cseresznye, barack meg minden földi jó... kizárt dolog! Razz

Szóval akkor candida téme ejtve... de attól még egy pár napos léböjt ártani nem árthat, ugye...? Rolling Eyes

nem, ha nem viszed túlzásba! Rolling Eyes Wink
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 21. 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, csajok!
Nagyon drágák vagytok. Majd igyekszem valami jót összehozni magamnak, és nem viszem túlzásba! Wink
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
5 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.