Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ha állat lennék, soha nem tartanék embert a lakásban, mert .
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 13. 18:05    Hozzászólás témája: Ha állat lennék, soha nem tartanék embert a lakásban, mert . Hozzászólás az előzmény idézésével

.. mert??

Játsszunk! Bújj egy állat bőrébe és mondd el, milyenek az emberek. Laughing Laughing Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 13. 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Ez az örökös fürdés az agyamra megy! Miért kell így nyávogni egy kis kosztól? Még hogy én vagyok a büdös! És az a lötty, amit magadra locsolsz?! Bloaaa!"

Vélemény Matyitól, a kutyámtól Wink
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 13. 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
"Ez az örökös fürdés az agyamra megy! Miért kell így nyávogni egy kis kosztól? Még hogy én vagyok a büdös! És az a lötty, amit magadra locsolsz?! Bloaaa!"

Vélemény Matyitól, a kutyámtól Wink

Ez a női szagú ember egyáltalán nem olyan kedves, mint a halszagú másik, meg az aki néha simogatni szokott. A legveszélyesebb az a törpenövésű, aki meghúzza a farkamat, na őt ki nem állhatom! A női szagú mindig seprűt vág hozzám, de legalább nem talál el!
Hiába nehéz a kóbor cicák élete.. de legalább a halszagú minden nap ad kaját! Őt csípem.. már amennyire egy kóbor macsek szeretni tud ...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bűnöslélek
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 13. 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már megint az orromat bökdösi... Hagyj már békén, vagy mosd ki ezt az üveget , mert ez a lé egyre zavaróbb vagy csak zavarosabb... Vagy csak ne éheztetnél.... Lökj be olyan finomakat... Áááááh, már megint bökdösi az orrom.

Ez a rendkívül fásult és sorsába beletörődő állat a teknősöm. és én bökdösöm az orrát. Twisted Evil

Ez amúgy tudom mibe volt. Kapa, Pepe film, de nemtudom melyik. Mikor nekem lámpást adott a kezembe az úr pesten? Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 13. 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valamilyen téveszme folytán az etetető edényük nagyon magasan van és szegényeknek ülve lehet csak hozzáférni. Ülve persze, hogy nem lehet rendesen lefetyelni olyan magasról. Szegények ezért mindenféle segédeszközt használnak, hogy a szájukba kerüljön a fííííínom illatú táp (nem is értem, hogy miért mondják, hogy nekem az a vacak száraz táp nagyon jó. Persze, ha a lecsót maguknak tartják! A pörköltről meg az egyéb húsokról nem is beszélek...) Olyan nagyon szeretnék felszagolni arra a magas micsodásra, amin az etetőedényük van... de a Legcsodálatosabb Lény nem szokott örülni neki, ezért nem teszem, csak odaülök, ahol jól látható vagyok és nagyon figyelek, hátha kapok valami finomságot!
Amúgy a Legcsodálatosabb Lény olyan furcsa dolgoknak nem örül... én mindenben próbálok kedve szerint tenni, de ha egyszer én lennék megbízva a dolgok elrendezésével, biztosan másképp lenne a világ!
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 22. 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tessék! Megint elmúlt már 10 óra, és ő még mindig azt a klattyogó valamit püföli, ahelyett, hogy végre megágyazna!!Le akarok feküdni!! Hogyan mondjam neki még , hogy megértse?? Próbáltam kedvesen, halkan, majd erőszakosan, követelően, nade semmi!! Sőt!!Felháborodik, megszid, amikor láthatja, hogy ÉN fáradt vagyok! És különben is, engem is dajkálhatna ahelyett a sok haszontalan dolog helyett, amit egész nap csinál! Vagy elmegy
itthonról és egyedül hagy, vagy pedig mással babrál és rám se bagózik!!! Nem állapot ez így, kérem!! Szólok neki mégegyszer, hátha jobb belátásra tudom bírni!!
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 24. 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fenemód nem érzi, hogy mikor kéne ülve/ fekve maradnia... Confused Már éppen elhelyezkedek az ölében, könnyű napközbeni pihenésem céljából, és neki éppen akkor kell felállnia, lelöknie magáról. Mindig akkor jut eszébe, hogy neki wc-zni, cigizni, inni, stb. kell...

Nem értem a gondolkodását. Éjszaka nem aludni kell! Miért nem alszik velem együtt nappal? Egész hajnalban mást sem csinálok, csak mondom neki, hogy "mennék ki a madarakat megnézni" de csak a párnáját vágja hozzám...Höh, nem is tudja mit veszít ezzel a hajnali alvásával. Evil or Very Mad

Mindig elrohan itthonról, itt hagy minket egyedül. Mikor annyi, de annyi érdekes hang jön az udvarról, az utcáról és különben is már két napja nem ettem füvet! Evil or Very Mad
Mert a szerelem erősebb, mint a halál"

Oldalam: www.csodakert.eoldal.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 25. 08:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj! Segítség! Elkap! Megesz! Jujuj! Mit akarsz? Nyomod a pocikám, és olyan magasra emelsz, félek! Tegyél le, itt nem tudok elbújni, és különben is, hagyjál békén, ki mondta neked, hogy piszkálj? Nyaff! Tudod, hogy félek. Nyüssz. Éséséééés... tessék engem békén hagyni. Én kicsi vagyok. Ijedős. A simike, az nem rossz, de azért én jobban szeretem, ha inkább elbújhatok valahova, és ott nem lát senki.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 26. 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

(OFF: amit írtam, nem ide akartam, ezért töröltem)
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 26. 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajj, sok-sok szeretgetést akarok. a hasamat, azt... azt nagyon szeretem, ha simogatod. és foglalkozz még velem sokat. neee, ne menj eeeeeel! simogass méééééééééég! szeretlek! ... hmmm, mit hallok? Shocked mi az, egy biciklis?!?! Evil or Very Mad ... nyomás ugatni a kapuhoz. naaa, engedj már! mennem kell! a francba elmegy a bicikliiiiis!!!! meg kell ugatnom!!! hallod? na, mi lesz már. majd később simogathacc, most rohanok! vauvauvauvau

alias Ms M.

Vissza az elejére
Aviano

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 26. 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Bubi"

Igenigenigen, jól érzem magam. Add már ide azt a sörösdobozt! Úgy izgat ahogy zörög! Meg lehet rágni is, biztosan tudom! Na! A teniszlabda is az enyém! Na ideadod ha megnyalom a kezed? Szomjas lettem. Jó, hát ha kiborítom a tálat akkor kiborítom, egyébként is olyan jó rágni a szélét annak is! De jó, hogy sokan vagytok itt! És az a sok új szag! És cipők! És zokni is van! Naaaaa, ne vedd el!
Elfáradtam. Annyira jó hűsölni itt az asztal alatt. Csak a buksimat dugom ki alóla, hogy azért lássam, merre vagytok. Figyelek ám mindent! Laughing
gsza
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 26. 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na mi van? Eszünk? Kinyitottad azt a nagy fehéret, amiben a hideg finomságok vannak! MI??? Miaz hogy csak ti esztek?? És én? Na, én is kérek!! Légyszi-légyszi!!! MIIIIT? Száraztápot egyek?! De az uncsi, és mindig az van! Nincs valami más? Pl. amit ti esztek! Na, most hova viszed? Épp most kezdtem hozzá! Mi az hogy a tiéd és nem az enyém? De nekem KELL, hallod?
Na azért, májkrém/tejföl/olajbogyó/tejszín/tej/husi/...! Látod, tudod te a dolgod! Előbb én kapok enni, aztán egye fene ehetsz te is!
Mi ez a simi? Evés közben ne simizz, hallod-e! Még mit nem! Csak azért mert adtál egy kis májkrém/tejföl/olajbogyó/tejszín/tej/husi/...-t?!?! Na, hova jutott a világ! Méghogy ezért engedjelek simikézni?! Ez a dolgod! Itt én vagyok az úr(nő)!

Na, ez Bali-cica monológja, amikor valamelyikünk bemegy a konyhába. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 26. 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:
"Bubi"

Igenigenigen, jól érzem magam. Add már ide azt a sörösdobozt! Úgy izgat ahogy zörög! Meg lehet rágni is, biztosan tudom! Na! A teniszlabda is az enyém! Na ideadod ha megnyalom a kezed? Szomjas lettem. Jó, hát ha kiborítom a tálat akkor kiborítom, egyébként is olyan jó rágni a szélét annak is! De jó, hogy sokan vagytok itt! És az a sok új szag! És cipők! És zokni is van! Naaaaa, ne vedd el!
Elfáradtam. Annyira jó hűsölni itt az asztal alatt. Csak a buksimat dugom ki alóla, hogy azért lássam, merre vagytok. Figyelek ám mindent! Laughing

igen, a dolgok szétrágása az annyira jellemző: mindent, mindenhol és mindig! Laughing

"Dugó" kutyám tolmácsolásában:

"nem tudsz olyat adni nekem, amit ne tudnék - illetve ne akarnék* - szétrágni" grommit

* a gazdi közbevetése Confused Wink Laughing

alias Ms M.

Vissza az elejére
Aviano

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 26. 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
Aviano írta:
"Bubi"

igen, a dolgok szétrágása az annyira jellemző: mindent, mindenhol és mindig! Laughing

"nem tudsz olyat adni nekem, amit ne tudnék - illetve ne akarnék* - szétrágni" grommit

Egyébként egy dolgot nem rágnak annyira... A rágás céljára vett ultrakemény bőrcsontot, bőrcipőt, stb... Very Happy
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 26. 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:
mildy írta:
Aviano írta:
"Bubi"

Egyébként egy dolgot nem rágnak annyira... A rágás céljára vett ultrakemény bőrcsontot, bőrcipőt, stb... Very Happy

biztos azért, mert az a "finomabb" falat, amin érződik a gazdi "szaga". egy használt cipő, zokni megteszi... nem? Razz Laughing

alias Ms M.

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.