Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Homeopatia
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Urkon Elemer
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 28. 18:57    Hozzászólás témája: Homeopatia Hozzászólás az előzmény idézésével

A homeopatiarol nem beszel senki?
Meg egy kerdes,;talan a profilokat jobban ki kene tolteni,legalabb tudja az ember kivel all szoba,erdeklodeskorok........
Elemer
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 28. 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Elemér!
Engem érdekel a homeopátia.
1 Mahatma Gandhi idézettel szeretnélek üdvözölni:

„A homeopátia a legmodernebb és a legjobban átgondolt eljárás a betegek gazdaságos, minden durva beavatkozást elkerülö kezelésére, ezért ezt a módszert országunk kormányának terjeszteni és támogatni kell.
Ahogy az eröszak elkerülésére vonatkozó saját alapelveim sem fognak soha csödöt mondani, ugyanúgy nem fog csalódást okozni a homeopátia sem.
A módszer alkalmazói azonban sikertelenek lehetnek, ha nem a megfelelö módon alkalmazzák a homeopátia elvét.”
Mahatma Gandhi

1 szerkereső programot is tudok ajánlani:
http://www.natursziget.com/page.php?show/homeopathia/drugfinder

Szerintem a homeopátia elve teljesen logikus.
Akad, akinek a függőleges gondolkodás miatt idegen / van, aki mágiának tartja és olvastam róla: Hitler is nagy híve volt.
Ez is hozzájárulhatott ahhoz: a szocializmusban nem hallhattunk erről.

Most sem mondanám, hogy a hatalom túlzottan támogatná.
Én ezt főleg a kötelező védőoltások polgárreguláló szerepének tulajdonítom.
3 év börtön jár annak, aki nem adatja be a sokszor szövődményekkel járó kötelező védőoltásokat a gyerekének és képzeld el, mi történne, ha széles körben kiderülne: a homeopátia talán ki is válthatná bizonyos esetekben a szurit...
Mi lenne a gyógyszeripari extraprofittal? Razz

Szeretettel üdvözöllek körünkben és bocsi azért a kis csípős nyelvű intermezzoért.
amanita

üdv amanita

A hozzászólás legutóbb amanita által 2006. 08. 28. 20:39-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 28. 19:16    Hozzászólás témája: Re: Homeopatia Hozzászólás az előzmény idézésével

Urkon Elemer írta:
Meg egy kerdes,;talan a profilokat jobban ki kene tolteni,legalabb tudja az ember kivel all szoba,erdeklodeskorok........
Elemer

Beszélj nekünk a homeopátiáról Kedves Elemér! Smile
Személy szerint nagyon kevés ismeretem van róla és az is felületes. Tapasztalásom viszont adódott. Tavasszal a derekam okán csontkovács-természetgyógyászhoz fordultam. A mézes káposzta, babérleveles olaj és egyéb finomságok mellett egy féléves kúrát írt elő mindenféle homeopátiás szerekből.
Nem tudom pontosan megmondani, hogy a csigolyáim helyrerángatása, a nagyi gyógymódjai vagy a homeopátia, de nem akarom elkiabálni...

A profilból nem tudsz annyi nformációt kiszedni, mint a hozzászólásokból... A neten meg amúgysem tudhatja az ember, kivel áll szóba. De ez az egyik szépsége a dolognak. Vagy rosszul látom?
Urkon Elemer
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 28. 19:48    Hozzászólás témája: Re: Homeopatia Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Urkon Elemer írta:
Elemer

Személy szerint nagyon kevés ismeretem van róla és az is felületes. Tapasztalásom viszont adódott. Tavasszal a derekam okán csontkovács-természetgyógyászhoz fordultam. A mézes káposzta, babérleveles olaj és egyéb finomságok mellett egy féléves kúrát írt elő mindenféle homeopátiás szerekből.
Nem tudom pontosan megmondani, hogy a csigolyáim helyrerángatása, a nagyi gyógymódjai vagy a homeopátia, de nem akarom elkiabálni...

A profilból nem tudsz annyi nformációt kiszedni, mint a hozzászólásokból... A neten meg amúgysem tudhatja az ember, kivel áll szóba. De ez az egyik szépsége a dolognak. Vagy rosszul látom?

Tisztelt Hangya

engemet erdekel a homeopatia,de nem leven orvos,nem gyakorolhatom,kongresszusokra szoktam elmenni,szakkonyveket olvasok,nekem is sokat segittett.En az egyedi modszer meltt vagyok,vagyis egyszerre egy homeopatias szeret irjanak fel,megtalalvan azt a szert ami abban az esetben hasznal,majd egy honap mulva visszamegy az ember,ha akkozben nem tortent valami nagyon fontos,az orvossal tartja ekkozben a kapcsolatot.
Latod ezert lett volna jo,hogy tudjunk egy par dolgot egymasrol,hol elsz?
Milyen orvosnal voltal.
En Erdelyben elek,gondolom irja is a profilomban.
Irhatsz te is tobbet,a cimemre is
urkonelemer400@yahoo.com
Elemer
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
Urkon Elemer
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 28. 19:51    Hozzászólás témája: Re: Homeopatia Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Urkon Elemer írta:
Elemer

A csontkovacsrol is irhatsz,nalunk nem ismerek csontkovacsot,milyen benyomasod volt rolla,hol el,hogy hivjak.......
Vissza az elejére
Moha
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 28. 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Homeopátia ! ez jó !
Tudásom kevésbé inkább megtapasztalásom van .
Télen el nem múló hangszál meg torokgyulladás , hang elmenés , minden ami kell . Gégészet 3 féle gyógyszer Confused nem szeretem , de már el voltam keseredve , mindegy beszedtem , 1 hét alatt elmúlt . Kb. 2-3 hónappal később megint ez a probléma jelentkezett , éreztem , hogy hasonlóak a tünetek , elmentem itt van nálunk egy nagyon jó gyógyszertár , évek óta ismerem őket , kértem , hogy erre valami homeopátiás szert adjanak . Kaptam egy fajtát , mellékhatások nélkül 3 nap múlva túl voltam az egészen .
Fiam 5 éve allergiás , eddig lórugásnyi gyógyszerek , orrspray , szemcsepp , tabletta . Megelégeltem tüneti kezelésnek ez sok , nem beszélve a pl. elalvós mellékhatásról , most hogy kezdődik az iskola Neutral
Szóval gyógyszertárba be , homeopátiás szerrel ki , 1 fajtával . Két hete már kellemesebb az élete !
Támogatom ezt a dolgot !
Szívesen olvasnék róla !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Urkon Elemer
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 28. 20:33    Hozzászólás témája: Moha reszere Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Moha

szerintem is az eggyik legjobbgyogymodszer,azert is mert egyenreszabott es ezert gondolom,hogy mindig egy jo homeopata orvoshoz kell fordulni,hogy az eredmeny a teljes gyogyulast hozza,nem cska atunetek eltuntet,es majda betegseg mas helyt valo megjeleneset
eredmenyezze.
Elemer
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 28. 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostan offoljak itt csontkovács témával? Bár a topikgazda bíztat, akkor az nem annyira off.
Ukrán orvos. Tudod, ukrajnában az orvosegyetemeken oktatnak természetgyógyász tárgyakat, nálunk szinte minden második természetgyógyász onnan jött. A nevét és címét persze csak priviben írhatom meg, ha érdekes. Budapesten rendel. A kezelés abból áll, hogy hol állva, hol ülve, hol hason, hol oldalt fekve tekergeti az ember nyakát, karjait, nyomja a gerincét. Eleinte az ember jajjgat, azután ahogyan sorra kerülnek helyükre a csigolyák, egyre kevésbé. Ennyi. Amikor kezdtük, akkor kb. 25 fokra tudtam a nyakam fordítani, most kb 40 fokra. (kerékpáron többé-kevésbé hátra tudok nézni). A görbe hátam kiegyenesedett.
A homeopátiás gyógyszerek a mészlerakódások és kopások ellen szolgáltak. De abban azért nem bízom, hogy újat csinálnának belőlem. Ha egy ideig kitart a kezelés hatása és utána újra kell járnom, az már jó.
Urkon Elemer
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 29. 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt hangya

gondolom a homeopatia lessz az egyik legjobb modszer a csontkovacson kivul problemad megoldasaban,persze ha megtalatad a jo orvost.
Irhatsz nyugodtan az e-mail cimemre a csontkovacsrol.
Tisztelettel.
Elemer
Vissza az elejére
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 10. 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Ha minden a világon elvileg eljuttatható önmagának olyan állapotába, amelyben lehetősége van pozitív információt adni az ő információjára rászorultnak, akkor a homeopátia egy egyetemes éterikus kommunikáció tapasztalati tudománya.
Annak tapasztalata, hogy az anyag sebezhető, de az anyagot mozgató energiaáramlás, információ harmonizálható.

Összecseng ez mindazzal a mitikus történettel, teremtésmítosszal, amit az emberiség összes kulturális tradíciója egymástól függetlenül egyformán állít: tudniillik azzal, hogy
Idea a gonosz relatív, de a jóság abszolút Idea "
Bóna László

Arrow homeopátiás cikk-, gondolat-és linkgyűjtemény (kaleidoszkóp):
http://www.natursziget.com/page.php?show/forum/view/topic/43/frompost/30
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 02. 00:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idea A HOMEOPÁTIA NAPJA Idea
alternatív állatgyógyászati módszerek

http://www.natursziget.com/page.php?show/articles/view/topic/allatok/artid/20061031allathomeopatia
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 05. 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Mostan offoljak itt csontkovács témával? Bár a topikgazda bíztat, akkor az nem annyira off.
Ukrán orvos. Tudod, ukrajnában az orvosegyetemeken oktatnak természetgyógyász tárgyakat, nálunk szinte minden második természetgyógyász onnan jött. A nevét és címét persze csak priviben írhatom meg, ha érdekes. Budapesten rendel. A kezelés abból áll, hogy hol állva, hol ülve, hol hason, hol oldalt fekve tekergeti az ember nyakát, karjait, nyomja a gerincét. Eleinte az ember jajjgat, azután ahogyan sorra kerülnek helyükre a csigolyák, egyre kevésbé. Ennyi. Amikor kezdtük, akkor kb. 25 fokra tudtam a nyakam fordítani, most kb 40 fokra. (kerékpáron többé-kevésbé hátra tudok nézni). A görbe hátam kiegyenesedett.
A homeopátiás gyógyszerek a mészlerakódások és kopások ellen szolgáltak. De abban azért nem bízom, hogy újat csinálnának belőlem. Ha egy ideig kitart a kezelés hatása és utána újra kell járnom, az már jó.

Kedves Hangya,

Már a mézes káposztánál sejtettem kiről van szó, most szinte biztos vagyok benne..... Smile
Én is jártam hozzá, nagyon sokáig.
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 15. 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemsokára kezdődik az influenzás-megfázásos időszak.

Érdemes már most OSCILLOCOCCINUM-ot elkezdeni, garantált a védelem...
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 06. 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Shocked ÁLLATOK HOMEOPÁTIÁS KEZELÉSE (1.) Shocked

Most induló állatorvosi homeopátiás sorozatunkban először tisztázzuk az alapfogalmakat, majd a leggyakrabban előforduló állatbetegségek leírásával és azok homeopátiás kezelési lehetősé­geinek javaslataival ismertetjük meg Önöket.
Első témánk az allergia és kezelése.
Arrow
http://www.natursziget.com/page.php?show/articles/view/topic/allatok/artid/20061206allathomeopatia

amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 13. 00:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amanita írta:
Shocked ÁLLATOK HOMEOPÁTIÁS KEZELÉSE (1.) Shocked

Most induló állatorvosi homeopátiás sorozatunkban először tisztázzuk az alapfogalmakat, majd a leggyakrabban előforduló állatbetegségek leírásával és azok homeopátiás kezelési lehetősé­geinek javaslataival ismertetjük meg Önöket.
Első témánk az allergia és kezelése.
Arrow
http://www.natursziget.com/page.php?show/articles/view/topic/allatok/artid/20061206allathomeopatia

Megjelent a 2. rész is:
http://www.natursziget.com/page.php?show/articles/view/topic/allatok/artid/20070102allathomeopatia
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
1 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.