Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Homeopatia
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Én pl. az 58%-os kisüstiben hiszek Wink"
Hát ha lehetne gyógyítani magamat kisüstivel, azt választanám nem a kést, de sajnos kés nélkül hamar a szóróparcellába találnám magamat azaz a testemet.
Öngyógyítás, igazad van, csak bizonyos szintig, de ezen felül sajnos kénytelen az orvosi tudást igénybe venni. Nagybetűkre reagáltam én is
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gonsomegint
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
ne haragudj, de nagy betűvel írtad, hogy NINCS....

A folytatás pedig az volt, hogy:"illetve van" ...folytatás...

Egy rákos beteg szervezete is próbálja regenerálni magát. A gond az, hogy ezzel a degenerált sejteket is reprodukálja. Ezért mondtam, hogy van, csak nem mindig hasznos ill. azt, hogy ez egy gyűjtőfogalom, sok minden tartozik bele Exclamation
Létezik irányított és tudatos "öngyógyítás"...már ilyen lehet az immunrendszer megerősítése vitaminokkal, a mozgás vagy pl. a nyirokmasszás a keringés javítására...stb. Illetve van a szervezetnek egy automatikus funkciója ami a Te tudatod alatt működik.
Az öngyógyítás egy fogalom hana, olyan mint ha azt mondom, hogy: ebédet főzök. Ez jelenthet párolást, gőzölést, csőben sütést...stb. Konyhanyelv, na..
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze, az öngyógyító képesség is olyan összetett, mint a nyelvérzék, és persze, hogy léteznek azok a képességek és tulajdonságok, ami hozzájuk kell, persze, hogy emberek meggyógyítják magukat és megtanulnak nyelveket, attól még olyan, hogy öngyógyítás meg nyelvérzék (megbiztos lehetne még sorolni a példákat) nincsen. És ha úgy általábanezek megszerzéséhez adnak útmutatást, az bizony félrevezető lesz.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gonsomegint
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még szerencse, hogy léteznek ebben a Mátrix-világban olyan fogalmak amelyeket nem lehet félremagyarázni. A nyelvészek nem keresnek mögötte megbúvó tartalmat, a politikusok nem magyarázzák félre, a spirituálisok nem foglalkoznak vele mert túl evilági...mégis oly kedves nekünk e szó s' a benne lapuló tartalom. Ez pedig a: SÖR Exclamation

Definiálhatunk mellé fogalmakat: pl." elfogyott a sör" (na, ez egy borzalmas mondat Crying or Very sad ) vagy "sok a sör"(ilyen ostobaságot még én sem hallottam pedig régóta fórumozom)...szóval vannak még egyértelmű dolgok az életben és ezekre kell koncentrálni Exclamation Twisted Evil
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért én annyira nem szeretem a sört, csak időnként vesém, mosatására használom. Egy doboz sör és fél nap vigyorgok
Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 24. 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gonsomegint írta:
Még szerencse, hogy léteznek ebben a Mátrix-világban olyan fogalmak amelyeket nem lehet félremagyarázni. A nyelvészek nem keresnek mögötte megbúvó tartalmat, a politikusok nem magyarázzák félre, a spirituálisok nem foglalkoznak vele mert túl evilági...mégis oly kedves nekünk e szó s' a benne lapuló tartalom. Ez pedig a: SÖR Exclamation

Definiálhatunk mellé fogalmakat: pl." elfogyott a sör" (na, ez egy borzalmas mondat Crying or Very sad ) vagy "sok a sör"(ilyen ostobaságot még én sem hallottam pedig régóta fórumozom)...szóval vannak még egyértelmű dolgok az életben és ezekre kell koncentrálni Exclamation Twisted Evil
Laughing jaj, már ezért érdemes feljönni ide Laughing
bár én most egy kis melengető pálinkára vágyom, úgy is mint homeopátiás szerre Laughing
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 24. 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még, hogy a sört nem lehet elnyelvészkedni Twisted Evil Az európáaiak a 19. századig tettek nagy ívben a fonetikára, kivéve egy izlandi tagot, akinek is fennmaradt az a mondta, hogy sör és sör között nagy különbség van. =)

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gonsomegint
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 25. 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Még, hogy a sört nem lehet elnyelvészkedni Twisted Evil Az európáaiak a 19. századig tettek nagy ívben a fonetikára, kivéve egy izlandi tagot, akinek is fennmaradt az a mondta, hogy sör és sör között nagy különbség van. =)

Ehhez nem kell Izlandra születni... Rolling Eyes
Egyébként is, miből főz egy izlandi ember sört Question Vulkáni bazaltból Question Rolling Eyes
Persze, ők mézsört ittak Exclamation
Innye, de jó, hogy ide születtünk le Laughing
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 25. 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már azezorasszisták is leszületnek? Lassan már a sör sem vonz, csak bevonz. Twisted Evil

Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 25. 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Már azezorasszisták is leszületnek? Lassan már a sör sem vonz, csak bevonz. Twisted Evil
Laughing naná, a kocsmába Laughing
gonsomegint
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 25. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
skar mkhan írta:

Most rosszindulatúak vagytok Exclamation
A sör nem más mint "maja, illúzió, kísértés...stb"
Namármost, nekem időközönként próbákat kell kiállnom: jó irányba tartok-é spirituális utamon, hat-e még rám ez az undorító és elcsökevényesedett fizikai álvalóság Question
Ilyenkor felbontok egy sört és keserűen megállapítom: fejlődnöm kell még, a vágyak és a múló örömök felett nem tudtam diadalt aratni.

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 25. 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gonsomegint írta:
Lon írta:
skar mkhan írta:

Most rosszindulatúak vagytok Exclamation
A sör nem más mint "maja, illúzió, kísértés...stb"
Namármost, nekem időközönként próbákat kell kiállnom: jó irányba tartok-é spirituális utamon, hat-e még rám ez az undorító és elcsökevényesedett fizikai álvalóság Question
Ilyenkor felbontok egy sört és keserűen megállapítom: fejlődnöm kell még, a vágyak és a múló örömök felett nem tudtam diadalt aratni.

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
szerencsére Twisted Evil
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 00:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezzel jöttek a középkorban a ferences testvérek is, hogy ők csak próbának vetették magukat alá, képesek-e együtt aludni egy nővel és még át is karolni anélkül, hogy ennél tovább mennének. Aztán minden nekik sem sikerülhet, ez belátható. Twisted Evil

Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Ezzel jöttek a középkorban a ferences testvérek is, hogy ők csak próbának vetették magukat alá, képesek-e együtt aludni egy nővel és még át is karolni anélkül, hogy ennél tovább mennének. Aztán minden nekik sem sikerülhet, ez belátható. Twisted Evil
hja, tegnap láttam vmi filmrészletet, amiben egy eléggé jókinézetű szerzetes szerepelt Twisted Evil Laughing
gonsomegint
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
skar mkhan írta:
hja, tegnap láttam vmi filmrészletet, amiben egy eléggé jókinézetű szerzetes szerepelt Twisted Evil Laughing

Ez megint olyan jellemző Exclamation
A homeopátiás szerek közül csak a sört meg a Demanovkát ismered, de a cuki, megrontásra váró barátok...az igen Rolling Eyes Twisted Evil

Anyám nemrég belenézett a 13.harcos c. filmbe majd közölte: féltucatszor járt már Norvégiában különböző orvosi konferenciákon és a Norvégok mind rondák, nem tudja honnét szedték ezeket az arcokat a filmhez, de biztos nem norvégok Exclamation Rolling Eyes Twisted Evil

Sztem tőle örököltem a kritikus vénámat Twisted Evil
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
3 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.