Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Homeopatia
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 29. 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hirtelen én is kettőt találtam. Mindkettő elég furcsa állatokat tart. Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gonsomegint
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tsssh¨w írta:
skar mkhan írta:
Kelemen Anna mint atípusos médiavírus? Very Happy

Gonso, pedig az ilyenekért érdemes ott lenni a wiwen. Twisted Evil (álnéven, persze Twisted Evil )

Laughing Nna rákerestem az álnevedre, asszem találtam kettőt.
Varjú vagy. Wink duckie

Sto eto Question Mi van Question

Engem még senki nem hívott meg a ziwiwre Sad

Biztos akkora köcsög vagyok.. Confused
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meghíjjalak, Gonso? Twisted Evil Engem sem hívtak meg évekig, mert kiröhögtem, aztán egyszer rákérdeztem valamire egy nem épp ismerős fórumtárstól, azt' egy meghívó jött válaszul, úgyhogy most ott vagyok. Very Happy

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gonsomegint
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Meghíjjalak, Gonso? Twisted Evil Engem sem hívtak meg évekig, mert kiröhögtem, aztán egyszer rákérdeztem valamire egy nem épp ismerős fórumtárstól, azt' egy meghívó jött válaszul, úgyhogy most ott vagyok. Very Happy

Max egy pohár sörre Exclamation

Nem vagyok kíváncsi a rég nem látott arcokra....máá akkor sem szerettem őket amikor sűrűn láttam Rolling Eyes Twisted Evil
Jön a karácsony, egyre antiszocibb vagyok.. Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ne aggódj, én se vagyok sehol megtalálható, mármint az iwiw-en, de ott a Hí5 barátkérő, olyan barátaim vannak, hogy a 10 ujjadat végig szopogatnád értük. Csak hogy én nem nagyon értékelem. 1., nem tudom hogyan kell velük szóba állni. 2., igaz nem is nagyon kerestem, 3., most mit kérdezzek tőlük? hogy hogyan választottak ki? Ők küldték én meg elfogadtam. Most sértsem meg őket? Egész szép kis gyűjtemény
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gonsomegint írta:
skar mkhan írta:

Max egy pohár sörre Exclamation

Nem vagyok kíváncsi a rég nem látott arcokra....máá akkor sem szerettem őket amikor sűrűn láttam Rolling Eyes Twisted Evil
Jön a karácsony, egyre antiszocibb vagyok.. Evil or Very Mad

A bort issza és abból is a szárazat
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem figyelsz, Ors! Nem Gonso akar meghívni egy pohár serre, hanem ő hívható meg rá. Twisted Evil
Ahha, bezzeg én hiába hívtalak meg a facebookra. Very Happy
Amúgy a hi5 úgy szerezte a kontaktokat, hogy megvette a címeket az msn-től, aztán a jelszavukat gyanútlanul megadók kontaktlistáját jól körbeszpemmelte.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Nem figyelsz, Ors! Nem Gonso akar meghívni egy pohár serre, hanem ő hívható meg rá. Twisted Evil
Ahha, bezzeg én hiába hívtalak meg a facebookra. Very Happy
Amúgy a hi5 úgy szerezte a kontaktokat, hogy megvette a címeket az msn-től, aztán a jelszavukat gyanútlanul megadók kontaktlistáját jól körbeszpemmelte.

Gonso! ha sikerül meghívatnod magadat, fekete sert ne igyál mert nagyon rossz!Smile
Nem értem milyen jelszóról írsz, én arra gondoltam, hogy akik emailt írtak nekem küldtek tájakról, képekről, segélykérésről, meg angyalosat azok szép kis emailcímeket küldtek tovább. Közöttük az én címemet is. Igazán eljöhetnél öreganyádhoz, hogy megkeresd hogyan kell kilépni belőle
Vissza az elejére
tsssh¨w
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 03. 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gonsomegint írta:
tsssh¨w írta:
skar mkhan írta:
Kelemen Anna mint atípusos médiavírus? Very Happy

Gonso, pedig az ilyenekért érdemes ott lenni a wiwen. Twisted Evil (álnéven, persze Twisted Evil )

Laughing Nna rákerestem az álnevedre, asszem találtam kettőt.
Varjú vagy. Wink duckie

Sto eto Question Mi van Question

Engem még senki nem hívott meg a ziwiwre Sad

Biztos akkora köcsög vagyok.. Confused

Van egy eladó regem ott.
tsssh¨w
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 03. 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
De hé, mind a két kergezerge pasi!
Van egyébként kergezerge egyesület is, meg valami százötven Zerge.

Nőneműt találtam ismerős blogcímmel, klassztrofóbia vagy mi
tsssh¨w
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 03. 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gonsomegint írta:
tsssh¨w írta:
skar mkhan írta:
Ja, értem már, miért nem tudsz linkelni. Twisted Evil
Amúgy meg ez bizonyos nőtípusnál tényleg bejön - ha Tsss tesónak ők jönnek be, akkor király. Twisted Evil

Típusok nem jönnek be.
Ahogy bevált trükkök sem.

Ismered a mondást: kvából lesz a legjobb háziasszony(feleség).
Ha neked az előbbi jön be...és itt a Kelemen Anna rajongásodat értem például, akkor fordítsd meg a dolgot. Keress egy szürke kis háziasszonyt, mutasd meg neki a másik dimenziót, szabadítsd fel a tudatát, hitesd el vele, hogy Ő jobb mint kelemenanna...és az is lesz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
A készen kapott dolgok nem jók...tudod Wink

Ne túlozzunk, nem rajongás, csak valahogy a sok hasonló külsejű celebina közül őt éreztem kakukktojásnak, ki tudja miért.
tudszoc
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 18. 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kutatást végzek alternatív gyógymódok témakörében és szeretnék beszélgetni olyan emberekkel, akiket érdekelnek az ilyen gyógyulási lehetőségek, esetleg van tapasztalatuk ebben a témában. Budapesten lakom és ha esetleg érdekelne, akkor írjatok az e-mail címemre. Ha nem szeretnétek beszélni róla, vagy nem Budapesten laktok, akkor azt is szívesen veszem, ha írtok nekem erről.

Nagyon hálás lennék, ha tudnátok nekem segíteni ebben. Társadalomtudományokat tanulok és nagyon érdekel ez a téma.
Írjatok nyugodtan e-mailt, kérdezzetek amit akartok, szívesen válaszolok Smile

Köszi szépen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 19. 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello, nekem van kedvem beszélgetni róla, ha idejössz még egyszer akkor meglátod ezt az üzit, és meg is érdemled Very Happy
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 20. 07:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing
detto

Vissza az elejére
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 18. 06:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép napot!
Homeopátiás szerekkel kísérletezek magamon. Na nem úgy, hogy értelmetlenül, hanem olvasgatok róla itt a neten.
Nagyon rosszul alszom... este beájulok és hajnali három- négy körül felébredek. Erre a Nux Vomica pont jó. Hát vettem egy C9-est belőle. Nem halott. Elfogyott az egész fiola.
Felhívtam a homeopata segélyvonalat, azt mondták próbáljak meg erősebbet bevenni a nux vomicából. (http://www.homeopata.hu/segelyvonal.php)
Tegnap előtt vettem egy C12-est és láss csodát. Este elaludtam 9-kor és reggel 5-kor ébredtem. Jól érzem magam és boldog vagyok. Smile Smile Smile
No, azért reggel kisurrantam a fürdőbe és megnéztem a pupillámat, gondoltam, biztos ez is úgy hat, mint a seduxen. De semmi tágulat, normális állapotú volt a szemem is.
Csak egy dolog nem fér a fejembe. Mindenhol azt írják, hogy nincs mellékhatása ezeknek a szereknek. De hogy lehet ez? ... ez nem fér sehogy a fejembe.

Azért írtam le a tapasztalatom, hátha segítséget nyújt esetleg másnak is.
A linken lévő számot többször hívtam már, nagyon segítkészek voltak mindig.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
5 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.