Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A rák legyőzése 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dokantu írta:

Sajnos közel öt év szenvedés után azt hiszem lehet kellő önbizalmam,hogy bele beszéljek a gyógyításba.

Törvény nem tiltja. Sajnos az sem bizonyos, hogy a szenvedés bölccsé tesz.

Idézet:
Szerintem a fórumozók 90%-a arra kíváncsi,ha erre a topikra kattint hogy milyen új gyógymódot talál,

Szerintem nem. Aki ide kattint, az a vitára kíváncsi.
Idézet:
én is ezért tettem közzé egy olyan receptet amit már egy hónapja használok.

Csak halkan mondom: mielőtt egy szer, egy eljárás hivatalosan gyógyításra alkalmasnak minősíttetik, tízezer emberen próbálják ki a hatását igen szigorú protokoll szerint. Nagyon bátor dolog egy havi használat után propagandát kifejteni. Lelked rajta, és aki a te tanácsaidat megfogadja, megérdemli.
Idézet:
Bocs,hogy élek! Confused

Istennél a bocsánat!
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dokantu írta:
hangya írta:
dokantu írta:

Á én csak egy primitív irkálgató újonc vagyok!

ÁÁÁÁÁ, dehhhogy!

dokantu írta:

Nincs miért vissza olvasni mert csak az van,hogy néhány "nagy tudású"okoskodik,arról aminek semmi köze a topikhoz.

Pedig érdemes lenne. Ha végigolvasnád, talán kevesebb önbizalommal beszélnél bele a gyógyításba. Két rákban meghalt társunk története bontakozik ki a beírásokból. Mindketten hiányoznak a fórumról.

Őszinte részvétem!
Sajnos közel öt év szenvedés után azt hiszem lehet kellő önbizalmam,hogy bele beszéljek a gyógyításba.
Szerintem a fórumozók 90%-a arra kíváncsi,ha erre a topikra kattint hogy milyen új gyógymódot talál,én is ezért tettem közzé egy olyan receptet amit már egy hónapja használok.
Bocs,hogy élek! Confused

1. A nagyképűség és az önbizalom között van egy kis különbség. Belőled éppen az önbizalom hiányzik - én így látom.
2. Gyógymódot nem fórumokon szokás keresni - legfeljebb véleményt egy-egy gyógymódról, hogy árnyaltabb legyen a kép.
3. Egy hónap nagy idő - hatalmas tapasztalatot lehet gyűjteni alatta... Cool

+1. Hol az a bizonyos pozitív gondolkodás? Eddigi hozzászólásaidból egy nagyon negatív kisugárzású ember jön le - nekem. Vagdalkozol, a betegségedet használod pajzsnak és nagy ívben teszel azokra, akik (még) itt vannak... Tudod, mi a segítés alapszabálya? Elárulom: csak annak segíthetsz, aki kéri a segítséget. Exclamation Hihetetlenül sok energiát el tudnak venni a mindenáron segíteni akarók az amúgy is energiahiányos, gyógyulni vágyó emberektől....
violet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez egy két részes video a B17 vitaminról,itt olvastam róla a 4.old-on

http://www.youtube.com/watch?v=zZzIylizHjw
http://www.youtube.com/watch?v=vTKkHJ2tuU0&feature=relmfu

Olyan gyümölcsöket és növényeket mutat be amit itthon is meg lehet venni,de azonban van olyan mint az eukaliptusz ,nem tudok róla,hogy lenne itthon,(de attól még lehet).

Ez is egy alternatíva a sok lehetőség közül.
Végül is egy tumoros beteg minden lehetőséget megragad,kihasznál a gyógyulása érdekében.
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde, minden egyes mondatodhoz csatlakozom Wink
Egyébként nem értem, öt év szenvedés után miért kellene, hogy valaki a szenvedésen kívül a gyógyításhoz is értsen.
A helyesírási szótáramat meg nem adom neked, hatodik végén láttam utoljára, azóta egyszer volt egy a kezemben, amikor egy vak lány megkért, hogy olvassak föl neki belőle pár sort. Ja, meg egyszer az Osiris-féléből kifénymásoltam a héber nevek magyar helyesírásáról szóló részt egy haveromnak. De! elárulok egy titkot: ha olvasnál néha, nem lenne szükséged rá neked sem, egyszerűen rád ragadna, hogy kell helyesen írni. Persze, aki pársoros fórumhozzászólásokat sem hajlandó... =)

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 06:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért van olyan érzésem, hogy dokantunak nincs semmi baja? mert ha valakinek hasnyálmirigy cisztája van azonnal megműtik, hiszen ebből fekély keletkezik , ami rák kialakulásához vezet.
Ha ez áll fenn, hogy pénzt adományt gyűjtsön, akkor nagy veszélye van annak, hogy bevonzza ezt a betegséget. Szegény nem tudja, hogy a tűzzel játszik
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 06:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pár évvel ezelőtt , egy nő feltette az internetre, hogy ő a férj és a felesége meghalt, itt maradt 2 kis gyerekkel, és nincs pénze gyermek ruhákra. Kapott is döbbenetes mennyiségű ruhákat. Kb. 2 hónapra rá, a nő meghalt, méhen kívüli terhességben, nem ment orvoshoz. Smile
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 06:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Miért van olyan érzésem, hogy dokantunak nincs semmi baja? mert ha valakinek hasnyálmirigy cisztája van azonnal megműtik, hiszen ebből fekély keletkezik , ami rák kialakulásához vezet.
Ha ez áll fenn, hogy pénzt adományt gyűjtsön, akkor nagy veszélye van annak, hogy bevonzza ezt a betegséget. Szegény nem tudja, hogy a tűzzel játszik

Erről szó nincs. A történetét elolvastam és együttérzek vele, szurkolok, hogy meggyógyuljon.

Csakhogy... A betegségek - egyre szilárdabb meggyőződésem Very Happy - nem tragédiák, hanem különböző fokozatú jelzések. Amíg ezeket a jelzéseket nem értelmezi, fejti meg és a probléma gyökerét képező trauma-láncot nem dolgozza fel, addig nem tud megszabadulni a betegségétől.

Egy-egy betegség lefolyása sosem a nagykönyvben, tankönyvben leírtak szerint zajlik Smile... Amit leírtál, szigorúan csak mint lehetőség jöhet szóba, nem törvényszerűség - és itt az orvosok felelőssége, mert amit ők mondanak, az sokkal súlyosabb következményekkel jár - a beteg feltétel nélkül hisz nekik, hiszen sok évig tanulják, ők csak tudják... Mit küzdök azért, hogy egy kemény koponyából kiverjem az orvosok "programját"!! És csak részben sikerül... Confused

Szinte minden betegség - úgy 75-80 % - lelki okokra vezethető vissza, ami a testben vitamin- és ásványi anyag hiányos állapothoz vezet. A különböző "csodaszerek" hatása ezek pótlásában nyilvánul meg. Hogy egy-egy "csodaszer" nem mindenkinek hatásos, az annak következménye, hogy nem a hiányzó vitaminokat stb pótolja... A Gerson-terápia azért lehet hatásos, mert hatalmas mennyiségű, teljes értékű nyers koszttal "bombázza" a szervezetet, ami mellett intenzív méregtelenítést is végez (leírásom, jellemzésem persze nem tökéletes róla)... Emellett persze a psziché ápolása is javasolt, mert csak így érhető el gyógyulás...

Tudományos kutatások igazolták,hogy az emésztőrendszer "második agy"-ként funkcionál - most nincs időm visszakeresni és idecsatolni az erre vonatkozó cikkeket, írásokat. Rendkívül sok feldolgozatlan emléket tárolunk ezen a területen - a nyelv csodálatosan utal is rá például a zsigeri indulat szókapcsolattal...
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 07:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:

Ha vetted volna a fáradságot és legalább bele olvastál volna a blogombahttp://dokantu.echt.hu/a13mutettorteneteakkor tudnád,hogy soha se volt hasnyálmirigy cisztám.
Perforált vakbelem volt ami elfertőződött emiatt műtöttek 13-szor!
És soha nem kértem segélyt!
Webáruházakat népszerűsítek némi jutalékért.
Ez azért már a rosszindulatúság csúcsa!

A hozzászólás legutóbb dokantu által 2012. 04. 06. 08:44-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 08:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
dokantu írta:

Törvény nem tiltja. Sajnos az sem bizonyos, hogy a szenvedés bölccsé tesz.

Idézet:
Szerintem a fórumozók 90%-a arra kíváncsi,ha erre a topikra kattint hogy milyen új gyógymódot talál,

Szerintem nem. Aki ide kattint, az a vitára kíváncsi.
Idézet:
én is ezért tettem közzé egy olyan receptet amit már egy hónapja használok.

Csak halkan mondom: mielőtt egy szer, egy eljárás hivatalosan gyógyításra alkalmasnak minősíttetik, tízezer emberen próbálják ki a hatását igen szigorú protokoll szerint. Nagyon bátor dolog egy havi használat után propagandát kifejteni. Lelked rajta, és aki a te tanácsaidat megfogadja, megérdemli.
Idézet:
Bocs,hogy élek! Confused

Istennél a bocsánat!

A kellő önbizalmat úgy értettem,hogy mióta beteg vagyok az interneten kutatok a lehetséges gyógymódok után.
Már néhányat ki is próbáltam ezt szerettem volna megosztani,de úgy látom,hogy ezen a fórumon ez lehetetlen.

De nem az olyan vitára aminek a témához semmi köze!
Eredetileg te sem a vitára voltál kíváncsi!

Én is csak halkan mondom,hogy méz és az aleovera nem egy szer, természetesek és gyógyhatásúak, fogyasztása senkinek sem árt (kivéve ha allergiás rá).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elnézést kérek, hogy hasnyálmirigyre asszociáltam a "3 sipollyal ami 2éve még 7 volt." Akkor ezek szerint a sebed nem gyógyult úgy ahogy kellett volna, már mint a varratok?Varratok vonalán keletkeztek sipolyok?

Nem bánom, hogy oda írtam, akik olvassák tudatosodik bennük, hogy nem szabad nemlétező betegségre hivatkozni, és anyagi előnyökhöz jutni, mert bevonzza azt a dolgot, amire hivatkozik.

Ha ez a fénykép a te hasad és így néz ki, akkor keloidosan /vastag forradási nyom/ gyógyuló sebed van, ami elfertőződött? Erre nagyon jó a Kelo-cote kenőcs nagyon szépen heged a seb, lefedi, és nem engedi elfertőződni, mert filmréteget von rá.
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.kelo-cote.hu/ itt megnézheted a sebre való zselét.

Én is használtam műtét után és tapasztalatból mondom, hogy nagyon gyorsan gyógyul a seb, és megszünteti a gyulladást. Szépen gyógyul a seb, nem lesz csomós a heg.

Még mielőtt megkérdeznéd, a sebészek nem ismerik, mert nem vényköteles gyógyszer.
Vissza az elejére
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Elnézést kérek, hogy hasnyálmirigyre asszociáltam a "3 sipollyal ami 2éve még 7 volt." Akkor ezek szerint a sebed nem gyógyult úgy ahogy kellett volna, már mint a varratok?Varratok vonalán keletkeztek sipolyok?

Nem bánom, hogy oda írtam, akik olvassák tudatosodik bennük, hogy nem szabad nemlétező betegségre hivatkozni, és anyagi előnyökhöz jutni, mert bevonzza azt a dolgot, amire hivatkozik.

Ha ez a fénykép a te hasad és így néz ki, akkor keloidosan /vastag forradási nyom/ gyógyuló sebed van, ami elfertőződött? Erre nagyon jó a Kelo-cote kenőcs nagyon szépen heged a seb, lefedi, és nem engedi elfertőződni, mert filmréteget von rá.

Igen az én hasam,és nem gyógyuló sebem fertőződött el,hanem a drain csövek helyén sipolyjáratok alakultak ki,mivel a belem nem forrt össze rendesen és nyomás alatt átereszti a béltartalmat,ami a sipolyokon keresztül ürül ki a hasüregből.
A béltartalom miatt van sokszor hashártya gyulladásom amit antibiotikum helyett ezüst kolloiddal kezelekhttp://www.youtube.com/watch?v=08imhzgRqDE&feature=plcp&context=C4db2692VDvjVQa1PpcFMIRsH2H3YvmnWLOe-ncsUo5bTLrMFdkUY=
Az ötödik műtétnél kiültették a vékony belemet(ileostoma)és azóta nem sikerült rendesen összevarrni,pedig a nyolcadik műtét után már Debrecenben az Egyetemen próbálkoztak még ötször,míg végül feladták.
Így 2009 Karácsonya óta így élek először még 7 sipoly volt mára már csak 3 van.
Nekem nem szabad beforrni a sebnek addig amíg a belem perforált mert az végzetes.
Ezért keresek és próbálok ki új és olcsó gyógymódokat mint a víz ivás,az ezüst kolloid,vagy vastagbéltisztítást csináltam harmad áron. Tapasztalataimat fórumokon osztom meg,így próbálok segíteni másoknak ,és új tapasztalatokat gyűjteni.
Csak olyan témához szólok hozzá amiben egy kissé járatos vagyok!
A rák gyógyítását is most azért kutatom mert a sipolyjárat öt év után valószínű,hogy elrákosodik ezt szeretném megelőzni.
Ez az első olyan fórum ahol ilyen ellenségesen fogadtak!
Itt van egy néhány főből álló klikk akik uralják az egész fórumot.egymásnak üzengetnek olyanokat ami nem az adott kategóriához tartozik(ezért van privát üzenet gomb).
Köszönöm a kenőcs ajánlatot,de van Magyar is a, kékkenőcs ami gyógyítja még a visszért is és olcsóbb!
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán másként kellett volna indítani. Sad nem ért volna ennyi kritika. No de te se megfelelően reagáltál a hozzászólásokra. No spongyát rá. Smile
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dokantu írta:
...

Csak olyan témához szólok hozzá amiben egy kissé járatos vagyok!
A rák gyógyítását is most azért kutatom mert a sipolyjárat öt év után valószínű,hogy elrákosodik ezt szeretném megelőzni.
Ez az első olyan fórum ahol ilyen ellenségesen fogadtak!
Itt van egy néhány főből álló klikk akik uralják az egész fórumot.egymásnak üzengetnek olyanokat ami nem az adott kategóriához tartozik(ezért van privát üzenet gomb).
Köszönöm a kenőcs ajánlatot,de van Magyar is a, kékkenőcs ami gyógyítja még a visszért is és olcsóbb!

Továbbra is javaslom a topik(ok) olvasgatását... Bozsbozs és Vigasz története nagyon tanulságos...

Biztos ismered a mondást: amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten...

Ha valakivel problémád van, légy karakán, mondd meg neki... nem előnyös a homályos utalgatás, vádaskodás...

Öngyógyításhoz ötletek: Simonton-módszer (vizualizáció a betegség gyógyítására), agykontroll, reiki, pránanadi, belső utazás, talán kineziológia is - nem teljes a lista, most hirtelen ezek jutottak eszembe... Ezek jó része egyszeri beruházás... és életed végéig hasznodra lehet. Persze ezeknek utána kell olvasni és te tudod kiválasztani, melyik a megfelelő számodra...

... és végül: használd bátran a keresés funkciót....
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dokantu írta:

Már néhányat ki is próbáltam ezt szerettem volna megosztani,de úgy látom,hogy ezen a fórumon ez lehetetlen.

Tudod, mi hatalmas empátiával fogadunk minden segítségre szorulót, de a tanítókra allergiásak vagyunk. Pech, hogy pont tanítással kezdted.
Ha nem sért meg egy jó tanács: új fórumon előbb nézz körül, szállj be a beszélgetésekbe. Mutatkozz be. Ezen nem azt kell érteni, hogy Kovács Lajos vagyok, Kiskunizéről, Kossuth utca 84. Amikor valamiről szólsz, akkor magadról szólsz, és ezen keresztül megismernek. Majd ha tényleg megmelegedtél, akkor hozakodj elő a tanításokkal.
Sok fórumon vagyok járatos, sehol nem veszik jó indulásnak, ha valaki első hozzászólásával topikot indít. Törvény nem tiltja, de nem jól veszi ki magát. Olyasmi a megítélése, mintha egy beszélgető társaságba becsöppenő új ember kiabálással hívná fel magára a figyelmet. Nem kelt rokonszenves benyomást.

Örülnék, ha köztünk maradnál. Ha itt maradsz, újra javaslom a visszaolvasást. Mindenkit tökéletesen megismerhetsz az idők során keletkezett beírásaiból.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Következő
10 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.