Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Internetes munka
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kismano72
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 12. 22:50    Hozzászólás témája: Internetes munka Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalat a témával kapcsolatban?
Én is belevágtam pár napja, és szeretném tudni a buktatókat, lehetőségeket.
Köszi
Szilvi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 13. 10:57    Hozzászólás témája: Re: Internetes munka Hozzászólás az előzmény idézésével

kismano72 írta:
Sziasztok!

Köszi
Szilvi

Szia Szilvi!

Már belevágtál... vagy csak kacérkodsz a gondolattal?! Nagyon jó, érdekes, hazánkban most fejlődő lehetőség. Sajnos sok a buktatója, mivel EU pályázat útján hatalmas összegekhez lehet hozzájutni, emiatt sok lehet a pénzmosó vagy csupán pénzszerző céllal működtetett vállalkozás. Mindenképpen olyan helyről vállalj munkát, amelyről biztosan tudod, hogy fizetni is fog. Határidőkkel vigyázz, mert az otthoni munkavégzéssel nagyon el lehet csúszni.javascript:emoticon('Wink')
Wink
Ajánlom, hogy fusd át ezt az oldalt:

http://www.tavmunkainfo.hu/feketelista.htm

Szép Napot Neked, és minden kedves fórumozónak!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kismano72
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 13. 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Igen, belevágtam. A termék nekem bevált, kipróbáltam. Mi lesz belőle nemtom, ha más nem, csak saját felhasználás, szerencsére ez olyan, ahol nem piszkálnak, hogy 'még-még embereket'. Ezért mertem belevágni. Smile
Köszi az oldalt, sok jó infó található rajta!
Szilvi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 15. 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kismano72 írta:
Szia!
Igen, belevágtam. A termék nekem bevált, kipróbáltam. Mi lesz belőle nemtom, ha más nem, csak saját felhasználás, szerencsére ez olyan, ahol nem piszkálnak, hogy 'még-még embereket'. Ezért mertem belevágni. Smile
Szilvi

Szia Szilvi!

Ha nem vagyok indiscret írnál néhány dolgot a távmunkádról? Mitől "termék"? Mi ez a saját felhasználósdi? Egyrészt érdekel, mert tőlem szoktak ilyeneket kérdezni, másrészt hátha tudok (tudunk) konkrét buktatóról tájékoztatni - ha igényled. Ha nem publikus a téma jöhet pivibe is Wink .
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kismano72
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 16. 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
kismano72 írta:
Szia!
Szilvi

Szia Szilvi!

Ha nem vagyok indiscret írnál néhány dolgot a távmunkádról? Mitől "termék"? Mi ez a saját felhasználósdi? Egyrészt érdekel, mert tőlem szoktak ilyeneket kérdezni, másrészt hátha tudok (tudunk) konkrét buktatóról tájékoztatni - ha igényled. Ha nem publikus a téma jöhet pivibe is Wink .

Persze. Nem titok Smile
Parfümökről van szó. Távmunka annyiban, hogy, ha csapatot szeretnél építeni, és nem ismerősi körből csak, akkor lehet interneten hírdetni, lapot készíteni. Mint mindenki teszi Smile Embarassed
Magán a terméken 44%-os haszon van, de hosszútávon jó, ha csapat is van.
Most vágtam bele, és szeretnék tudni minden buktatót, tapasztalatot, akik már csinálják, bejött, esetleg abbahagyták. Én azért vágtam bele, mert olcsóbban jutok hozzá az általam megszeretett illatokhoz, és mielőtt 100%-os erőbedobással (nemcsak 1-2 hírdedés, honlap készítés) elkezdenék 'csapatot' építeni szeretném tudni, hogy érdemes-e, illetve, hogy hogy álljak neki. Ha nem, akkor maradok saját felhasználó, illetve család kiszolgáló Wink

Ha bővebben érdekel, nézd meg a honlapom, ez a topic most nem a reklám miatt indult, hanem a tapasztalatcsere érdekében Laughing
Vissza az elejére
naff
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 28. 17:48    Hozzászólás témája: Re: Internetes munka Hozzászólás az előzmény idézésével

kismano72 írta:
Sziasztok!

Köszi
Szilvi

Én már próbáltam de nem fizet jól ígyhát maradtam a kapánál meg a gereblyénél.
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 28. 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne kavarjtok össze a távmunkát és a MLM-et! A kettőnek vannak közös vonásai, de nem azonosak a fogalmak. Amit Te csinálsz, az burkolt vágykeltés az odahaza dolgozni vágyókban arra, hogy MLM hálót építsen. Nem szép dolog ...
Távmunka ügyben azt hiszem, sokan a "sülg galamot várják" ha erről kerül szó. Pedig a sült galamb nem jön. Néha csak bontott csirke formájában érkezik, és magadnak kell megsütni. Néha még kopasztani is neked kell.

A mi világban hatalmas szükség volna távmunkákra, de sajnos az igény negyede sincs, viszont rengeteg a szélhámosság, vagy a magát távmunkának kikiáltó MLM struktúra építés.
Félre ne értsétek, nincs bajom az MLM hálóztokkal, csak a fogalmakat akarom tisztázni.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
naff
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 29. 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem dőlök már be senkinek inkább művelem továbbra is a földemet.
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 29. 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naff írta:

Az egy jó dolog ..
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
naff
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 02. 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
naff írta:

Az egy jó dolog ..

Nem tudok mást csinálni sajnos.
Vissza az elejére
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 02. 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naff írta:
Mállottviksz néne írta:
naff írta:

Az egy jó dolog ..

Ebben a hidegben is kubikolol? Rolling Eyes
naff
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 02. 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amanita írta:
naff írta:
Mállottviksz néne írta:
naff írta:

Az egy jó dolog ..

Állatokat is tartok.
Vissza az elejére
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 02. 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naff írta:
amanita írta:
naff írta:
Mállottviksz néne írta:
naff írta:

Az egy jó dolog ..

Állatokat is tartok.

Milyeneket?
naff
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 02. 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amanita írta:
naff írta:
amanita írta:
naff írta:
Mállottviksz néne írta:
naff írta:

Az egy jó dolog ..

Állatokat is tartok.

Milyeneket?

Disznyó ,lúd ,kecske ,nyúl van takarmány elég.Csak minden hajnalban trágyázni kell őket.
Vissza az elejére
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 03. 07:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Naff Smile
Most rengeteg a dolgom, de hamarosan írni fogok Neked az internetes munkáról.
Nekem ugyanis mozgáskorlátozottként nincs más választásom.
Mindig álmodoztam arról, hogy saját magam készítek sajtot pl.
Te foglalkozol ilyesmivel is?
Üdv amanita
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.