Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Illatok
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kismano72
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 12. 22:53    Hozzászólás témája: Illatok Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Van valaki rajtam kívűl, akinek csak a tartósság, illat számít egy parfümnél, nem a márka?

Szilvi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mango
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 15. 10:18    Hozzászólás témája: Re: Illatok Hozzászólás az előzmény idézésével

kismano72 írta:
Hali!

Van valaki rajtam kívűl, akinek csak a tartósság, illat számít egy parfümnél, nem a márka?

Szilvi

Szia!

Szerintem az első szempont az illat maga! Hogy mit sugároz felénk, milyen érzést vált ki, h. mennyire szertünk bele.
Szóval nem az alapján választok parfümöt,h. melyik divatház neve alatt fut, hisz mindegyiknek lehet olyan parfümje,ami vkinek tetszik, vki pedig irtózik tőle és fordítva! Wink
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 08:53    Hozzászólás témája: Re: Illatok Hozzászólás az előzmény idézésével

kismano72 írta:
Hali!

Szilvi

Nekem nem számítana a márka, de sajnos tapasztalat, hogy a "noném" parfümök addig illatoznak, amíg kifújom őket. Neutral
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 09:19    Hozzászólás témája: Re: Illatok Hozzászólás az előzmény idézésével

Mona írta:
kismano72 írta:
Hali!

Szilvi

Nekem nem számítana a márka, de sajnos tapasztalat, hogy a "noném" parfümök addig illatoznak, amíg kifújom őket. Neutral

na ezért jobb a valódi...te kis bódítani vágyó... nonémből a laua biagitti laurája anno nekem bejött az igazi parfümöm-illatom nem árulom el...férfiorr elismerően biccentett mikor meghallotta mi az...vígasznak adtam virtuálisan...
de majd veszek magamnak ha megengedhetem mert drága...igazán amikor kényeztetem magam azt az alapillatom még kettővel megkeverem...isteni látni a vadászó orrokat a levegőbe emelkedni amerre bűvköre terjeng...

egyébbként kedves mindenkin minden illat más... a no name laurája elég tartósnak bizonyult...anno... hát ennyi hátha segített vmit...és viszonylag hasonló sz eredetihez
emlékszem egyszer az igazi laurát kitettük a polcra és mint a hússzag a legyeket úgy vonzotta maga a puszta parfüm a férfiorrokat..az én akkoriban használt illatom volt...és persze saját parfümöm... Neutral Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 10:04    Hozzászólás témája: Re: Illatok Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Mona írta:
kismano72 írta:
Hali!

Szilvi

na ezért jobb a valódi...te kis bódítani vágyó... nonémből a laua biagitti laurája anno nekem bejött

... a no name laurája elég tartósnak bizonyult...anno... h Wink

Akkor szerencséd volt, ha bejött - nekem még soha.
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nagy parfüm rajongó vagyok, hatalmas gyűjteményem van. Nem igazán szeretem a mindenféle névtelen löttyöt, de azt sem gondolom, hogy minél drágább, annál jobb. Egy viszont biztos: a legvonzóbb ilatok nem a boltban teremnek.
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Én nagy parfüm rajongó vagyok, hatalmas gyűjteményem van. Nem igazán szeretem a mindenféle névtelen löttyöt, de azt sem gondolom, hogy minél drágább, annál jobb. Egy viszont biztos: a legvonzóbb ilatok nem a boltban teremnek.

lehet hogyszerencsém volt....

de a laura eredetijére épp sajnáltam a pénzt mert akkor még a férjemmel éltem és inkább mást fizettem...ez hosszú...ma már tudom a parfümöt kellett volna...
ma meg nnincs de 7-én lesz rá hogy megvegyem a kedvenc illatom. és meg is cveszem.
egy biztos az illat a nőn érik be..amit üvegben szimatolsz az csak egy lötty...jó illattal de a nő kémiája rontja meg vagy teszi teljessé...hihetetlen sokszínűségre képes egyazon illat más és más nőn.
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bulgari: BLV - az örök szerelem Embarassed
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

téged is izgat a név is?engem is én hozzászoktattam a kémiámat a löttyhöz...bárki aki megszagolja azt mondja fujj...qva jó a neve.arról szól amiről egy parfümnek szólnia kell ami önnmaga...
de a plátóim is és mások is úsznak a kábulattól mi ez isteni és jönnek csak még beszélhessenek az illat hatásában....
francia parfüm ennyit elmondok.
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na jó elárulom mert nélkülem úgysem az...nem teljes...egymást tesszük azzá szellemi és fizaikai síkon...

szerintem egy ILLAT a NŐ NÉVJEGYE
és ott hagyja a férfi szivében,agyában,orrában örökre.

az enyém az -initial- a boucherontól

megszagoljátok legtöbb esetben nem ízlik és minedgyik megveszik érte rajtam mart szeretjük a parfümmel egymást kiegészítjük...ez a plátóimra emlékeztet...elbűvölte az orra...
amikor a reptéren hátulról mentem hozzá a vámnál és nem volt rajtam az illat meglepődve mosolyodott el hisz illatom nem előzött meg..csak picit nyomtam magamra...de picasso rajtam volt..és karcsú voltam...megdöbbent de hiányolta az igaz illatom ezt mind a szeme mondta...
a legtisztább legbeszédesebb ffi szem amit valaha láttam.

A hozzászólás legutóbb szürke által 2006. 10. 16. 17:50-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a kedvesem illatát szeretem, úgy ahogy a jóisten megalkotta, minden kemikália nélkül... Olyan megnyugtató, vágykeltő, otthonos, körbeölelő...
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Én a kedvesem illatát szeretem, úgy ahogy a jóisten megalkotta, minden kemikália nélkül... Olyan megnyugtató, vágykeltő, otthonos, körbeölelő...

én is...de szeretem a férfiillatokat is nagyon...a fiaim azthiszem most
denimet használnak a blacket...ők választották...a férfi választásában az egyénisége is benne vag.ezért szeretem...és had kényeztessen vele..olyan jó..
a férjem gyűlölte ha van rajtam illat csak a munkahelyemre tettem fel...
és ő sem használt...allergiás volt rá mondta..
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:

Múlt héten a párom Nivea deo-t rakott magára... Majd az eszeme vette a vágyakozás... Olyan tiszta és férfias illat volt... Olyan vonzó... Embarassed
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
dorotthy írta:

Múlt héten a párom Nivea deo-t rakott magára... Majd az eszeme vette a vágyakozás... Olyan tiszta és férfias illat volt... Olyan vonzó... Embarassed
Embarassed Embarassed Embarassed

de szerettük egymás mosdatlan illatát is és a mosdottat is...
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 17. 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
alexa írta:
dorotthy írta:

Embarassed Embarassed Embarassed
de szerettük egymás mosdatlan illatát is és a mosdottat is...

És milyen jó fürdés után a finom, frissen fürdött, meleg bőréhez símulni... Embarassed Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
1 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.