Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Halál - halálközeli élmények
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 13. 15:17    Hozzászólás témája: Re: egy vér ömlenytől szenvedett Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Mona írta:
Bachus Anais írta:
[color=orange]

Szerbusz.
Ezek a kutatások azóta már tovább terjednek erről a pontról. Összeált egy 4-es fogat kiválló orvosokból és megállapították, hogy a halálközeli élmények valósak.
Az Einsteni elmélet az alap, már pedig,hogy egyszerre 1-atom két helyen is jelen tud lenni.
Evvel együt azt is sikerült bizanyítaniuk, hogy az elme a születés után kialakult részünk. Ezt hihetetlenül jól ilusztrálták számítógéppel.
Az alapot két ember teremtette akik korházi körülmények között a klinikai halál állapotában léteztek bizonyíthatóan hiszen müszerekre voltak kapcsolva. Az egyik egy hölgy akinek az agyában egy vérömleny keletkezett amit úgy kébzelj el mint egy lufit. Az utólsó esélye egy agyi műtéti beavatkozás volt ahol lehűtötték a testét és gépek végeztek rajta mindent. Pl-ul légzés, szivverés stb stb Ez a hölgy amikor felébredt beszámolt mindenről ami a műtőben zajlott még azokat az ezközöket is pontossan leírta amelyekkel felnyitották a koponyáját. meg arról, hogy merre járt miközben műtötték. A másik egy férfi beteg volt aki sétálás közben összeesett egy parkban és már a klinikai halál állapotában volt mire be került a korházban. Sziv légzés leálvastb stb Miután kihozták ebből az állapotból , preciz pontossággal számolt be arról, hogy mi történt amikor behozták melyik orvos melyik nővér mit csinált vele és , hogy odaát mit tapasztalt..... Rolling Eyes tongue9

Itt Magyarországon van egy kutatócsoport, mely a halálközeli élményeket kutatja?

itt nézz körül....
http://www.revital.negral.hu/

Köszönöm!!
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 14. 03:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A halálközeli élmény nemcsak a halálfélelemhez való hozzáállásunkat változtat(HAT)ja meg.
Az életet más minőségben élheti meg az ember: előbukkanhatnak különleges képességek, javulhat a lényegre való fókuszálás, mellőzheti valaki a játszmázást stb.
Egy rokonommal beszélgettünk az életbiztosításról: ő azt mondta, ezzel a témával csak egyszer kell foglalkozni.
Hozni kell egy döntést, hogy ilyen módon kívánunk-e gondoskodni az ittmaradókról.
A halállal sem kell foglalkozni.
Egyszer kell döntést hozni: vagy úgy élek, mintha örökké tehetném; vagy úgy, hogy bármelyik pillanatban meghalhatok.
Mindkettő ugyanazt az erkölcsiséget takarja Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 13. 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.youtube.com/watch?v=XBiCJ5_pBS0

(A magyar felirat az alsó sorban jobbról a 6. kapcsolóval beállítható).
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 14. 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:

HÚÚÚHA! Érdekes volt. Az utolsó 10 percet nem tudtam megnézni, ma pótlom. De enélkül is nagyon érdekes. Kómában fekvőnek ilyen kompakt élményét még nem hallottam. Nagyon tanulságos a jellemzés is, amit magáról adott, és feltehetőleg a rák kialakulásához vezetett.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 16. 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat nem figyeltem, hogy már itt van egy ilyen fórum

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-W5pg1cG52I#!

Áthoztam ide és a feleslegesen létrehozott topikot töröltem...
Sieglinde
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 17. 07:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Bocsánat nem figyeltem, hogy már itt van egy ilyen fórum

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-W5pg1cG52I#!

Áthoztam ide és a feleslegesen létrehozott topikot töröltem...
Sieglinde

Köszönöm hogy ide hoztad és eltüntetted a baklövésemet
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 17. 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már nagyon régóta foglalkozom ezzel a témával,sokat olvastam róla...ami verhetetlen -eddig-a témában ,az agykontroll kiadó által forgalmazott " Lelkünk útja. 1-3 " Ennél tökéletesebbet eddig nem találtam!
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 18. 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Én már nagyon régóta foglalkozom ezzel a témával,sokat olvastam róla...ami verhetetlen -eddig-a témában ,az agykontroll kiadó által forgalmazott " Lelkünk útja. 1-3 " Ennél tökéletesebbet eddig nem találtam!

Érdekes! Rolling Eyes Nekem a Lelkünk útjai annyira nem jött be, hogy olyan 20 oldal után letettem. Némi szünet után másodszor is nekirugaszkodta, akkor még addig sem jutottam.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 19. 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangya ,egy könyvről beszélünk?

hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 19. 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy néz ki...

Ha rendes ezós lennél angel4 , ilyeneket mondhatnál:
- Nem azonos az utunk.
- Nem rezgünk egy szinten. Mr. Green
- Majd ha te is eléred az én szintemet, akkor megérted, nekem mi tetszik benne... Laughing headbang

Félretéve a viccet: valamiért nekem nem jön be. Van még néhány ilyen "klasszikusnak" számító könyv, amit nem tudtam elolvasni. Nem csak ezo témában.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 19. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Úgy néz ki...

Ha rendes ezós lennél angel4 , ilyeneket mondhatnál:
- Nem azonos az utunk.
- Nem rezgünk egy szinten. Mr. Green
- Majd ha te is eléred az én szintemet, akkor megérted, nekem mi tetszik benne... Laughing headbang

Félretéve a viccet: valamiért nekem nem jön be. Van még néhány ilyen "klasszikusnak" számító könyv, amit nem tudtam elolvasni. Nem csak ezo témában.

Na erre be kellett jönnöm! Very HappyVery HappyVery Happy

Drága én akkor rendetlen ezós vagyok mert falnak tudok menni az ilyen ökör szövegektől!hajtepes

Azt gondolom-mivel sokfélék vagyunk emberek-mindenkinek más jön be.Ez független az ember ezósságától,műveltségétől ..stb stb. Van egy könyv a "Korbács" amit már nagyon sokan dicsértek,a barátnőm ódákat zengett róla,2 x álltam neki.Mind a kétszer kínszenvedés volt számomra,harmadszor nem próbálkozom vele.

Ebben a témában még tudom ajánlani a klasszikusnak számító R.A. Moody Élet a halál után című könyvét vagy pedig Judy Laddon:Föllebben a fátyol c. művét.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 20. 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:

Lemaradt a tegnapi válaszaim közül:

Nagyon elgondolkodtató a műsor.Engem érdekelt volna még fotó vagy zárójelentés vagy ilyesmi a végső stádiumból.Hogy valaki 4 nap alatt ebből meggyógyuljon ahhoz tényleg Isteni csoda kell.
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 20. 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
shuriken írta:

Lemaradt a tegnapi válaszaim közül:

Nagyon elgondolkodtató a műsor.Engem érdekelt volna még fotó vagy zárójelentés vagy ilyesmi a végső stádiumból.Hogy valaki 4 nap alatt ebből meggyógyuljon ahhoz tényleg Isteni csoda kell.

Úgy tudom,
hogy Dr. Wayne W. Dyer
- aki A szándék hatalma c. alapmű révén világszerte ismert -
beszélte rá Anita Moorjani - t könyv írására,

Talán ebben a könyvben orvosi dokumentációk is szerepelnek.
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 21. 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Két film ami a témával foglalkozik.Az első eleje roppant nyomasztó,de ne adjátok fel ,nézzétek tovább!

http://www.youtube.com/watch?v=g6Olu9cl5FQ

[url]
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=sEPCdiO2XTI[/url]
csincsilla
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 21. 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Két film ami a témával foglalkozik.Az első eleje roppant nyomasztó,de ne adjátok fel ,nézzétek tovább!

http://www.youtube.com/watch?v=g6Olu9cl5FQ

[url]
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=sEPCdiO2XTI[/url]
Tidena megpróbáltam megnézni,de a gép megveszett és az egészet kkapcsolta.Az elsö részt viszont itt adták vagy 4 éve a moziban,mivel egy brazil médium dolgozta fel,irta meg.Chico Xavier (ezen a néven ismerjük, tán külf re Francisco nak irták le mert a Ch az kb "Ferikét jelent).Pár éve nem régen halt meg, már nagyon öreg volt, de végig dolgozott és nem kért pénzt a hozzáfordulóktól.Ahol dolgozom az utcában többen elmentek hozzá (vidéken élt)Chico tele volt jóindulattal és szeretéssel minden ember felé,nem kritizált, de segitett és megmagyarázta azt, ami valakinek problémája, vagy nehezen érti miként van hogyan lehetséges)Azt hiszem nem régen az Elixirben lejött róla egy szép cikk Te.Jobban vagy? Jobb az idö? ölellek :Csilla
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.