Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Levelek 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 06. 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos,asszem nem léphetek le csak úgy...
Srácok,tudom hogy szar...
Nekem is nagyon szar volt,de túlléptem rajta,elmúlt... Rolling Eyes
Bár mondjuk nem is volt minek elmúlnia,a szerelem utoljára 3 évvel ezelőtt érintett meg,beleszerettem egy elmebeteg pszichiáterbe...
Aki le se szart...
Kemény fél évembe került hogy kiűzzem az érzést magamból,de sikerült hál'Istennek...na azóta sokkal óvatosabb vagyok...
Semmitől nem félek,de a szerelem...nincsen nála rettenetesebb erő a világon,jobb messziről elkerülni...
Legalábbis az olyan partnerrel mindenképpen,aki nem hajlandó csak virtuális úton kommunikálni...
Jó pár éve játszom ezt a játékot...
Beértem a virtuális "szerelemmel"...idáig.
Ti jó pasik vagytok mind a hárman...nagyon jók...túl jók is talán...
De akkor is csak virtuálisak...
Talán nem is léteztek,csak az én képzeletemben... Laughing
Mindegy,lezártam az életemnek ezt a szakaszát,érdekes hogy mióta ripityára törtem a laptomom,megszűntek a dühkitöréseim,sokkal nyugodtam vagyok...és ami a legfontosabb:nyitottabb a világra...
És a valódi pasikra... Rolling Eyes
Életre hívtam ismét a nőiségemet,elég volt a hibernálásból,szabadon engedtem a hormonjaimat,alig várom hogy teljesen visszatérjek...és hódítsak...
Talán nem is lesz olyan nehéz dolgom... Razz
Néha azért hiányzik a Harmo...
De jobb lesz így,máris jobb...régen meg kellett volna már tennem ezt a lépést.
Jobb így nekem is,és nektek is... Smile
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 06. 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi írta:
Nos,asszem nem léphetek le csak úgy...
Srácok,tudom hogy szar...
Nekem is nagyon szar volt,de túlléptem rajta,elmúlt... Rolling Eyes
Bár mondjuk nem is volt minek elmúlnia,a szerelem utoljára 3 évvel ezelőtt érintett meg,beleszerettem egy elmebeteg pszichiáterbe...
Aki le se szart...
Kemény fél évembe került hogy kiűzzem az érzést magamból,de sikerült hál'Istennek...na azóta sokkal óvatosabb vagyok...
Semmitől nem félek,de a szerelem...nincsen nála rettenetesebb erő a világon,jobb messziről elkerülni...
Legalábbis az olyan partnerrel mindenképpen,aki nem hajlandó csak virtuális úton kommunikálni...
Jó pár éve játszom ezt a játékot...
Beértem a virtuális "szerelemmel"...idáig.
Ti jó pasik vagytok mind a hárman...nagyon jók...túl jók is talán...
De akkor is csak virtuálisak...
Talán nem is léteztek,csak az én képzeletemben... Laughing
Mindegy,lezártam az életemnek ezt a szakaszát,érdekes hogy mióta ripityára törtem a laptomom,megszűntek a dühkitöréseim,sokkal nyugodtam vagyok...és ami a legfontosabb:nyitottabb a világra...
És a valódi pasikra... Rolling Eyes
Életre hívtam ismét a nőiségemet,elég volt a hibernálásból,szabadon engedtem a hormonjaimat,alig várom hogy teljesen visszatérjek...és hódítsak...
Talán nem is lesz olyan nehéz dolgom... Razz
Néha azért hiányzik a Harmo...
De jobb lesz így,máris jobb...régen meg kellett volna már tennem ezt a lépést.
Jobb így nekem is,és nektek is... Smile

Színvonalas záróakkord, köszönjük... Rolling Eyes
Minden jót Neked...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 07. 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sajnálom.... nagyon hiányzol Shocked
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 09. 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem találok rád szavakat...
katicabog
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 09. 23:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sok Sikert Bimbi a Valóságban! Smile

"Út nélkül nem járhatsz,
Igazság nélkül nem láthatsz,
Élet nélkül nem élhetsz..."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 09. 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg nem kellett volna. De ha már..., a rátapadt szutymáktól megmoshattad volna. Csak az illúzió kedvéért... Vagy megfelelő kommentár is elvette volna a rossz érzést... Jobb lett volna semmit. Látom magam előtt, hogy megoldandó probléma voltam.
Az életbe! Ilyenkor miért kell nekem jómodorúnak lennem, miért nem vágom a fejedhez?
La Bruja Enamorada
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 10. 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsássatok meg, mindenki. Én nem akartam megbántani senkit. Tényleg. Sajnálom, kicsim Sad
Edex
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 11. 08:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megbocsátottam Nektek
Vissza az elejére
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 13. 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos rendben van Dave,ez lesz a legutolsó levelem hozzád.
Békén hagylak,te is békén hagytál idáig...szóval miről is beszélünk? Laughing
Csak magadnak köszönheted ami történt,nem tudok tovább várni egy fantomra...szeretni akarok,szeretkezni akarok,nem csak az interneten írogatni...
Azt meghagyom neked.
Többé nem könyörgök találkáért,telefonszámért,levélért...
Így is elérhetetlen vagy,és semmilyen hajlandóságot nem mutatsz hogy a való életben is találkoznál velem...így megy már hónapok óta...
Szóval hagylak elmenni drágaság,de arra kérlek,te is tedd ugyanezt!
Ne zaklass többé,élj továbbra is a virtuális világodban!

blende-monda
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 14. 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Racionálisan örülhetnék az elégtételnek - most,hogy nem vagyok, már érzed, hogy voltam. A szívem mégis fáj ettől az sms-től, a lehetett volna itt cikázik és szúrja a szemem. Miért nem akkor gondolkodtál el, amikor még tízkörömmel kapaszkodtam... amikor magam is alig álltam a lábamon, de Téged tartottalak minden erőmmel és erőmön felül vasakarattal. Nem akarok most sem rosszat Neked, talán, ha eljön az idő, amikor a veszteség érzése nélkül tudok gondolni Rád, akkor szép emlék leszel. A múlt. De most még véreznek rajtam a csalódás sebei, az érzés, hogy kevés voltam: mégis kizuhantál a kezeim közül, kiszakadtál az ébredéseimből a nappalaimból és magaddal vitted az álmaimat. Seagapao... ezer darabra tört... Már tudok nevetni és vannak új álmaim. Gyógyulnak a sebek: szeretnek és szeretek. A többi csak idő kérdése. De az az idő, hogy visszatérhess, már nem jön el. Sajnálom. Köszönöm az sms-t, köszönöm, hogy gondolsz rám és azt kívánom, tanuld meg szeretni és megbecsülni az életet.
Idea
Vissza az elejére
Sziámi cica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 14. 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága kis Golyóm!
Sajnálom, hogy így bántam veled....Igazán nem akartam...de nem bírtam ellenállni a fehér öltönyödnek Sad Igazán megértheted! Ha még képes vagy bármit is felfogni... Sad Annyira kívánatos voltál és annyira édes. Ne haragudj, hogy ilyen hamar végeztem veled... Crying or Very sad Tudom, hogy ezzel vége...és soha-de soha nem hozhatom vissza azokat az órákat, amit együtt töltöttünk...Pedig enyhítést hoztál nekem a sok papírhalmaz felett görnyedve! Édes órák voltak! Csillapítottad maró éhségemet! Igen, őszintén: csak erre voltál jó! Kihasználtalak, felhasználtalak! Béke poraidra!
Mert a szerelem erősebb, mint a halál"

Oldalam: www.csodakert.eoldal.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindig sikerül meglepned, de hogy ennyire,mint tegnap, nem is tudom volt e rá példa valaha. Bár elég erös kétségeim vannak,hogy igazat írtál e, vagy csak azt akartad írni amit olvasni akarok.
De nem is ez a lényeg, inkább magadnak tartozol válaszokkal, mert az hogy nekem hazudsz, az úgymond csak egy dolog, de magadat ne csapd be! Azért ,hogy legyen vki, és ne légy magányos nem éri meg, hidd el.
Eljön majd az idö mikor rájössz, máshogy is lehetett volna.
Már nem kínálom magam tálcán, söt ,sehogy, letettem mindent eléd, a lehetöség adott volt. A tegnapi mondatodba benne volt minden: " én nem, gyere te." Gondolkozz el.
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
andean
lökött hobbit

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm életem egyik legboldogabb napjait!!!!! Wink
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönlek!! Nekem mindennap sokat jelent! Mosolyog a lelkem!
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 18. 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azon kaptam magam, hogy már k*rvára nem érdekelsz. Már nem akarok neked semmit megmagyarázni, mert soha nem is értettél és nem is akartál. Te bölcselkedsz én élek. Ne törd magad, ez a hajó elment. Rolling Eyes

Gouranga
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Következő
2 / 44 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.