Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Levelek 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bűnöslélek
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 19. 01:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán könnyebb úgy, ha minden senki látja. Talán könnyebb kifelé beszélni, mint befelé félni. Így bátor vagyok. Azt hiszem. Így szűretlen magam valóságát adhatom át, megfűszerezve a B.l.-i fennkölt-imitációs gyakorlattal.

El akarom mondani neked, mit érzek. Hogy szeretlek, úgy ahogy eddig nem is hittem, hogy lehet. Önző vagyok, de megkönnyebbülés, hogy tudok önfeláldozni (kicsit) és az is megkönnyebbülés, hogy te is önző vagy.
Zavar, hogy el vagyok veszve az önkifejezési módok közt, de nem baj. Úgy érzem, legalább te látsz engem. Annyira nem is vágyom már az önkifejezésre. Megelégednék azzal, ha csak te tudnál engem. Más úgyse fog rendesen, önkifejezés ide, vagy oda.
El mondom, hogy tényleg túl akarok lépni tétlen létezésemen. Tényleg túl akarok. Nehéz. Nehéz ilyen hosszú idő után beleszokni a cselekvésbe. Tudod, szeretnék mindíg mindent azonnal, de te lassan megtanítasz arra, hogy tenni kell a vágyainkért és harcolni is megtanítasz.
Itt vagyok. Te meg ott... Ez baromira szar, de ez is tanít. Veled akarok lenni. Veled tervezem az életem. Ezt akarom. Nagyon akarom és hiszem, hogy (ha nehéz is lesz) meg tudom csinálni. Ha hagyod, hogy megcsináljam.
Miért írom le azt, amit már többször átrágtam/átrágtunk? Mert valósággá teszem a nagyközönség előtt. Nem érdekel ki olvassa. Nem érdekelnek, akik olvassák. Nem érdekel, ha nem tetszek nekik. Hiszem, hogy aki ért engem, az nem tud nem szeretni. Nem mintha egy olyan hatalmas valaki lennék, de mégis... Ha képes vagyok elveszni saját magamban, akkor képzelem más mennyire képes elveszni bennem. Vessz el bennem, ahogy én elvesztem benned. Színes lelked végeláthatatlan légkörében úszok és gyönyörködöm.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 27. 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még mindig nem nyílt ki a szemed?! Még mindig képtelen vagy, hogy értékeld , amid van?!
Istenem.. Észre sem veszed, milyen szerencsés vagy! Sőt mi több áldott...tehetséggel, ésszel. Te meg csak a hiányról beszélsz.
Lépj ki a színes lufikkal teli álomvilágból! Minden ott van benned, előtted! Mozdulj! Ha nem teszed, csak magadat hibáztathatod! Ne várj a csodára, tégy csodát!
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 27. 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bűnöslélek írta:
Talán könnyebb úgy, ha minden senki látja. Talán könnyebb kifelé beszélni, mint befelé félni. Így bátor vagyok. Azt hiszem. Így szűretlen magam valóságát adhatom át, megfűszerezve a B.l.-i fennkölt-imitációs gyakorlattal.

El akarom mondani neked, mit érzek. Hogy szeretlek, úgy ahogy eddig nem is hittem, hogy lehet. Önző vagyok, de megkönnyebbülés, hogy tudok önfeláldozni (kicsit) és az is megkönnyebbülés, hogy te is önző vagy.
Zavar, hogy el vagyok veszve az önkifejezési módok közt, de nem baj. Úgy érzem, legalább te látsz engem. Annyira nem is vágyom már az önkifejezésre. Megelégednék azzal, ha csak te tudnál engem. Más úgyse fog rendesen, önkifejezés ide, vagy oda.
El mondom, hogy tényleg túl akarok lépni tétlen létezésemen. Tényleg túl akarok. Nehéz. Nehéz ilyen hosszú idő után beleszokni a cselekvésbe. Tudod, szeretnék mindíg mindent azonnal, de te lassan megtanítasz arra, hogy tenni kell a vágyainkért és harcolni is megtanítasz.
Itt vagyok. Te meg ott... Ez baromira szar, de ez is tanít. Veled akarok lenni. Veled tervezem az életem. Ezt akarom. Nagyon akarom és hiszem, hogy (ha nehéz is lesz) meg tudom csinálni. Ha hagyod, hogy megcsináljam.
Miért írom le azt, amit már többször átrágtam/átrágtunk? Mert valósággá teszem a nagyközönség előtt. Nem érdekel ki olvassa. Nem érdekelnek, akik olvassák. Nem érdekel, ha nem tetszek nekik. Hiszem, hogy aki ért engem, az nem tud nem szeretni. Nem mintha egy olyan hatalmas valaki lennék, de mégis... Ha képes vagyok elveszni saját magamban, akkor képzelem más mennyire képes elveszni bennem. Vessz el bennem, ahogy én elvesztem benned. Színes lelked végeláthatatlan légkörében úszok és gyönyörködöm.

Hú... ez gyönyörű volt... nem semmi...
Vissza az elejére
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 27. 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bűnöslélek írta:

ezt most mintha az én szivemből irtad volna ki hogy végre kint legyen.
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 01. 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Higyj! Csupán ennyin múlik, de ez nem kevés!
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 02. 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örültem neked a múlt héten, meg mindazoknak amit mondtál, de részemről ennyi.
Örülök a változásoknak benned/veled, annak, hogy "kezd megjönni az eszed". Azonban nem akarok veled tölteni több időt. Az életem nélküled is kerek vagy legalább is ovális. Rolling Eyes
A múltam része vagy és eképp is kezellek.

ezt el is küldtem a címzettnek
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 02. 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

törölve...
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 06. 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm...

Tudod, megérte várni. Most mit gondolok?

Próbálom magamban fenntartani a fájdalom érzését. El ne felejtsem, milyen is, amikor azt gondolom, minden összetört és EZ az igazság. Mert ez az, és semmi más. Te félreértettél engem: én nem próbáltam meg úgy csinálni, mintha minden nagyon rendben volna, csupán türelmes voltam.

Eddig. Páros lábbal léptél belém. Nincs mentség. Nincs olyan, hogy de Te nem akartad, nem ezt akartad stb.

Hibáztál. Bűnhődj. Ez az élet rendje. És Te nem kerülheted ki az én feltétlen megbocsátásom révén, mert attól nem lesz jobb.

Lehet, hogy ez NEKED élet, de NEKÜNK semmiképp.

Ez a TE jövőd, de nem a MIENK. Tévedsz, ha azt hiszed, hogy mi örökre össze vagyunk kötve. Hogy mi nem válhatunk szét. De.
Ha nem hagysz más választást.

Tudod, most különböző emberek mondtak nekem különböző dolgokat, és én azokon mind gondolkozok. De...

Döntöttem. ÍGY nem.

Csak fordíts hátat és ne csináld ezt többé. Nincs kifogás és megértés. Semmi sincs. Ez van vagy a halál van. Adj ÉRTELMET az életednek, bocsánat, a közös életünknek. Én ezt nem vagyok többé hajlandó tolerálni, és elsősorban nem magam miatt....

Tudod, ezekben a szavakban, amiket hallani fogsz, nincs már gyűlölet vagy acsarkodás, ahogy egykor régen.... Azt hiszem, ilyen szintű érzelmek már nincsenek bennem. Megértettem mi a MÚLT és hogyan kell vele bánni. Ez ajándék az Élettől és az én egyik igen kedves barátomtól.

Egyszerűen hallanod kell. Ki kell mondani, hogy ki legyen mondva.

Mondtam: Vannak sárkányaim és nem félek használni őket. ÉS ez nem ilyen ego dolog.

Én Érted haragszom, nem Ellenned.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 06. 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha fele annyi energiát fordítanál saját boldogulásodra, mint amennyivel bosszút akarsz állni, hidd el, jobban járnál, és még sok más hasznosra is maradna erőd. Lángot köpök már rád, és tudod, hogy ez nagyon nagy szó. Nem nézed, hogy kin gázolsz át, csak a bosszú éltet. Csodálkozva nézek, hogy ilyen hogy lehet. Hogy lehet, hogy egy anya a saját gyerekét a bosszú eszközének használja. Hogy lehetséges, hogy nem látod a könnyeit, nem látod, hogy fél a dühkitöréseidtől, fél elmenni veled, mert a gyerek előtt megfenyegetted az apját, hogy elveszed tőle? Ez a kicsifiú az apja természete, ahogy az apjával nem bírsz szót érteni, a fiával sem. Hogy gondolod, hogy képes lennél felnevelni? Azt hiszem, az a legszomorúbb, hogy nem gondolsz semmit, csak azt szeretnéd látni, hogy az apjának fáj.
Törődj a másik gyerekkel, éppen csak bukdácsol, miért nem küldöd át, hogy kicsit felerősítsem? Az a könnyebbik természetű gyerek, arra sem tudsz hatni? Hisztériával biztos nem. Arra én is azzal reagálnék, hogy elmennék otthontól.
Próbálj már gondolkodni... eddigi életed során a növény volt a legmagasabbrendű élőlény, ami nem pusztult ki a közeledben. Próbálj uralkodni a hisztériás kitöréseiden, annyit kértelek már, tényleg szeretettel.
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 08. 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem érdemelsz meg.. én már tudom, neked meg már késő.. buktad a lehetőséget.. bánni fogod Twisted Evil
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 09. 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnapelőtt este nagyon szükségem lett volna rád,de nem tudtam hol keresselek...
Akkor jöttem rá,hogy de hiszen egyedül vagyok,azt sem tudom hogy te ki vagy,hogy tényleg az vagy-e akinek hiszlek...nincsen rá semmilyen konkrét bizonyíték,csupán feltételezés... Laughing
Ha szükségem van rád,akkor mit tegyek?Nem mintha sűrűn előfordulna ilyesmi...Rohanjak a nethez írni a Harmóra? Laughing
Az a durva hogy megtettem tegnapelőtt... Laughing
Éjjel még visszajöttem ide az internetpoint-ba... Laughing
Aztán rájöttem,hogy mekkora marha vagyok... Laughing

Egyszer már eljátszottam ezt,de többet nem szeretném...
Nem bízom már senkiben,csak magamban...
Evvan.
andean
lökött hobbit

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 12. 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindig azt mondod, hogy rossz fele halad a világ, hogy az emberek nem beszélnek.....és közben arra sem emlékszel, hogy tegnap miről beszélgettünk....Tudod, nem elég hallgatni, figyelni sem árt....nem az a lényeg, hogy meghallgasd a másik embert, hanem, hogy esteleg emlékezz is arra, amit mondott...
Az ember nélkül könnyű szeretni az embert....mondani a legegyszerűbb....megélni, az az igazi próba....
Vissza az elejére
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 14. 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom jól kezelem e dolgokat veled szemben. Jó társaság vagy, jó veled beszélgetni, de tudom te többet akarsz. Én meg..keresem a boldogságot...de nem melletted..mégis vonz valami feléd..
Van, vagyis lenne mit elmondanom neked, de ezt nem nekem kellene, de már fusztrál a dolog ,szóval lehet holnap egy kemény beszélgetésen leszünk túl..bár tudnám mit tegyek. Rolling Eyes
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
andean
lökött hobbit

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 17. 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Kérlek, hogy emlékezz úgy, ahogy én, barátod voltam és Te jó barát. Szebb volt a szép akkor, és több volt a fény, velünk volt boldog az egész világ."
Vissza az elejére
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 17. 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akaratlan elinditottál bennem valamit, tudom,hogy nem volt szándékos, és azt is tudom,hogy igazad van sok mindenben. Bekuszol a gondolataimban, itt vagy velem...és újra és újra hallom, a szavaidat. Talán egó talán nem..nem is ez a lényeg.
Talán igen eltört bennem valami,talán már nem akarom újra helyre tenni, s talán idöpocsékolás mindenféle próbálkozásom..
Olyan ajtókat döngetsz amin jobb ha te nem jössz be, nem ismersz annyira, kevesen vannak akik tudják az okokat, és az okozatokat.. Nem hibáztatlak ezért, nincs jogom hozzá, hisz ha nem mondom el neked ami belül van, hogy is kérhetnélek hogy értsd meg. Ezért nem is kérlek.De ahogy kértelek, tartsd tiszteletben a döntésem.
Mégegyszer köszönöm az öszinteséged, és mindent amit töled kaptam tegnap, több volt mint gondolnád.
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Következő
3 / 44 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.