Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Levelek 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 20. 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nme tudom, mit mondjak. Mondjak-e egyáltalán valamit. Hiszen te is tudod. Érzed. Neked is fáj. De hidd el, ebbe így csak tönkremenni lehet. És ezt, azt hiszem, egyikünk sem akarja. Hát állj fel végre, húzd ki magad, és mondd el, mondd ki, amit kell. Hiszem, hogy mindenkinek jobb lesz így... Mert mindegyikünk megérdemli a boldogságot...
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 20. 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

max 3 ember, aki (legalább hiteget, hogy fontos vagyok neki)-k.

2. ha magammal szemben az az elvárás, hogy tökéletes akarok lenni.. -de ugye tökéletlen alapanyagból sose lesz tökéletes.. (max. ha vki nem tudja, hogy az alapanyag tökéletlen..) -remélem érted.. 22-es csapdája.

amúgy tényleg ismersz, vagy csak jöttél, mert "úgylátod" szükségem volt a hszedre?
eddig még nem írkáltunk egymásnak, és fura, hogy pont ezen a területen, pont most beszélünk.. -márcsak azért is, mert a többieknek most -ezért úúúúgy beolvasnék..

csak szóltam. -uff.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 21. 05:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:

2. ha magammal szemben az az elvárás, hogy tökéletes akarok lenni.. -de ugye tökéletlen alapanyagból sose lesz tökéletes.. (max. ha vki nem tudja, hogy az alapanyag tökéletlen..) -remélem érted.. 22-es csapdája.

amúgy tényleg ismersz, vagy csak jöttél, mert "úgylátod" szükségem volt a hszedre?
eddig még nem írkáltunk egymásnak, és fura, hogy pont ezen a területen, pont most beszélünk.. -márcsak azért is, mert a többieknek most -ezért úúúúgy beolvasnék..

csak szóltam. -uff.

Olvass be nyugodtan nekem is, ha ezt tennéd másokkal ! Smile Én sem vagyok különb egy perccel sem, mint bárki más.

Csak egy ember vagyok aki ismeretlenül is "ismer" és valamilyen szinten a szívébe zárt !

Nyugodtan dühöngj, ha mással azt tennéd, de mivel nyílt fórum és a leveled elég elkeseredettnek és szomorúnak tűnt kedvem támadt megölelgetni teljesen ártatlanul.

Tökéletlennek érzed magad? Egy lépés a tökéletesség felé, hisz mind azok vagyunk.. nincs tökéletes ember... az embereknek megadatott tökéletesség magában hordozza a tökéletlenséget ! Wink
Egyébként imádom a humorodat ! pl.

Mi a tökéletes? Ezt sem ártana konkrétan megfogalmaznod magadban.
Nem árt ha tudod a tökéletességet nem érhetjük el , csak napról, napra egyre jobban megközelíthetjükWink
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 21. 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondd, mi történt veled? Eddig, többnyire, ha kértelek is, elfelejtetted. Most meg többször is hívsz? Remélem ez valami jónak a kezdete... Rolling Eyes
Szeretlek love5
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 21. 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:

csak szóltam. -uff.

nekünk is fontos vagy !!!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
ölellek!
engem mindenképpen adj hozzá a háromhoz Wink Exclamation
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 22. 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te teljesen meg vagy bolondulva! Végiggondoltad ezt egyáltalán?! Persze, én is örülnék, ha látnálak, na de nem ilyen körülmények között! Atyaég! Mégis mit kellene tennem? Bemutatkozni?!
Na nem! Ezt a meccset neked kell megvívnod... Én csak a back-up lehetek...
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 29. 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítettük a családodat, téged amikor nagy sz@rban voltatok, most mi kértünk segítséget, de leráztál minket. Jó tett helyében tőled semmit ne várjunk igaz? Neked olyan természetes lett, hogy kihasználsz mindenkit.
Elfelejtetted honnan jöttél!...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 30. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

If you are ready to hear my asnwer for your question why? I'm ready to tell you. It's not a big deal; we tried to do something and we did mistakes. (of course) It's not that easy as you imagine, (dancing around the question of honesty ) but deep in your heart you should know that, this is why you afraid of me.

I hope you can take over your fears and talk with me before we set up the fire tomorrow because in that point you are right: we shouldn't make a fire before we talk.

Don't worry, I'm with you, I didn't left you...
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 07. 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké, csináld csak, én is értek a szóból, nem csak te.
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 12. 01:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Napok óta nem tudok aludni. Mostanában gyakran gondolok rád. Mikorra tudlak elfelejteni?
Mért nem hagysz már békén..?
Miért nincs senki, aki megértene? –Aki meghallgatna..
Akihez mehetnék.. Akihez menekülhetnék az emléked elől??

Nem mondom, hogy rossz volt.. –és nem is akarok NEKED ártani.. de jobb, ha tudod.. tőlem muszáj valakinek megvédenie..
-csak azt nem tudom, hogy engem ki véd meg az emlékeim elől..??

hogy ennek miért kell ennyire nehéznek lennie..

reménykedtem, hogy elmúlik.. –De nem fog… -mindig is a „bonyolultabb” esetek közé tartoztam..
miért pont ez menne „könnyen”, „egyszerűen”?
Semmi.

Semmi sem tud eléggé lekötni ahhoz, hogy ne gondoljak rád..
Szeretnék VÉGRE felejteni.
csak tudnám akkor miért érdekel, hogy NEKED mi a jó..?
szeretném tudni, tényleg ezt szeretted volna-e.. –pontosabban.. hogy TE mit szerettél volna.. EZT? vagy folytatást?
Azt gondolod, hogy nekem ez jó? –hogy jó így??
Megsúgom: NEM. piszokul nem jó.

csak jött még egy tényező. Amit nem tudtam figyelmen kívül hagyni.

jobb lett volna nem is találkozni.. Rolling Eyes Embarassed sad5 crybaby
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 12. 01:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A legszebb az, hogy magam se tudom, mit akarok tőled..
én marha folyton lesem, hogy jelentkezel-e.. de ha megtennéd, biztos kifutnék a világból.. -és nem örömömben.. hanem mert nem tudnám, mihez kezdjek VELED.

és amíg ez nem tiszta, minek kezdenék újat? (mintha lenne..)
de vele se akarnék kiszúrni..

persze.. kutyaharapást szőrivel.. -épp csak allergiás lettem a kutyaszőrre...

persze.. mintha egyáltalán érdekelne más.. Rolling Eyes Embarassed
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 05. 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most, hogy láttalak, sokkal rosszabb... és azon gondolkozom, amit mondtál...

kérlek, érts a hallgatásomból, abban benne van minden. most tényleg... a szavak pedig csak lekicsinyítenék, és elrontanák.
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 07. 01:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
most, hogy láttalak, sokkal rosszabb... és azon gondolkozom, amit mondtál...

kérlek, érts a hallgatásomból, abban benne van minden. most tényleg... a szavak pedig csak lekicsinyítenék, és elrontanák.

És napra pontosan még mindig ugyanazt érzem. Tegnaptól kezdve feszülök.
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 11. 06:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 28. 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

REndesen felfordul a gyomrom tőled.... Nem megyek bele a részletezésébe, hogy miért, de maradjunk annyiban, hogy visszataszító vagy és veszélyes, a legveszélyesebb, amit valaha láttam.

Kívülről negédes és kedves, de valójában nincs benned szeretet, az legalábbis, amit annyira mutatsz kifelé, biztos nincs.

Huh, a hideg kiráz tőled, de majd egyszer eljön az idő, hogy le tudok veled ülni, már ha erre szükség van. inkább ne legyen.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Következő
42 / 44 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.