Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Levelek 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 29. 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bő hét éve fórumozok mindenfelé, de még csak te bírtad kihozni belőlem, hogy ilyen magamban beszélős topikba írjak. Mindenki mással lehet kommunikálni, csak akarni kell, legfeljebb megsértődik, ahogy te soha nem fogsz, mert lepereg minden az önelégültségedről. Van, akivel érdemes bunkónak lenni, mert legalább így elérem az ingerküszöbét, és fölfigyel annyira, hogy átmenjen az üzenet, te meg csak nézel bután vagy röhögsz, mintha csak évődnének veled. Évek óta nincs dolgunk egymással, már persze azon kívül, hogy néha utánam küldöd egy-egy tanítványodat szaglászni vagy a lábikrámba harapni, hol ezzel, hol azzal rágalmazni, leszarom, ezzel nem nekem ártasz, viszont látom, amit csinálsz, látom, ahogy női fórumokon sündörögsz oda buta libákhoz felajánlani a szolgálataidat, látom, amikor bejelölsz és bökdösöl a fészbúkon, hogy vulgármarketinges gurukat lájkolsz ezerrel, olvasom a behízelgő cselédmodorban írt szövegeidet, és szégyellem, hogy valamikor aközé a nagyon kevés ember közé tartoztál, akiket tényleg megszerettem, de az hagyján, én is fiatalabb voltam öt éve, nekem is jogom volt naivnak lenni kicsit, meg hiszékenynek nagyon, azt viszont most szégyellem és nagyon, hogy ugyanazt a szakmát gyakoroljuk. Isteni szerencse, hogy te másképp hívod, bár gondolom, nem azért, hogy ne égess másokat, hanem mert egyéni brand kialakítását javasolta neked valami vulgármarketinges majom. Furcsa, hogy amikor még nevén nevezted a gyereket és a szakma iránti alázatra intettél másokat és talán magad is elhitted, amikor századszor mondtad el, mennyire nem vagy anyagias, akkor még nem adtad a saját neved, ahhoz, amit csináltál, most viszont, hogy nyíltan vérgáz dolgot művelsz vérgáz módon (értsd: olyasmit, ami ellen négy éve még nagy hangon szónokoltál), most már vállalod hozzá a civil neved. Szóval látom, mit csinálsz és hogy, és akármennyi megutáltalak, néha úgy megsajnállak, hogy magam is meglepődöm magamon. Igazi plebejus lettél, és ezt szar látni.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 27. 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbálok gondolkozni és lehiggadni, mielőtt megírom ezt az egy-két levelet. De nagyon nehezen megy!

Amit csinálsz, már ne is haragudj, de egész egyszerűen alávalóság. ELMENT AZ A KIBASZ*TT ESZED, B*ZD MEG???

Mindannak, amiről beszélsz, a csíráját sem találom meg benned. Sem a beszédedben, sem a viselkedésedben.

Azon kívül, hogy állandóan veszekedsz valakivel és sorra bántod meg azokat, akiket szeretsz, folyamatosan kritizálsz mindent és mindenkit, mit tettél a dolgokért?

Nagyon jó lenne, ha csöndben maradnál, legalább...
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 01. 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem most boldog vagy! Szívod a vérünket ezerrel. Árrrghhhh jobb, ha még csak le sem írom, amit gondolok.

hogy tudod magadról az még nem mentség arra, hogy egy elcseszett hülye barom idióta vagy!!!!
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 01. 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó, hányan hiszik, hogy ha "ismerik magukat" meg "tisztában vannak vele" és "dolgoznak rajta", az mentő körülmény Very Happy

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 05. 07:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért azt meglehetősen furcsállom, hogy szted 800 ft az sok és felesleges pénzkidobás gerinctornára, ugyanakkor meg akarsz győzni arról, hogy nekem kell tévé, holott már istentudja hányszor elmondtam, hogy nem kell. ha informálódni akarok ott a net vagy az újságok. egyébként is majd veszek, ha akarok. nem szeretem, ha rám akarnak tukmálni valamit.

inkább növesszem a s*ggem a tévé előtt, és menjen még jobban tönkre a hátam, csak hogy k*******t párszor 800 ft-ot megspóroljak??!?!?!?! holott a tévé összességében sokkal drágább??!?!

csodálkozol, hogy nem veszem figyelembe a véleményed?!?!?! (pedig Isten látja lelkem szeretném. Crying or Very sad szeretném, ha olyan lenne, amivel egyet tudok érteni. Sad )

pedig tudhatnád, hiszen Te magad is hátfájós vagy... Sad

ettől a szemlélettől iszonyúan és rohadtul be tudok pöccenni!!

BÁRCSAK MEGVÁLTOZNA AZ A ROHADTUL MATERIÁLIS ÉLETSZEMLÉLETED!!!!
sad3

szélmalomharc, amit veled, amit egymással vívunk. Sad Sad Sad

(bocsánat a kirohanásért, de jól esett, hogy itt kiírhattam magamból. Embarassed)

alias Ms M.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 06. 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing
Mildy, emlékszem úgy öt éve is ez volt a téma, hogy neked nem kell tv. Szerintem amennyi időt meg energiát tölthettél azzal, hogy magyarázod, hogy neked nem kell, sokkal jobban jártál volna ha veszel egyet, elvégre eléggé hétköznapi dolog. Így rengeteg időt meg energiát fordíthatsz majd más tevékenységre.
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 06. 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
Laughing
Mildy, emlékszem úgy öt éve is ez volt a téma, hogy neked nem kell tv. Szerintem amennyi időt meg energiát tölthettél azzal, hogy magyarázod, hogy neked nem kell, sokkal jobban jártál volna ha veszel egyet, elvégre eléggé hétköznapi dolog. Így rengeteg időt meg energiát fordíthatsz majd más tevékenységre.

Ja, aztán nem kapcsolod be. Nekünk is van, de soha nem kapcsoljuk be. És akkor tényleg be tudod bizonyítani, hogy nem kell... Laughing
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 06. 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drágáim, (ha már így belekotyorásztatok a magánmonológomba Razz) itt a kontraszton volt a hangsúly. Bár biztos vagyok benne, hogy értettétek Ti ezt.
Nem vagyok tévé gyűlölő alapból, de inkább másra költök. Amúgy sincs olyan túl sok elkölteni való. Razz

Egyébként helye se lenne a tévének.

alias Ms M.

Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 06. 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már miért kellene bizonyítania bárkinek is, hogy tényleg nem kell neki? És miért kellene egy jókora fölösleges tárggyal megosztania az élletterét, ami, ugye, modern városi ember lévén nem feltétlenül túl nagy?

Mildy, nemtom, ki ez, gondolom, szülő lehet, de egyszer rakd helyre nagyon durván, és biztos, hogy nem kell még öt év múlva is győzködnöd. Aztán ha abból sem ért, hogy ordítva megrázod, akkor akassza föl magát.

Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 16. 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

idejöttem, hogy kiírjam magamból, amit érzek, de látom, hogy az előző két levelem is az általad generált dühről szólt, úgy hogy inkább hagyjuk is

nincs mit mondanom
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 05. 17. 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na szevasz! Vagy inkább "szia csajszi"? Evil or Very Mad
Legutóbb, hehe, legutóbb, hogy szét ne röhögjem az agyam! A "tavaj" megteszi? Vagy a múlt században...? Édes "Drágád" vagyok. Erőltesd csak meg az agyacskád, ó igen, drágád a jó büdös... *! Negédesebb nem lehettél volna?! Ja, bocsánat, akkor még folyt a kis játékod. Azt hiszed, csak folyt. Elmondom, nincs vége, addig nem lesz vége, míg midenki azt nem mondja, hogy vége. És ha rajtam múlik, akkor k*rvára nem lesz vége, amíg csak az IGAZSÁG ki nem derül. Pislogjál csak, szabad.
Mégis mi a francot képzelsz?! Megfogadtam magamnak, hogy nem írok ide ki többé semmit, na de az én türelmem sem határtalan, és most már muszáj valahol kimondanom. És akármily meglepő, vannak érzéseim, még ha szerinted nálam a szeretet az csak valami szánalmas sóvárgás és gyerekes rajongás, meg függés elegye. Te mondod? Nézzé má magadba! Ja, és főleg nézd meg az életed, a családod... jajj bocsánat helyesbítek, a "családod"!
Úgyhogy csak ne ítélj meg, és ne terjessz rólam semmit, tudod, mit?! Legjobb lesz, ha ki sem ejted a nevem a szádon.
KI FOGOM DERÍTENI AZ IGAZÁGOT! Nem vagyok erőszakos, nem szoktam fenyegetni, nem szoktam bosszút állni. Modnhatom eddig soha nem tettem. DE MOST AZT MONDOM: JOBB HA FÉLSZ! Drágám! Evil or Very Mad Miután ennyi ideje még csak egy szerencsétlen "Hé, hogy vagy!" sem hagyta el még a telefonod képernyőjét sem, feltételezem, rohadtul félsz. Persze, tedd, van rá épp elég okod, és nem csak miattam. A világ mégis csak a jóról és az igazról kell, szóljon, és ha ez így van, akkor neked a világ méltán lehet egy ragadozókkal és mérgező férgekkel teli, gyilkos dzsungel.
Ami pedig engem illet: nincs még vége "Drágám"! Szerencséd, hogy nem futottunk eddig össze, de "ne aggódj", hamarosan találkozunk, és ha kell, pokollá változtatom a te csodálatos kertvárosi, vidéki-városi, "békés", "Lilalaakác-közödet", de NEM ENGEDEM, hogy megmérgezd azokat, akiket szeretek! Evil or Very Mad
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 08. 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem mindig vagány, belevaló fiatalember maradsz, akárhány évet mutat is a számláló. Lezser, nagydumás, jóképű fiatalember. Ma kiszámoltam, mennyi idős is vagy - elképedtem...

Furcsa volt a hírben idős férfiről olvasni...

Isten veled, most már örökké fiatal maradsz...
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 04. 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostmár olyan régóta húzom ezt a levelet, hogy rájöttem: nem fontos. Én elrendeztem magamban a dolgokat és pont. Nincs értelme felkavarni az állóvizet azt hiszem. Megtanulhattam múltkor, hogy ez nem feltétlenül jó. Mit mondjak? Hogy tudod amikor az meg az volt akkor én igazából nem is és egyébként is? Sajnos nem hiszem, hogy meg tudnánk kerülni azt a témát, amit én annyira meg akarok. Nem biztos, hogy tudnám vagy akarnám magam visszafogni bizonyos gondolatok közlését illetően. Nem megneheziteni akarnám az életed ezzel a beszélgetéssel.
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 14. 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó lenne megírni azt a levelet, nagyon jó, és szükséges is, de húzom a nyakam. miért nekem kell ezt már megint??
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2011. 09. 07. 06:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stfu Exclamation
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Következő
43 / 44 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.