Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nevelj saját virtuális kisállatokat!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 27. 21:25    Hozzászólás témája: Nevelj saját virtuális kisállatokat! Hozzászólás az előzmény idézésével

Most találtam a neten egy jópofa játékot...
Biztos ismeritek az olyan netes játékokat amiben kiválasztassz egy állatot és azt nevelgeted. Na ez is ezek közé tartozik. Itt az állatod folyamatosan fejlődik, szintet lép, strenghtet növelsz meg ilyenek szóval olyan mint egy szerepjáték. Lehet építeni saját házat, akkor van aréna ahol mások ellen küzdhetsz, lehet boltot nyitni, van aukciós ház, tőzsdézni, cserélgetni és egy egész bolygó tele felfedezni váró területekkel.Több ezer flash játékkal játszhatsz amikre pontokat kapsz és mindenféle cuccot vásárolhatsz az állatodnak. Vannak online versenyek a különböző játékokban, akkor lottó, szerencsekerék stb. Szóval sorolhatnám egész nap....
Ha érdekel akkor itt a link:
NEOPETS
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 27. 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK, én szóltam. Szólok a moderátoroknak.
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 27. 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az előzőt törölték mert rosz helyre ment... most jó helyre raktam fel és mindössze 1szer...szerintem ebbe semmi kivetnivaló nincs.
Nem nagyon szoktam fórumozni ezért nem ismertem eddig a szabályokat, ezért az előbb rosszul csináltam.
Szerintem sok embert érdekelhet, mert nagyon aranyos játék.
Nem tudom miért zavar ennyire. szerintem nézd meg te is, és rájössz...
Vissza az elejére
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 29. 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy kis segitség a regisztrációhoz:
miután regisztráltál és rákattintottál a "Continue" gombra, nincs más dolgod, csak megnézni az e-mail címedet, amelyre kaptál egy levelet az aktivációs kódoddal. Ezt a kódot kell beírni a következő oldalon.
Ha beírtad a kódot, készen is van a regisztráció, megkaptad a bejelentkezési nevedet, és 200 NP-t kezdésnek. Ezután elkezdheted megcsinálni az állatkádat. A Neopets oldal bal menüsorában találod a "Create a Neopet" feliratot, erre kattints rá. Ekkor megjelennek az állatkák, amelyek közül választhatsz magadnak. Amelyik megtetszik, annak a neve alatti kört jelöld be, majd kattints az "I have chosen" feliratra, ezzel ki is választottad az állatkád fajtáját.
Amikor választasz az oldal alján kattints a "View All Neopets!" feliratra, hogy ne csak 6 állat állat közül választhass hanem az összes közül. A szinét meg egyéb tulajdonságait később kell kiválasztani, úgyhogy ne az alapján válassz.
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 29. 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nevelj inkább saját kisállatot. Jobb, mint a virtuális. Sokkal jobb! Hidd el! És egy csomó vackot sem kell összevásárolni nekik - a hülye reklámokkal ellentétben - általában elég nekik a szeretet meg a törődés, és az elején az alapvető felszerelések. Azt az időt amit a virtuálisra pazarolsz, inkább a szeretteidre fordítsd. Vagy a valódi kisállatodra.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 29. 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már virtuális állatka, akkor a teve-nevelde... sokkal jópofább, szellemesebb... nem utolsósorban: esztétikusabb...
persze, az igazi mégiscsak más...
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 29. 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Ha már virtuális állatka, akkor a teve-nevelde... sokkal jópofább, szellemesebb... nem utolsósorban: esztétikusabb...

amióta "megvolt nekem a teve" azóta a legkevésbé tevét szeretnék Smile na jóó madárpókot sem szeretnék valami nagyon, de tevét se. Szegény iszonyú büdös, köpköd, büdös a szája, és kissé bárdolatlan. Ja és a szamár hozzá jár csökönyösséget tanulni Smile szóval nem kell nekem teve.. ohh ez az eszperente topikba kéne ..
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 02. 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tartanék én igazit is, volt is egy kiskutyám, de a szüleim átvertek és amig épitkeztünk elvitték valami ismerőshöz aki elvileg addig vigyázott rá. 2 hónap mulva kiderült hogy ők úgy gondolták ott is marad.. Sajnos nem mindenki teheti meg hogy igazi állatot tart. Mondjuk ezért semmi nem kárpótol, a játék sem azért van, egyszerüen csak aranyos. Fel tudja dobni az unalmas pillanatokat. Legalábbis nekem nagyon bejött Smile
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 02. 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neognorbu írta:
Tartanék én igazit is, volt is egy kiskutyám, de a szüleim átvertek és amig épitkeztünk elvitték valami ismerőshöz aki elvileg addig vigyázott rá. 2 hónap mulva kiderült hogy ők úgy gondolták ott is marad.. Sajnos nem mindenki teheti meg hogy igazi állatot tart. Mondjuk ezért semmi nem kárpótol, a játék sem azért van, egyszerüen csak aranyos. Fel tudja dobni az unalmas pillanatokat. Legalábbis nekem nagyon bejött Smile
Szomorú, hogy nem lehet saját kiskutyád. Nagyon szomorú, hogy becsapva érzed magad. Esetleg más, kisebb, kevesebb, illetve más jellegű gondozással járó állatot sem engednének? Tengerimalacra, csincsillára, vagy hasonló, ketrecben tartható állatra gondolok. Azok is nagyon hozzá tudnak nőni az ember szivéhez.
Amikor én voltam gyerek, nekem sem volt állatom. Viszont a szomszéd kutyával nagyon mély barátságot kötöttem. Persze amint tehettem, rögtön lett saját kutyám.
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 02. 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Sieglinde írta:

amióta "megvolt nekem a teve" azóta a legkevésbé tevét szeretnék Smile na jóó madárpókot sem szeretnék valami nagyon, de tevét se. Szegény iszonyú büdös, köpköd, büdös a szája, és kissé bárdolatlan. Ja és a szamár hozzá jár csökönyösséget tanulni Smile szóval nem kell nekem teve.. ohh ez az eszperente topikba kéne ..

NÉne, kész vagy! Laughing
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 04. 00:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos nem tarthatok mást se...de igazából nem is akarnék. Ha már állat akkor vagy kutyust vagy cicát. Ők igazi társak tudnak lenni Wink Nekem 8 évig volt a "legjobb barátom" amig anyuék el nem vitték. Ez esetben ők untak rá, azt mondták nem akarják állandóan "kerülgetni", pedig amikor pici volt még ők is szerették. De nemsokára költözök...
Amúgy szerintetek mennyire gáz ennyi idő után ha visszaszerzem? 7hónapja lakik máshol. Vajon jobb neki mostmár ha ottmarad vagy megpróbáljam elintézni az illetővel hogy visszaadja?! Igazából nekem nagon hiányzik, de nem vagyok biztos benne hogy jót tesz egy állatnak ennyi környezetváltozás. Már igy is háromszor költöztem vele...
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 04. 01:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neognorbu írta:
Sajnos nem tarthatok mást se...de igazából nem is akarnék. Ha már állat akkor vagy kutyust vagy cicát. Ők igazi társak tudnak lenni Wink Nekem 8 évig volt a "legjobb barátom" amig anyuék el nem vitték. Ez esetben ők untak rá, azt mondták nem akarják állandóan "kerülgetni", pedig amikor pici volt még ők is szerették. De nemsokára költözök...
Amúgy szerintetek mennyire gáz ennyi idő után ha visszaszerzem? 7hónapja lakik máshol. Vajon jobb neki mostmár ha ottmarad vagy megpróbáljam elintézni az illetővel hogy visszaadja?! Igazából nekem nagon hiányzik, de nem vagyok biztos benne hogy jót tesz egy állatnak ennyi környezetváltozás. Már igy is háromszor költöztem vele...

Szerintem kedves norbu! (örülök, h nem egy reklámember vagy!!!) a kutyus is úgy gondolja, h a gazdihoz ragaszkodik, nem a helyhez. Ha visszaadják neked nagyobb sírás és balhé nélkül, szerintem "szerezd vissza!" Wink Smile
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 04. 06:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neognorbu írta:

Az biztos, hogy a kutya a gazdához ragaszkodik, nem a helyhez. Az is biztos, hogy egy építkezés olyan felfordulással jár, amiben a kutya sérülhet... Szóval nehéz összeegyeztetni.
Elmondhatod, hogy miért kell ilyen sokszor költöznöd? Smile
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

18 évesen elköltöztem itthonról, anyuval nem jöttünk ki jól, persze vittem a kutyát is. Fél évig laktam a helyen a de a főbérlő állandóan árat akart emelni meg genyózott, csőtörés volt elázott mindenem és hónapokig b*ott megcsináltatni,ezért megint el kellett költöznöm egy másik albérletbe. Ott voltam egy 1,5 évet. De apám kitalálta hogy haza kell költöznöm mert el fogok kallódni stb, meg sok volt a lakbér ezért kitalálták hogy jöjjek haza és átépítik nekem a garázst. Ez idő alatt vigyázott volna rá az ismerős aki ráadásul úgy tudta hogy a kutyát örökbe kapta...(ezt is csak véletlenül tudtam meg, mikor felhivott hogy beteg lett a kutyus és kéri a papirokat.. mondtam hogy majd én elviszem dokihoz, nagyon aggódtam, erre üvöltözni kezdett velem hogy ugye nem képzelem hogy azt a kutyát még valaha is visszaadja mert hogy egy kisállattal ilyet nem lehet csinálni..nem akartam vitatkozni vele ezért leraktam a telefont, aztán apuék mondták ne foglalkozzak vele majd ha eljön az ideje visszakapom..de bátyám elárulta hogy ez nem igaz, csak azt akarták hogy elfelejtsem?!...
szal lessz itt még ereszd el a hajamat . Úgy volt hogy 2 hónap és elkészül, ezért nem is aggódtam csak telt az idő és nem haladtak (most tartunk 7 hónapnál, de már csak bútor kell bele) 1-2 hét és beköltözhetek.
De nem tudom mi lesz.
Elvileg úgy volt hogy oda le majd jöhet velem, azért is egyeztem bele de időközben megváltozott a helyzet.
Meg egyáltalán hogy szerezzem vissza a nőtől? Erőszakkal nem vehetem el. Papiron mondjuk az én kutyám, de nem tudom mit lehet ezzel tenni.
Vissza az elejére
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocs hogy ilyen hosszan irtam le de igy kerek a történet Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.