Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szidjuk a főnököt! Avagy: milyen a jó vezető?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 14. 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazából, nem bánnám, ha szidnának... de FŐNÖK AKAROK LENNI! Twisted Evil
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 14. 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A jo fonok szerintem harom dologbol all ossze ebbena sorrendben: 1. jo empatikus erzek, emberismeret. 2. szakmai hozzaertes 3. eros szemelyes kisugarzas, vonzero
Az emberiesseg, joindulat nem fontos, van amikor karos Very Happy

Tapasztalatbol tudom, hogy nagyon eltero egyes szakmak kozott, hogyan lehet jol iranyitani munkatarsakat.
Az irodai munkaban (vegulis a harmonet vezetese annak szamit), a demokratikus, mindentjol megbeszelo, akar le is hulyezhetsz stilus a nyeri, hatekony. De a masik veglet, amikor regen meg koncertmester voltam szimfonikus zenekarban (100+ ember), ott a tyrannus magatartas az elvart es megfelelo, mivel azert lrttrl koncertmester, hogy ugy jatszanak ahogy te akarod Very Happy (na ezt nem birtam sokaig, a mostani fonokoskodes sokkal jobb Very Happy )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:
A jo fonok szerintem harom dologbol all ossze ebbena sorrendben: 1. jo empatikus erzek, emberismeret. 2. szakmai hozzaertes 3. eros szemelyes kisugarzas, vonzero
Az emberiesseg, joindulat nem fontos, van amikor karos Very Happy

Tapasztalatbol tudom, hogy nagyon eltero egyes szakmak kozott, hogyan lehet jol iranyitani munkatarsakat.
Az irodai munkaban (vegulis a harmonet vezetese annak szamit), a demokratikus, mindentjol megbeszelo, akar le is hulyezhetsz stilus a nyeri, hatekony. De a masik veglet, amikor regen meg koncertmester voltam szimfonikus zenekarban (100+ ember), ott a tyrannus magatartas az elvart es megfelelo, mivel azert lrttrl koncertmester, hogy ugy jatszanak ahogy te akarod Very Happy (na ezt nem birtam sokaig, a mostani fonokoskodes sokkal jobb Very Happy )

Áháááá!!! Ott sárkányosodtál el!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

milyen? olyan akit szidni lehet Razz
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:

jaja!!! Én is mindig szidom.. minden reggel belenézek a tükörbe és jóól beolvasok neki! Olyan megkönnyebbülés, mert a tükör nemszól vissza!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
stabil írta:

jaja!!! Én is mindig szidom.. minden reggel belenézek a tükörbe és jóól beolvasok neki! Olyan megkönnyebbülés, mert a tükör nemszól vissza!

azt hiszed hogy olyankor a tükörképedhez beszélsz?
pedig lehet hogy ő beszél Hozzád Twisted Evil
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindig is fogékony voltam a paranormális dolokra, ezért már rég nem hiszem hogy bárminek ellenkezője ne volna épp oly igaz, de azt tudom, hgy megkönnyebbülünk tőle mindketten, a tükör és én is!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Magna
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A jó főnök észrevétlen tud maradni. A háttérből viszont mindent megtesz azért, hogy a dolgozók jó hangulatban, nagy munkakedvvel minden nap minőséget tegyenek le az asztalra és kreatívak lehessenek.

Na jó, időnként "előbújhat" - de csak dícsérni!
Vissza az elejére
barack
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 04. 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már régen jártam erre....
Én főnök vagyok. Szerintem a legrosszabb helyen, középvezető vagyok. Az a tipikus két tűz között....
Nem tudom, hogy jó vagy rossz főnök vagyok-e. Széles a hátam, tartom is a hátam mindenkiért, soha nem ordítozom. Nagy a hajtás az irodában, és már alig merem mondani valakinek is, hogy ha túlórázni kell.
Mindig is vállaltam a felelősséget.
Azt gondolom, ez a legfontosabb. Fontos a szakmai tudás, inkább a rálátás. Nem biztos, hogy a főnöknek kell a legjobb ügyintézőnek lenni az irodai világban, de szakmailag értse, tudja támogatni a kollegáit.
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 30. 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kannibál törzset alkalmaz egy cég afrikai leányvállalata örző-védőiként. Tartanak tőle, hogy el-eltűnnek majd alkalmazottak, de semmi gond, mert a törzsfőnök Aghwopakitrura esküdött meg, hogy nem fognak megenni senkit, legfeljebb csak a konkurenciától. Fél évvel később eltűnik az egyik takarító. Miután a körzete piszkos marad, keresni kezdik, nem találják. Összedobolják a kannibálokat, a törzsfőnök a rendőrök előtt mindenkit megesket az összes szellemre, hogy ők ilyet nem (t)esznek.
Nyomozók el, törzsfőnök megkérdezi:
- Ki volt az?
Hátulról egy ifjú kannibál szól, hogy ő volt.
Főnök:
- Vazze! Nem megmondtam hogy a takarítókat ne bántsátok?!? Itt olyan jó helyünk van! Hat hónap alatt megettük a menedzsmentet, a kontrolling osztályt, a financial monitoringosokat, a strategic finance departmentet, a marketingeseket, az asset optimalisation expertise munkacsoportot, és a corporate customers relations officert, a kutya se vette észre! Erre te megzabálsz egy dolgozót!

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 30. 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Kannibál törzset alkalmaz egy cég afrikai leányvállalata örző-védőiként. Tartanak tőle, hogy el-eltűnnek majd alkalmazottak, de semmi gond, mert a törzsfőnök Aghwopakitrura esküdött meg, hogy nem fognak megenni senkit, legfeljebb csak a konkurenciától. Fél évvel később eltűnik az egyik takarító. Miután a körzete piszkos marad, keresni kezdik, nem találják. Összedobolják a kannibálokat, a törzsfőnök a rendőrök előtt mindenkit megesket az összes szellemre, hogy ők ilyet nem (t)esznek.
Nyomozók el, törzsfőnök megkérdezi:
- Ki volt az?
Hátulról egy ifjú kannibál szól, hogy ő volt.
Főnök:
- Vazze! Nem megmondtam hogy a takarítókat ne bántsátok?!? Itt olyan jó helyünk van! Hat hónap alatt megettük a menedzsmentet, a kontrolling osztályt, a financial monitoringosokat, a strategic finance departmentet, a marketingeseket, az asset optimalisation expertise munkacsoportot, és a corporate customers relations officert, a kutya se vette észre! Erre te megzabálsz egy dolgozót!

ROTFL Laughing
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 10. 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
mindig is fogékony voltam a paranormális dolokra, ezért már rég nem hiszem hogy bárminek ellenkezője ne volna épp oly igaz, de azt tudom, hgy megkönnyebbülünk tőle mindketten, a tükör és én is!

Laughing Laughing Laughing

ezt a tükrös módszert még nem próbáltam, pedig itt volna már az ideje! Twisted Evil Laughing

alias Ms M.

Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 12. 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

barack írta:
Már régen jártam erre....
Én főnök vagyok. Szerintem a legrosszabb helyen, középvezető vagyok. Az a tipikus két tűz között....
Nem tudom, hogy jó vagy rossz főnök vagyok-e. Széles a hátam, tartom is a hátam mindenkiért, soha nem ordítozom. Nagy a hajtás az irodában, és már alig merem mondani valakinek is, hogy ha túlórázni kell.
Mindig is vállaltam a felelősséget.
Azt gondolom, ez a legfontosabb. Fontos a szakmai tudás, inkább a rálátás. Nem biztos, hogy a főnöknek kell a legjobb ügyintézőnek lenni az irodai világban, de szakmailag értse, tudja támogatni a kollegáit.

Ez szép volt. Hajrá, Barack!
Vissza az elejére
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 29. 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Igaz nincsen még munkám és így fönőköm sem, de a párom fönőkét szidom állandóan, hogy nem engedi el hozzám mert annyit kell dolgoznia de kérdem én egy építőiparban normális ha az embernek nincsen egyetlen szabad napja sem? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ennek köszönhetően ritkán láttom a páromat, de attól még, hogy ez építőípar még szabadságnak kell lenni heti 2 napnak nem?

Szeretettel üdvözöllek benneteket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 29. 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

metilujza írta:
Sziasztok!

Igaz nincsen még munkám és így fönőköm sem, de a párom fönőkét szidom állandóan, hogy nem engedi el hozzám mert annyit kell dolgoznia de kérdem én egy építőiparban normális ha az embernek nincsen egyetlen szabad napja sem? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ennek köszönhetően ritkán láttom a páromat, de attól még, hogy ez építőípar még szabadságnak kell lenni heti 2 napnak nem?

Szeretettel üdvözöllek benneteket: Metilujza

Lujzi, én nem akarlak elkeseríteni,de az építőiparnak most jön a szezonja.Jön a jó idő és mindenki ilyenkor építkezik.Szóval igen, normális ha ilyenkor nincs egy szabad napja sem a párodnak.Igazából szerencsés,hogy munkája van,és megfizetik...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.