Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KIÍROM MAGAMBÓL!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 13. 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jól esik a bíztatásod.Rám fér.Köszönöm.

sunny fx
zsoltcs
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 14. 07:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Előfordult-e már veled, hogy nem volt kedved elaludni, álmokba menekülni, és mégis reggelig ébren is csak álmodni tudtál? És aztán mégis felkel a nap, minden csöndes. Még senki sem vette észre, hogy új nap kezdődött; hogy lehet ezt elviselni egyedül? Olyan gyönyörű,ahogy az éjszaka átengedi a világot a fénynek, és mégis csak sírni tudnék. Mindent csak elveszíteni tudtam, még azt is, ami sosem volt az enyém. Sose lesz. Ő mondta. És... ezen a reggelen is elveszett a tegnap. Minden nap... Hogyan tudnám várni a holnapot? Ha ez a pár év is ilyen hosszú volt, amióta élek, mire tudnék még várni?

Olyan könnyű volt. Ő nem ígért semmit, mert nem tehette. Mégis elég volt egy pillantás, hogy elhiggyem; Ő sem akar elveszíteni... És akkor már nem kellett megígérnem semmit, mert ettől a pillanattól kezdve nem számított senki más. És boldog voltam, ha egyáltalán adhattam valamit. És már attól is a fellegekben jártam, ha nem csak gondolhattam rá, hanem a közelében is lehettem. Pedig... ez volt a legtöbb... És mégis önző vagyok. Üvölteni tudnék, hogy szükségem van rá. El tudod képzelni, milyen érzés nap mint nap arra ébredni, hogy még mindig magányos vagy? És ha ez soha nem is volt másképp? Azt hittem, hogy hozzászoktam már, de... ha csak ránézhettem, el tudtam képzelni, hogy mindezt a rosszat örökre el tudom felejteni. Hogy van valaki, akinek vigyázhatom az álmát, és vele együtt örülhetek annak, hogy élünk. Akinek foghatom a kezét, megsimogathatom az arcát. Akit átölelhetek, és akivel nézhetem a naplementét, és akivel minden pillanat csak gyönyörű lehet.

De lassan közeledik a hajnal... lehet, hogy gyönyörű lesz, de úgysem latnék belőle semmit a könnyeimtől... Ő meg biztos alszik. Neki van kiről álmodnia."

Certain dreams are worth the it had made it diced , so that we carry them into effect .
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
szrokkadi
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 14. 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsoltcs írta:
"Előfordult-e már veled, hogy nem volt kedved elaludni, álmokba menekülni, és mégis reggelig ébren is csak álmodni tudtál? És aztán mégis felkel a nap, minden csöndes. Még senki sem vette észre, hogy új nap kezdődött; hogy lehet ezt elviselni egyedül? Olyan gyönyörű,ahogy az éjszaka átengedi a világot a fénynek, és mégis csak sírni tudnék. Mindent csak elveszíteni tudtam, még azt is, ami sosem volt az enyém. Sose lesz. Ő mondta. És... ezen a reggelen is elveszett a tegnap. Minden nap... Hogyan tudnám várni a holnapot? Ha ez a pár év is ilyen hosszú volt, amióta élek, mire tudnék még várni?

Olyan könnyű volt. Ő nem ígért semmit, mert nem tehette. Mégis elég volt egy pillantás, hogy elhiggyem; Ő sem akar elveszíteni... És akkor már nem kellett megígérnem semmit, mert ettől a pillanattól kezdve nem számított senki más. És boldog voltam, ha egyáltalán adhattam valamit. És már attól is a fellegekben jártam, ha nem csak gondolhattam rá, hanem a közelében is lehettem. Pedig... ez volt a legtöbb... És mégis önző vagyok. Üvölteni tudnék, hogy szükségem van rá. El tudod képzelni, milyen érzés nap mint nap arra ébredni, hogy még mindig magányos vagy? És ha ez soha nem is volt másképp? Azt hittem, hogy hozzászoktam már, de... ha csak ránézhettem, el tudtam képzelni, hogy mindezt a rosszat örökre el tudom felejteni. Hogy van valaki, akinek vigyázhatom az álmát, és vele együtt örülhetek annak, hogy élünk. Akinek foghatom a kezét, megsimogathatom az arcát. Akit átölelhetek, és akivel nézhetem a naplementét, és akivel minden pillanat csak gyönyörű lehet.

De lassan közeledik a hajnal... lehet, hogy gyönyörű lesz, de úgysem latnék belőle semmit a könnyeimtől... Ő meg biztos alszik. Neki van kiről álmodnia."

Shocked Neutral Sad Confused
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 14. 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így van jól. Minden úgy történik, ahogy kell.
Már nem teszek fel kérdéseket. Bízom és hiszek.
Hálás vagyok, mindazért amit adsz és mindazért, amit elveszel. Mind-mind az én javamat szolgálja, értem van, hogy észrevegyem magam, valódi magam.
Köszönöm.
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 14. 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
zsoltcs

Meg tudlak érteni.
Segíteni csupán annyit tudok, hogy mint a többiek is, Mi meghallgatunk.
Csupán a remény a miénk, az, hogy "majd.. jobb lesz... TALÁN".. Embarassed Rolling Eyes
Vissza az elejére
katicabog
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 14. 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

főnixmadár írta:
Az elhatározásom már nem csak vágy.Megtettem egy hatalmas lépést,de most megijedtem tőle.Elbizonytalanodtam,hogy jól tettem-e?

Évek óta érlelődött bennem a gondolat,hogy állást változtatok.Eddig nem tettem lépéseket ezért,elém pedig nem ugrott semmi új lehetőség.Az óraszámemelés és az integráció miatt viszont olyan erős kétségeim támadtak,hogy egy hirtelen ötlettől vezérelve,mivel éppen arra jártam,bementem egy nagy hírű intézménybe.Kértek tőlem egy önéletrajzot.Gyönyörűen,szabályosan megírtam,beadtam és reménykedtem.Csak pár nappal később tudtam meg,hogy előttem 25-en adták be a kérelmüket ebbe a középiskolába.A 9.napon az enyém lett az állás.Nagyon örülök neki,mert ma sehová nem könnyű bejutni,nemhogy egy neves,patinás intézménybe.

De most megijedtem.Minden új lesz.A korosztály,a módszer,a tananyag. Soha nem volt még énekszakosuk.Az egyetlen leszek,aki éneket tanít a 9-10.évfolyamosoknak.És mellette szintén ennek a korosztálynak magyart.De az is lehet,hogy érettségiző osztályt is fogok kapni.
Biztos,hogy jól döntöttem?Biztos,hogy 48 évesen kell egy új utat választani?Újra kell tanulnom az összes tankönyvet.
Biztosan ezt akartam?Olyan jó lenne tudni a választ.

sunny fx

Igen, mostanra szerezted be azt a tapasztalatot, amivel meg tudod oldani ezt a feladatot és az új kihívás olyan erőket mozgósít benned, amelyeken Te magad is meglepődsz.
Eddig nem volt énektanár ? És énekkar? A gyerekek szeretik a zenét, szükségük van a közösségbe tartozásra! Aki a sportban nem, az lehet, hogy az énekkarban.
Most eszembe jutott régi történet, még középiskolás koromból. Valamilyen kórusversenyre készültünk, amit Sárospatakon tartottak, és amíg utaztunk kaptunk a karmerterünkről egy-egy szem 'negro'-t.
Azt hiszem, nem kell tovább magyaráznom, hogy ez mindenkinek szárnyakat Wink , szárnyalóbb hangot adott Wink

Sok sikert az új tanítványaiddal együtt végzett közös munkához:)
Smile Smile

"Út nélkül nem járhatsz,
Igazság nélkül nem láthatsz,
Élet nélkül nem élhetsz..."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
katicabog
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 14. 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tulajdonképpen már el is felejtettem, amit de akartam írni. Laughing
'Csak 1 érzés' maradt bennem: Jó itt Exclamation Smile

Ha nem is tudok mostanában túl gyakran jönni, mindig jó érzéssel térek vissza Smile

"Út nélkül nem járhatsz,
Vissza az elejére
tasman_devil
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 14. 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
Így van jól. Minden úgy történik, ahogy kell.
Már nem teszek fel kérdéseket. Bízom és hiszek.
Hálás vagyok, mindazért amit adsz és mindazért, amit elveszel. Mind-mind az én javamat szolgálja, értem van, hogy észrevegyem magam, valódi magam.
Köszönöm.
érdekes egy mantra ez...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM MSN Messenger
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 22. 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs szükségem rá!
Nem kell azt mondani, hogy fontos vagyok és számít, mindaz amit mondok, ha nem és ha levegőnek vagyok nézve. Nem kell. Nem kötelező. Nincs szükségem hamis szavakra, áltatásra.
Utálom, ha megpróbálnak hülyének nézni. Evil or Very Mad
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 22. 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
Nincs szükségem rá!
Nem kell azt mondani, hogy fontos vagyok és számít, mindaz amit mondok, ha nem és ha levegőnek vagyok nézve. Nem kell. Nem kötelező. Nincs szükségem hamis szavakra, áltatásra.
Utálom, ha megpróbálnak hülyének nézni. Evil or Very Mad
3some
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 14. 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem játszom tovább "seveledsenélküledet"!
Döntöttem!
Ez az érzés helyett a "'veled is és nélküled is"-t választom.
Azt hiszem ez a pár hét alatt magamévá tettem ezt az értzést!
Már nem függök!
Nem függök a párom hangulatától...
Nem függök a gyerekektől de még az unokáktól sem!
A főnököm is...tehet egy szivességet... ugyan úgy mint a betegek akik azt várják el, hogy meggyógyuljanak anélkül, hogy a kisujjukat is megmozdítanák...
Ő DOLGUK!
Az én dolgom az, hogy megtegyek minden tőlem tellhetőt, méghozzá csak annyit amitől ÉN jól érzem magam.

Itt valahol olvastam, hogy az egó...
Az én egóm ... az enyém... nem véletlen... nem elnyomható...
elfogadom és szeretem, hiszen a részem... Köszönöm, hogy van egóm. Már nem harcolok ellene...
Én vagyok... testestől, lelkestől, egóstól... mindenestől és ez szentség.

Most ez vagyok...nyitva van a szemem, fülem és minden érzékelésem, hogy befogdhassam azt amit be kell fogadnom és elhatároljam magam mindentől ami meggátol abban, hogy ez az ÉN VAGYOK érzés minél hosszabb távon megmaradhasson nekem.
Balance
Farkas

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 14. 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
sunny
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 15. 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Döntöttem!
Már nem függök!
A főnököm is...tehet egy szivességet... ugyan úgy mint a betegek akik azt várják el, hogy meggyógyuljanak anélkül, hogy a kisujjukat is megmozdítanák...
Ő DOLGUK!
Az én dolgom az, hogy megtegyek minden tőlem tellhetőt, méghozzá csak annyit amitől ÉN jól érzem magam.

elfogadom és szeretem, hiszen a részem... Köszönöm, hogy van egóm. Már nem harcolok ellene...

Most ez vagyok...nyitva van a szemem, fülem és minden érzékelésem, hogy befogdhassam azt amit be kell fogadnom és elhatároljam magam mindentől ami meggátol abban, hogy ez az ÉN VAGYOK érzés minél hosszabb távon megmaradhasson nekem.

huhh ez kemény, és pont olyan, mintha én írtam volna nemrég! Helyes!
Drága, az ego jó, ha a saját egyéniségünk tükréről beszélünk, a hamis ego az, amit meg kell tanulni kezelni és hát végül megszüntetni.

Erre az én vagyokra szoktam mondani, és ez a mondat engem mindig megnyugtat : I am what I am. Wink
katicabog
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 15. 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Döntöttem!
Már nem függök!
Ő DOLGUK!

Hajrá Hiaklohello1

"Út nélkül nem járhatsz,
Vissza az elejére
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 15. 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Döntöttem!
Már nem függök!
Ő DOLGUK!

S lám Hiaklo felnőtt végre s megértette hogy csak azon lehet segiteni aki akarja hogy segitsenek neki...sok boldogságot kivánok az új életérzéshez! Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Következő
3 / 25 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.