Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KIÍROM MAGAMBÓL!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 16. 01:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilyenkor úgy szeretnék segíteni, de nem tudom hogyan..

valaki segített már koordinálni ilyen esetben?

max havat tudok lapátolni, de nekem nincs..

legfeljebb "randikat" tudnék egyeztetni, de akkoris kéne vki, hogy lássam, hogyan is működik ez a gyakorlatban..

komolyan.. most eszembe jutott a légi forgalomirányító központ.. meg a taxis diszpécserek.. (kinek-mit-hova, ill. a legközelebbi szálláshely) -valahogy ezt a rendszert kéne alkalmazni..

vajon a mostani rendszer jól működik?
mert attól, hogy osztjuk fb-n, nincs visszajelzés, hogy még aktuális-e.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 16. 01:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Ilyenkor úgy szeretnék segíteni, de nem tudom hogyan..

valaki segített már koordinálni ilyen esetben?

max havat tudok lapátolni, de nekem nincs..

legfeljebb "randikat" tudnék egyeztetni, de akkoris kéne vki, hogy lássam, hogyan is működik ez a gyakorlatban..

komolyan.. most eszembe jutott a légi forgalomirányító központ.. meg a taxis diszpécserek.. (kinek-mit-hova, ill. a legközelebbi szálláshely) -valahogy ezt a rendszert kéne alkalmazni..

vajon a mostani rendszer jól működik?
mert attól, hogy osztjuk fb-n, nincs visszajelzés, hogy még aktuális-e.. Rolling Eyes

Létrehoztak speciális oldalakat, ahol a visszajelzés is működött, telefonszámokat is megadtak... Működött/működik Smile.
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 16. 01:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem ez a gond.. mert én is azt nézem.. csak hogy megtalálta-e a zsák a foltját.. este 10 óta figyelem a kis vízcseppeket, és van, amelyik nem változik.. pedig van hozzá "kit kell arrafelé keresni" telszám.. és még ott figyel a jelzés, hogy segítség kell.. oké, elindul gyalog, de egyszer csak odaér.. HA tudja, kitől kaphat segítséget..

csak egyszerűen nem látom át a működését.. -de valahogy így kéne működnie, nem? -ha már megoldódott, levenni a jelölést.. csak azt ki veszi le?

szóval most értetlenkedek Embarassed

új infók jönnek.. csak a régiek.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 16. 01:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szóval ez úgy működik, hogy fölhívom az "ismeretlent" és megadom neki a legközelebbi segítő számát?
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 16. 02:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
szóval ez úgy működik, hogy fölhívom az "ismeretlent" és megadom neki a legközelebbi segítő számát?

Akár úgy is...
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 16. 02:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
nem ez a gond.. mert én is azt nézem.. csak hogy megtalálta-e a zsák a foltját.. este 10 óta figyelem a kis vízcseppeket, és van, amelyik nem változik.. pedig van hozzá "kit kell arrafelé keresni" telszám.. és még ott figyel a jelzés, hogy segítség kell.. oké, elindul gyalog, de egyszer csak odaér.. HA tudja, kitől kaphat segítséget..

csak egyszerűen nem látom át a működését.. -de valahogy így kéne működnie, nem? -ha már megoldódott, levenni a jelölést.. csak azt ki veszi le?

szóval most értetlenkedek Embarassed

új infók jönnek.. csak a régiek.. Rolling Eyes

Én is értetlenkedek... mert feltehetően nem ugyanott bogarászunk Embarassed Wink . Milyen vízcseppek? GoogleMaps? Ott folyik a frissítés... FB-n meg több oldalon is áramlik az infó...
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 16. 02:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Illúzió írta:

Akár úgy is...

próbálom ezt az útvonaltervezőt..

muszály, mert nem bírom nézni, hogy van egy segítő, és egy rászoruló, UGYANABBAN a "városban" .. és nem jön össze.. Rolling Eyes

konkrétan Várpalotán kéne "rendet tenni".. Embarassed

de, lekerül a régi.. én meg tépem a hajam hogy mi lesz velük.. mert ŐK még OTT VANNAK..
az egyik 4 órája frissített, a másik 5 -és merül a telója
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 29. 01:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hova lett mindenki??????????

hogy lehet így "beszélgetni, ha nincs itt senki? Shocked sad5 épp mikor "szigorú gége-diétán" vagyok.. Rolling Eyes
most még anyámmal se tudok beszélni.. Rolling Eyes -amíg nem tanulja meg a kézjeleket.. Twisted Evil

de az írástól nem vagyok eltiltva..

-és persze ilyenkor van "közléskényszerem", amikor nincs itt senki.. Rolling Eyes sad5
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 29. 07:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:

hogy lehet így "beszélgetni, ha nincs itt senki? Shocked sad5 épp mikor "szigorú gége-diétán" vagyok.. Rolling Eyes
most még anyámmal se tudok beszélni.. Rolling Eyes -amíg nem tanulja meg a kézjeleket.. Twisted Evil

-és persze ilyenkor van "közléskényszerem", amikor nincs itt senki.. Rolling Eyes sad5

Írd ki, előbb-utóbb lesz itt valaki. Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 29. 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
Illúzió írta:

gondolod? Shocked
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 29. 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Jadis írta:
Illúzió írta:

gondolod? Shocked

Gondolom... Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 29. 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Cool -már azt hittem, magamban beszélek.. Mr. Green
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 04. 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma többeknek is felajánlottam a segítségemet. -de köszönték, nem kérnek belőle..
no így szokott kezdődni. ha magamtól adnám, "nem kell".. akkor ne legyen rám szüksége senkinek, mikor nem leszek "segítős" kedvemben Idea Evil or Very Mad nem én vagyok rosszindulatú, ha más nem szorul az "én" segítségemre... -pedig most megint én érzem magam pocsékul.. Crying or Very sad

főnököm meg "felvázolta" a (leendő) feladataimat. +olyanokat, amiket eddig nem..
szóval most ÉN azt vettem le, hogy annyi mindent KELLene tudnom, hogy -akár- egyedül is elláthatnám azt az egész osztályt.. Rolling Eyes Shocked
slussz poén: megindokolta, miért. -na ettől aztán még jobban kiakadtam.. (kb. mintha azt mondták volna nekem, hogy "apuka lettem"..) Shocked Rolling Eyes

de úgy önmagában ezek "csak" jóhírek munka terén, mert jelzi, hogy hosszútávon gondolkoznak velem. (bár valószínű, hogy mire odakerülök, már nem lesz fenékig tejfel.. -az amúgyis savanyú..) Rolling Eyes Twisted Evil
szóval oké, hogy "meg kell tanulnom".. de még csak felsorolta.. én meg már olyan ideges vagyok, mint aki egy hét múlva vizsgázik.. Rolling Eyes Embarassed

amúgy bírom a főnökömet Smile

amúgy a munkahelyemre is igaz.. annak idején "ezeket" szívesen megtanultam volna.. de Most, hogy ők akarják, már nem olyan. -oké, volt egy "főnökváltás", de akkor is pocsékul esett, hogy az "akkori főnököm" irigykedett, hogy élvezem a munkámat... és ezért hagyott ki a "bulikból"

ja, és ugye ilyenkor jön az "angyalkártya" hogy minden úgy jó ahogy van, és vigyorogjak, mint egy vadalma.. Shocked

mégis mihez?? ha a gyerek Karácsonyra tollat kér, de társasjátékot kap vajon mennyire örülne? -hisz a társast nem "tudja" egyedül használni, mert az nem olyan élmény.. ráadásul esetleg épp egy olyan család, ahol sose érnek rá foglalkozni a gyerekkel.. vagyis kapott "valamit" a gyerek, ami csak porosodni fog, élvezni viszont nem tudja.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 17. 08:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"amúgy a munkahelyemre is igaz.. annak idején "ezeket" szívesen megtanultam volna.. de Most, hogy ők akarják, már nem olyan. -oké, volt egy "főnökváltás", de akkor is pocsékul esett, hogy az "akkori főnököm" irigykedett, hogy élvezem a munkámat... és ezért hagyott ki a "bulikból"

Én a te helyedben örülnék, hogy kinézik belőled, hogy fejlődésre vagy képes. Most úgy őszintén csak a szád nagy, hogy ezt is azt is tanulnék, de ha oda kerül a sor akkor ideges leszel? neked sose jó ami van. Elgondolkodtál már ezen?
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 18. 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
"amúgy a munkahelyemre is igaz.. annak idején "ezeket" szívesen megtanultam volna.. de Most, hogy ők akarják, már nem olyan. -oké, volt egy "főnökváltás", de akkor is pocsékul esett, hogy az "akkori főnököm" irigykedett, hogy élvezem a munkámat... és ezért hagyott ki a "bulikból"

Én a te helyedben örülnék, hogy kinézik belőled, hogy fejlődésre vagy képes. Most úgy őszintén csak a szád nagy, hogy ezt is azt is tanulnék, de ha oda kerül a sor akkor ideges leszel? neked sose jó ami van. Elgondolkodtál már ezen?

Hát ja, én is állandóan tanulnék és szívnám a tudást magamba, meg megváltanám a világot.
De bezzeg amikor egy nap 15 órakor lenyomják a könyvelési szakszavakkal teli új funkciót , amit még nem is láttam és ki sem próbáltam
Képes vagyok elégedetlenkedni, ha 16.30-kor le kell vizsgáznom belőle. Fujj én! Nekem semmi sem jó...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Következő
23 / 25 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.