Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hogyan üzennek az Angyalok 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 04. 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lupercalia írta:
Az elengedés szerintem elég nehéz a gyakorlatban, mert sokszor még nem látjuk helyette az újat. Például annyira boldogtalan vagyok a munkahelyemen, hogy napi szinten alig bírom, mert gyűlölök ott ülni valahol napi 8-9 órát, de nem tudok változtatni, mert ahhoz kicsit jobban kéne éreznem magam, ezért kiugrom és otthon vagyok egy darabig (ha megtehetem), hogy tudjak változtatni az életemen, hogy rájöjjek, mit is szeretnék egyáltalán. De az elengedés közben még nem tudom, hogy jobb lesz-e az új, vagy hogy lesz-e egyáltalán új. Ezért ez kihívás szerintem, de mindenképpen meg kell lépni.

Üdv:

Orbán Andrea Viktória
www.blog.kristalykiado.hu

szia, itt Smile

Te pontosan mit értesz elengedés alatt? Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lupercalia
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 04. 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Xifu!

Én arra gondolok, hogy elengedni egy olyan helyzetet, ami már régóta nem tesz boldoggá (pl. egy munkahelyet, egy szakmát vagy egy kapcsolatot) kihívás, mert nem biztos, hogy lesz új vagy hogy jobb lesz. De miután ahhoz, hogy egy új társ, egy új munka bejöjjön az életünkbe, előbb el kell engedni a régit, helyet kell magunkban teremteni az újnak, ezért ez a lépés nélkülözhetetlen. Így értettem. Smile

Remélem, érthetően fogalmaztam, néha kicsit tudok bonyolítani....Smile

Szia!

Andi
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 07. 31. 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

„Ünneplés

Jó híreket kaptál. Van okod ünnepelni. Itt az ideje, hogy learasd munkálkodásod gyümölcseit.

Az angyalok szeretnék, ha tudnád, hogy ünnepi időszak köszöntött be az életedbe. Sok mindent megváltoztattál idáig, s most terveid kezdenek beérni. Eljött az ideje, hogy szíved örüljön, és hálával teljen meg.
Az angyalok ezzel a kártyával arra szólítanak fel, hogy légy igazán hálás. Kertészként dolgoztál, bizakodva ültetted el a magokat, ápoltad őket, és tudtad, hogy szép termést hoznak. Öntözd tovább a hajtásokat, és hamarosan learathatod a gyümölcsöket. Az angyalok a kertészsegédeid, és azt szeretnék, ha bő termésed lenne.”

nnna.. ez most egy olyan lap, aminek tökéletesen és pontosan az ellenkezőjét érzem most Confused Sad Rolling Eyes Question
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 16. 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bőség

A bőség ideje elérkezett. Kérd az angyalokat, hogy szabadítsanak meg az ínség félelmétől, hogy igazán tudj örülni a bőségnek.

Üzenetet hozó angyalaid a közelgő bőségről adnak hírt. Mindennek egyetlen forrása van: Isten. Hited eljutott arra a szintre, hogy biztosan tudod: a Teremtő mindent megad, amire szükséged van. Hited, még ha gyenge is volt, megidézte a bőséget, és a bőség most megérkezett.
Maradj meg hitedben, hogy mind anyagilag, mind lelkileg, érzelmileg, spirituálisan és intellektuálisan tovább áramoljon feléd a bőség. Gyakorold ezt a csodálatos önmegerősítést: "Elfogadom a nagy jólétet. Mindent megkapok, amikre szükségem van. Most és az elkövetkezőkben egyaránt."

...
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 16. 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imelda írta:
Bőség

A bőség ideje elérkezett. Kérd az angyalokat, hogy szabadítsanak meg az ínség félelmétől, hogy igazán tudj örülni a bőségnek.

Üzenetet hozó angyalaid a közelgő bőségről adnak hírt. Mindennek egyetlen forrása van: Isten. Hited eljutott arra a szintre, hogy biztosan tudod: a Teremtő mindent megad, amire szükséged van. Hited, még ha gyenge is volt, megidézte a bőséget, és a bőség most megérkezett.
Maradj meg hitedben, hogy mind anyagilag, mind lelkileg, érzelmileg, spirituálisan és intellektuálisan tovább áramoljon feléd a bőség. Gyakorold ezt a csodálatos önmegerősítést: "Elfogadom a nagy jólétet. Mindent megkapok, amikre szükségem van. Most és az elkövetkezőkben egyaránt."

...
Imelda, szerintem igy is üzenhetnek az angyalok.Ez az üzenet- úgy érzem- nekem is szól.Legalábbis válasz a gondolatokra, amelyek foglalkoztatnak.Köszönöm, hogy leirtad! Smile
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 16. 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Varázslat

Fedezd fel újra a csoda és az áhítat iránt fogékony gyermeki lényedet. Lásd a világot varázslatos helynek.

Emlékszel, gyermekként milyen varázslatosnak láttad a világot?
A varázslat iránti érzékenység a bennünk élő gyermek lényege.
Az évek során elveszítetted ezt az érzékenységet?
Az angyalok azt szeretnék, ha visszaemlékeznél a hatalmas csodákra, amelyek körülvettek, és újra felfedeznéd a varázslat iránti fogékonyságodat.
Kérj segítséget Istentől és az angyaloktól - kis vagy nagy dolgokban, nem számít.
Ne félj, hogy a mindennapi kérések elvonják az angyalokat valami "sokkal fontosabb ügytől".
Ők tényleg segíteni akarnak, tehát ne aggódj, és kérj bátran.
Ha így teszel, elérheted újra annak a gyermeknek az örömét és áhítatát, aki tudja, hogy gondját viselik.
Ha az öröm megint átjár, isteni fényed másokat is ösztönözni fog.

Smile Vissza a Feladóhoz Smile
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 19. 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:
hiaklo írta:
Varázslat

Fedezd fel újra a csoda és az áhítat iránt fogékony gyermeki lényedet. Lásd a világot varázslatos helynek.

Emlékszel, gyermekként milyen varázslatosnak láttad a világot?
A varázslat iránti érzékenység a bennünk élő gyermek lényege.
Az évek során elveszítetted ezt az érzékenységet?
Az angyalok azt szeretnék, ha visszaemlékeznél a hatalmas csodákra, amelyek körülvettek, és újra felfedeznéd a varázslat iránti fogékonyságodat.
Kérj segítséget Istentől és az angyaloktól - kis vagy nagy dolgokban, nem számít.
Ne félj, hogy a mindennapi kérések elvonják az angyalokat valami "sokkal fontosabb ügytől".
Ők tényleg segíteni akarnak, tehát ne aggódj, és kérj bátran.
Ha így teszel, elérheted újra annak a gyermeknek az örömét és áhítatát, aki tudja, hogy gondját viselik.
Ha az öröm megint átjár, isteni fényed másokat is ösztönözni fog.

Smile Vissza a Feladóhoz Smile

Szia Haiklo Smile
Kérjük meg az angyalkákat... segítsenek egy kolléganőm édesapjának a gyógyulásban... Smile jelenítsék meg a csodát Exclamation Smile
előre is köszönöm Wink Smile
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 19. 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lupercalia írta:
Kedves Xifu!

Én arra gondolok, hogy elengedni egy olyan helyzetet, ami már régóta nem tesz boldoggá (pl. egy munkahelyet, egy szakmát vagy egy kapcsolatot) kihívás, mert nem biztos, hogy lesz új vagy hogy jobb lesz. De miután ahhoz, hogy egy új társ, egy új munka bejöjjön az életünkbe, előbb el kell engedni a régit, helyet kell magunkban teremteni az újnak, ezért ez a lépés nélkülözhetetlen. Így értettem. Smile

Remélem, érthetően fogalmaztam, néha kicsit tudok bonyolítani....Smile

Szia!

Andi

elengedni vagy megválni... két különböző fogalom és érzésvilág....
valószínüleg én sem a legjobb ellenpéldát ragadtam meg csodálatos nyelvünk kínálta palettáról....

megválni valamitől... olyasmitől is lehet amihez nem fűz pozitív érzelem csak valamiféle más pl jogi kapcsolat...

elengedni, csak olyat lehet... szerintem... amit szeretsz.

szerintem először nézd meg, mi az ami az adott dologban boldogtalanná tesz... rajtad múlik-e.. tudsz- e módosítani az ebből fakadó érzelmi kapcsolaton... ha nem.. akkor munka esetében valóban más a helyzet mint egy társkapcsolatban... munka esetében kénytelen vagy keresni egy megfelelőt és amíg nem érkezik ez el.. az adottból, a lehető legjobbat kihozva kivárni.....
Koncentrálj arra a részére ami boldoggá tesz...és amivel te teszel másokat boldoggá általa.... /most ez jutott eszembe.../
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 20. 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile Gerlei Marikának szeretettel Smile

ANGYALI IMA
Teljesség Ura arra kérünk Téged
Emelj a Szívedbe, Szeretet Fényedbe
Hogy ott Eggyéváljunk Teveled Jó Urunk
Szívednek Szavában legyen boldogságunk.
Áraszd szét Szívedet, hogy dobbanjon Vele
Az, mi létező és fénylő Tebenned
Hogy az Egység éljen Veled minden Létben
Igaz Valójában, Szent Gyönyörűségben.
Istenünk, Jó Atyánk, Veled Egyek vagyunk
Erőt, Fényességet, mindent Tőled kapunk
Utunkban áldd meg Szent Szíved erejét
Hogy minden mi Benned él, megtalálja helyét.
Áldás Áldás Áldás
Áldott Áldott Áldott

www.angyalforras.hu
Vissza az elejére
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 22. 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:
Smile Gerlei Marikának szeretettel Smile

ANGYALI IMA
Teljesség Ura arra kérünk Téged
Emelj a Szívedbe, Szeretet Fényedbe
Hogy ott Eggyéváljunk Teveled Jó Urunk
Szívednek Szavában legyen boldogságunk.
Áraszd szét Szívedet, hogy dobbanjon Vele
Az, mi létező és fénylő Tebenned
Hogy az Egység éljen Veled minden Létben
Igaz Valójában, Szent Gyönyörűségben.
Istenünk, Jó Atyánk, Veled Egyek vagyunk
Erőt, Fényességet, mindent Tőled kapunk
Utunkban áldd meg Szent Szíved erejét
Hogy minden mi Benned él, megtalálja helyét.
Áldás Áldás Áldás
Áldott Áldott Áldott

www.angyalforras.hu

Kedves Shuriken, köszönöm szépen! Én minden szeretetet és minden szépet szivesen fogadok! Smile Mostanában meg aztán kétszeresen...
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 23. 23:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogyan üzennek az angyalok? ...illattal, könnyekkel, léleksímogatással Smile
Karácsonykor pedig a csodákkal...
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 01. 07:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Sírtam, mert nem volt cipőm, amíg nem találkoztam egy emberrel, akinek nem volt lába."

imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 03. 08:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

„Megvalósítás

Új lehetőségeket valósítottál meg, és bőséget hoztál életedbe. Ezek gyümölcseit már most élvezheted.

Reményteli vágyaid beteljesülőfélben vannak. Lehet, hogy más módon teljesülnek, mint vártad, de a lényeget illetően - béke, biztonság és boldogság - mégis az valósul meg, amit kértél. Kérd az angyalaidat, hogy segítsenek hinni megvalósító képességedben. Ezzel a hittel Isten és te mindenre képesek vagytok.
A gondolatok megvalósításának a folyamata a következő: először megszületik az ötlet az isteni forrásból. Majd az ötlet találkozik egy érzéssel. Ha a szeretet és a gazdagodás érzése kíséri az ötletet, létrejön a megvalósításhoz szükséges csíra. A csírát azzal neveled, ha hiszel benne, és lépésről lépésre követed az érzéseiden, álmaidon, látomásaidon keresztül érkező isteni útmutatást.”

igen, igen és igen! Cool remélem.. Embarassed
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 04. 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Barátokon keresztül... Wink
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 10. 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile Ezt nagyon nagy szeretettel Petinek küldöm Smile

"Tudom, hogy az Univerzumban létezik egy végtelen energiarendszer,
amely belőlem áll, bennem és körülöttem van.
Mindannyian kapcsolódunk hozzá, benne és belőle vagyunk.
Kapcsolatban állok Veled, mint mindenki mással
a mindannyiunkat fenntartó energián keresztül.
Tudom, ha bármit hozzáadok ehhez az energiarendszerhez,
az hasonló formában, megsokszorozódva és felerősödve visszatér hozzám,
mert a rendszer természete a növekedés és kiterjedés.
Hálás vagyok a felismerésért és ajándékért,
amivel most rendelkezem, amit kaptam és kapni fogok.
Hiszem, hogy ez a folyamat számomra működik,
miként mindenki másnak is, aki adakozással mozgásba hozza azt!
Úgy legyen!
Úgy is van!"
JOE VITALE

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Következő
37 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.