Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Óriások tánca - sumo minden mennyiségben!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 18. 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Jadis írta:
Kage írta:
Akkor ezt preferálni kéne az EUROPSORT felé, hátha!

Biztos lehet valahogy jelentkezni... egy próbát megér... Wink

Hehe... szerintem úgy lennénke vele, hogy sokan nagyon imádnák, sokan meg küldenék a beutalót a diliházba. Anyuék pl. jókat nevetnek azon, amikor olvadozok a tv előtt, mert olyan cukik!

Na, viccet félretéve. Szerintem fontos, ha valaki közvetít, akkor legalább a neveket megtanulja jó előre, főleg, ha számunkra nehezen kiejthető, fura hangzású nevekről van szó. A másik: nem jó állandóan cserélgetni szegény kommentátorokat: mire belejönne, jön a következő hozzá nem értő. Harmadszor: nem elég napi szinten tudni dolgokat, a kezdetekig vissza kell menni, ha tényleg informatív és hiteles akarsz lenni. Én pl. személy szerint Bandey-t támogatnám, ő az, aki legtöbbet tud nálunk a szumóról. http://szumo.hu/

Na, ja...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 18. 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
Kage írta:
Jadis írta:
Kage írta:
Akkor ezt preferálni kéne az EUROPSORT felé, hátha!

Biztos lehet valahogy jelentkezni... egy próbát megér... Wink

Hehe... szerintem úgy lennénke vele, hogy sokan nagyon imádnák, sokan meg küldenék a beutalót a diliházba. Anyuék pl. jókat nevetnek azon, amikor olvadozok a tv előtt, mert olyan cukik!

Na, viccet félretéve. Szerintem fontos, ha valaki közvetít, akkor legalább a neveket megtanulja jó előre, főleg, ha számunkra nehezen kiejthető, fura hangzású nevekről van szó. A másik: nem jó állandóan cserélgetni szegény kommentátorokat: mire belejönne, jön a következő hozzá nem értő. Harmadszor: nem elég napi szinten tudni dolgokat, a kezdetekig vissza kell menni, ha tényleg informatív és hiteles akarsz lenni. Én pl. személy szerint Bandey-t támogatnám, ő az, aki legtöbbet tud nálunk a szumóról. http://szumo.hu/

Na, ja...

hamár Eurosport, igaz nem sumo, de van 1-2 kommentátor, akitől lehet jobb lenne előbb megszabadulni, mint utóbb!! ejj, de konszoli8dált voltam!! Szóval sztem 1 cserét meg lehetne velük beszélni!!! Rolling Eyes
-

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 18. 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ott is, meg máshol is. Ez is egy szakma, aminek vannak jó és rossz képviselői egyaránt. Azt elleneben enm értem, hogy ide miért nincs (csodálnám ha lenne) alkalmassági vizsga: pl. tud-e valaki élvezhetően, informatívan kommunikálni, szellemesen, és hallgatni is, ha kell. IQ szint pl. jól jönne kezdetnek. A másik: a nők jobban kommunikálnak, mégis nagyon kevés a női kommentátor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 18. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Igen, ott is, meg máshol is. Ez is egy szakma, aminek vannak jó és rossz képviselői egyaránt. Azt elleneben enm értem, hogy ide miért nincs (csodálnám ha lenne) alkalmassági vizsga: pl. tud-e valaki élvezhetően, informatívan kommunikálni, szellemesen, és hallgatni is, ha kell. IQ szint pl. jól jönne kezdetnek. A másik: a nők jobban kommunikálnak, mégis nagyon kevés a női kommentátor.

és lehet hogy vagy álkalmassági!! gondolj bele.. ha ők bejutottak, ilyen volt a többi? És nemis csak az, hogy nem élvezhető a dumájuk, hanem egyik másik össze-vissza beszél.. mond vmit és jobb esetben csak a köv. alkalommal, rosszabb esetben 1 közvetítésen belül állítja az ellenkezőjét.. Neutral
-

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 03. 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nézi valaki mostanában?
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 03. 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Nézi valaki mostanában?

lemaradtam róla....nem olyan régen volt, úgy rémlik Rolling Eyes
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 04. 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Kage írta:
Nézi valaki mostanában?

Igen...

Jó torna volt, érdekes meccsekkel. Nameg a jokozuna eltiltás sem semmi. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a sorrend, meg arra is, hogy a magyar srác felkerül-e valamikor a makunocsi osztályba. Jó lenne őt is a tvben látni a legjobbak közt.
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 04. 23:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Xifu írta:
Kage írta:
Nézi valaki mostanában?

Igen...

Jó torna volt, érdekes meccsekkel. Nameg a jokozuna eltiltás sem semmi. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a sorrend, meg arra is, hogy a magyar srác felkerül-e valamikor a makunocsi osztályba. Jó lenne őt is a tvben látni a legjobbak közt.

hát alaposan le vagyok maradva..... Rolling Eyes
Vajon mikor ismétlik? az Euro-Sport annyira megbízhatatlan ebből a szempontból Evil or Very Mad
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 06. 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem lesz több szumo közvetítés Sad angry4 angry7 angry5
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 06. 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

voltam Pokióban a szumó csarnokban, azt már meséltem? Laughing
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 06. 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:

hahh, már sárga vagyok az irigységtől ..... én még nem olvastam, lehet, hogy (itt) nem írtad?
légyszíves mesélj Exclamation angel8
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 07. 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
hana írta:

hahh, már sárga vagyok az irigységtől ..... én még nem olvastam, lehet, hogy (itt) nem írtad?

majd szerzek valahogy előbb képeket, és akkor mesélek. Wink Elfelejtettük kiírni a képeket, amiket csináltunk
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 07. 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Xifu írta:
hana írta:

majd szerzek valahogy előbb képeket, és akkor mesélek. Wink Elfelejtettük kiírni a képeket, amiket csináltunk

jó, vár, türelmes Laughing
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 09. 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:

Én még reménykedem. Egyszer már volt ilyen szünetelősdi, mert nem tudtak az árban megegyezni, de végül sikerült. Szerintem most is erről van szó.
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 10. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Xifu írta:

Én még reménykedem. Egyszer már volt ilyen szünetelősdi, mert nem tudtak az árban megegyezni, de végül sikerült. Szerintem most is erről van szó.

nem tudom, ez most olyan végérvényesen hangzott - bárcsak neked lenne igazad Rolling Eyes
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.